REKLAMA
Mężczyzna z Florydy próbował zapłacić w McDonald's... marihuaną

23-latek próbował wygrać nagrodę w kategorii "Nagłówek roku 2018", kiedy to w niedzielę 16 grudnia 2018 roku próbował zapłacić za jedzenie marihuaną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Antyradio.pl
Kamil Kacperski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

284

23-latek próbował wygrać nagrodę w kategorii "Nagłówek roku 2018", kiedy to w niedzielę 16 grudnia 2018 roku próbował zapłacić za jedzenie marihuaną. Transakcja barterowa niestety się nie udała i mężczyzna został aresztowany. 

Do niecodziennej sytuacji doszło na Florydzie w USA (odpowiednik naszego Sosnowca albo Radomia). Mieszkaniec Port St. Lucie postanowił zapłacić za jedzenie w "naturze" - oferując kasjerowi w McDonalds marihuanę zamiast pieniędzy. Z relacji świadków wynika, że Anthony Andrew Gallagher (zbieżność nazwisk z braćmi Gallagher przypadkowa) podjechał do okienka Drive-Thru, złożył propozycję, a kiedy obsługa postanowiła odmówić próbie handlu, mężczyzna odjechał. 

Na miejsce wezwano policję, która zaczęła przesłuchiwać pracownika-świadka. Gallagher musiał być już pod wpływem swojego własnego towaru, ponieważ wrócił do tej samej restauracji, prawdopodobnie po to, by znów spróbować transakcji barterowej. Niestety, tym razem na miejscu byli wspomniani policjanci, którzy aresztowali 23-latka za posiadanie marihuany i jazdę pod wpływem środków wyskokowych. 

Nie jest to jedyna nietypowa historia związana z dziwnymi klientami popularnej sieci fast-foodów. Kilka lat wcześniej (tym razem w Michigan) aresztowano mężczyznę, który potrafił kilka razy dziennie przejeżdżać przez lokalne Drive-Thru, składać zamówienie, a następnie masturbować się w swoim samochodzie podczas czekania na jedzenie. Tego niewyżytego jegomościa policja zatrzymała za napaść seksualną i publiczne obnażanie. 

Nie można również nie wspomnieć o miejskiej legendzie, którą był jeden z pracowników McDonald's dorzucający do Happy Mealów swoje mixtape'y. Niestety po latach okazało się, że cała sprawa jest wyssana z palca, a szkoda, bo to jedna z ciekawszych i zabawniejszych "urban legends", którą mogliśmy poznać.

Jednak w przeciwieństwie do miejskiej legendy i jej bohatera, MC Kasjera, aresztowanie Gallaghera jest całkowicie prawdziwe. Myślicie, że policji również oferował marihuanę?

Oceń treść:

Average: 7 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Uzależnienie

rano, w południe, wieczorem, w nocy, o każdej porze

Amfetamina. O czym pomyślałeś, mój niegrzeczny przyjacielu? Balety, nieprzespane noce, rozpierająca energia, niekończące się rozmowy? Kreski w kiblu na imprezach? Ciężkie zjazdy, paranoje i psychozy, nienawiść do słońca, palpitacje serca? No tak, zazwyczaj są to elementy nieodłączne wciągania. Ale ja chciałam porozmawiać o kablarstwie.

  • alfa-PVP
  • Katastrofa

noc po ciężkiej tułaczce i śnie na ławce, zmęczenie, chęć jak najprędszego powrotu do domu i doprowadzenia się do porządku, jedno wielkie nieporozumienie po prostu

Maj 2015, istna tragedia. Dostałam od jakiegoś gościa na bilet do domu, ale kierowca w autobusie nie miał jak wydać, więc musiałam kupić dwa, w związku z czym znowu mi brakowało tych 2zł na pociąg. W kieszeni paczka z ostatnim papierosem, zapalę sobie pod dworcem i poszukam wzrokiem ofiary, która byłaby chętna dorzucić mi się do tego nieszczęsnego biletu. Łowy przerwała mi jakaś starsza pani chcąca się dowiedzieć co nieco o historii miasta, w którym się znajdowałyśmy, ale niestety nie mogłam jej w tym pomóc, bo nasza wiedza na ten temat była raczej zbliżona do siebie.

  • 4-HO-MET

Nastrój świetny, piękna pogoda, natura, przyroda, spokojne miejsce,. Idealny moment na psychodeliki.

To moje drugie podejście do 4-HO-MET i do pisania tripraportu o tej substancji. Nie byłam szczególnie zachwycona pierwszym zażyciem, było to 25 mg, ale sytuację zapamiętam jako rzecz przyjemną i miłą. Tyle, że nie tak głęboką jak po LSD.  Bardzo dużo radości, śmiechu, jak po gandzi, ale troszkę bardziej duchowo-energetyczne doznanie.

To było w marcu. Od tamtej pory prócz marihuany i raz amfetaminy nie było nic, aż znalazł się dostęp do 4-HO-MET. Zakupiłam od razu 250 mg, na pół z współlokatorką. Konsystenacja mąki, tak zwany fumaran, czyli biały, drobny pyłek/proszek. 

  • MDMA
  • Tripraport

Ja i mój przyjaciel . U niego w domu .

Tak jakby pierwszy raz ...

To był pierwszy raz mojego przyjaciela,  mój pierwszy raz po 7 latach ... zerowa tolerka. 

Ja kobieta 28 lat

On mężczyzna 28lat (regularnie pali maryche)

T 16:00 

Przyjechałam do Niego na mieszkanie,  miałam klucz . Na stole czekał na  mnie gram amfetaminy, 2g trawy i 4 tabsy reb bulli  czerwonych . Ok.220mg mdma na tabsa. 

randomness