REKLAMA
Mężczyzna z Florydy próbował zapłacić w McDonald's... marihuaną

23-latek próbował wygrać nagrodę w kategorii "Nagłówek roku 2018", kiedy to w niedzielę 16 grudnia 2018 roku próbował zapłacić za jedzenie marihuaną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Antyradio.pl
Kamil Kacperski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

276

23-latek próbował wygrać nagrodę w kategorii "Nagłówek roku 2018", kiedy to w niedzielę 16 grudnia 2018 roku próbował zapłacić za jedzenie marihuaną. Transakcja barterowa niestety się nie udała i mężczyzna został aresztowany. 

Do niecodziennej sytuacji doszło na Florydzie w USA (odpowiednik naszego Sosnowca albo Radomia). Mieszkaniec Port St. Lucie postanowił zapłacić za jedzenie w "naturze" - oferując kasjerowi w McDonalds marihuanę zamiast pieniędzy. Z relacji świadków wynika, że Anthony Andrew Gallagher (zbieżność nazwisk z braćmi Gallagher przypadkowa) podjechał do okienka Drive-Thru, złożył propozycję, a kiedy obsługa postanowiła odmówić próbie handlu, mężczyzna odjechał. 

Na miejsce wezwano policję, która zaczęła przesłuchiwać pracownika-świadka. Gallagher musiał być już pod wpływem swojego własnego towaru, ponieważ wrócił do tej samej restauracji, prawdopodobnie po to, by znów spróbować transakcji barterowej. Niestety, tym razem na miejscu byli wspomniani policjanci, którzy aresztowali 23-latka za posiadanie marihuany i jazdę pod wpływem środków wyskokowych. 

Nie jest to jedyna nietypowa historia związana z dziwnymi klientami popularnej sieci fast-foodów. Kilka lat wcześniej (tym razem w Michigan) aresztowano mężczyznę, który potrafił kilka razy dziennie przejeżdżać przez lokalne Drive-Thru, składać zamówienie, a następnie masturbować się w swoim samochodzie podczas czekania na jedzenie. Tego niewyżytego jegomościa policja zatrzymała za napaść seksualną i publiczne obnażanie. 

Nie można również nie wspomnieć o miejskiej legendzie, którą był jeden z pracowników McDonald's dorzucający do Happy Mealów swoje mixtape'y. Niestety po latach okazało się, że cała sprawa jest wyssana z palca, a szkoda, bo to jedna z ciekawszych i zabawniejszych "urban legends", którą mogliśmy poznać.

Jednak w przeciwieństwie do miejskiej legendy i jej bohatera, MC Kasjera, aresztowanie Gallaghera jest całkowicie prawdziwe. Myślicie, że policji również oferował marihuanę?

Oceń treść:

Average: 7 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Wiek, masa: 20lat, 65kg

Dawka: ~13,3mg 4-HO-DIPT doustnie, roztwór alkoholowy

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, ecstasy, 2C-E, mefedron.

S&S: Ładny wiosenny dzień. Koło południa wychodzę z uczelni, zgarniam Kurwika i J. Jakiś czas później jesteśmy na skraju lasu i zażywamy po 13,3mg 4-HO-DIPT. W odwodzie czeka termos pełen czerwonego pu-erha, tabliczka gorzkiej czekolady i flaszka piwa Grand.

W TRze nie bawię się w T+x:xx, bo nie kontrolowałem czasu.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Spokojne popołudnie, dobry nastrój, sam w mieszkaniu(chociaż po kilku godzinach wraca brat), chęć przeżycia czegoś nowego i ciekawego.

Witam, poniżej mój pierwszy trip-raport, proszę więc o łagodną ocenę.

Kilka ostatnich tygodni spędziłem wdrażając się spowrotem w mój ćpuńsko-politechniczny rytm życia. W tym czasie, jak i w wakacje czytałem dużo o psychodelikach i postanowiłem spróbować kolejnego 'legalnego' drugu jakim jest DXM.

Tak więc po wykładach z jakichś pierdół udaję się do apteki, kupuję paczuszkę acodinu, która okazuje się mieć 20 tabletek po 15 mg dexa. Siadam przed PlayStation i zjadam najpierw 3 tabsy żeby wykluczyć uczulenie. Popijam piwko - ulubiony Staropramen i gram w fifkę.

  • Inne
  • Inne
  • Pierwszy raz

Byłem pozytywnie nastawiony. Liczyłem że coś z tego będzie.

Być może ktoś z Was słyszał o tajemniczej afrykańskiej mieszance zwanej Ubulawu, być może sprowadza Was tutaj jedynie przypadek. Nie ważne jednak co sprawiło, że postanowiliście podjąć się lektury tego artykułu, postaram się, aby była ona przyjemna i interesująca – a przede wszystkim – aby była wartościowa. Na początek postaram się przybliżyć cel który przyświecał mi w tworzeniu tego artykułu oraz przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie czym jest Ubulawu. W dalszej części artykułu opisuję szczegółowo moje doświadczenia z tą mieszanką oraz poszczególnymi składnikami.

  • Klonazepam
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Ogólnie to wczoraj w miarę udana randka... zwieńczona pójściem spać koło 3:30. Obudziłem się około 8 rano zniszczony i wczorajszy (jednakże bez kaca) udałem się do domu. Koło 14 poszedłem się jeszcze na moment przespać gdyż muliło. Obudziłem się chwilę po 17 no i to tyle... Nastawienie pozytywne - humor na poziomie 70% w domu ciepło bez żadnej ewentualności na przypał... just chill. :)

Witajcie kochani, raport będzie miał charakter pisanego na żywo i jest to mój pierwszy wpis, tak więc z góry dziękuję za wyrozumiałość.

18:20 - rozgniecenie oraz rozpuszczenie w 70/100ml zimnej wody 7 tabletek Tramalu Retard 100

18:26 - wypicie roztworu 700mg tramadolu (przyznam się szczerze że w smaku nieprzyjemny ale nie na tyle aby wywołać odruchy wymiotne - choć to tylko moja skromna opinia)

18:29 - spożycie 2mg clonazepamu drogą oralną w postaci tabletki bez rozgryzania

randomness