Mężczyzna aresztowany za wciąganie kokainy na policyjnym aucie

38-letni mężczyzna zszokował policjantów w Paryżu po tym, jak wspiął się na policyjny samochód, zaparkowany przed komisariatem na Rue de Nancy w 10. dzielnicy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita

Odsłony

351

38-letni mężczyzna zszokował policjantów w Paryżu po tym, jak wspiął się na policyjny samochód, zaparkowany przed komisariatem na Rue de Nancy w 10. dzielnicy. Został natychmiast zatrzymany i umieszczony w areszcie.

O zdarzeniu informuje dziennik "Le Parisien". "Miał zwinięty w słomkę banknot i szykował się do wciągnięcia białej kreski" - pisze gazeta.

Po aresztowaniu przy mężczyźnie znaleziono dwie małe saszetki z kokainą.

Wybór miejsca na zażycie narkotyków może wydawać się dziwny, jednak - jak pośrednio broni go policja - samochód był nieoznakowanym autem należącym do grupy zajmującej się przestępczością zorganizowaną, a nie tradycyjnym radiowozem.

Sam zatrzymany z kolei twierdził, że po prostu nie zauważył, że znajduje się na policyjnym parkingu. Został oskarżony o przestępstwa narkotykowe.

Oceń treść:

Average: 9.3 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron

Wiek: 20lat

Dawka: bliżej nieokreślona. ;p

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, XTC, 2C-E

S&S: Pierwszy raz z mefedronem. Nieco mieszane uczucia. Z jednej strony byłem zmęczony i było sporo (jak na mnie) jarania w tamtym czasie, z drugiej strony nowa substancja, empatogen, szansa na pozytywne doświadczenie. Ostatecznie nakręciłem się na to drugie.

  • Alprazolam
  • Kodeina
  • Miks
  • Tytoń

Zmęczenie po pracowitym dniu, sam w domu, negatywne myśli i zdołowanie.

Od pewngo czasu byłem bardzo zainteresowany spróbowaniem osławionego w USA: ,,Holy trinity" lub ,,Las Vegas Cocktail" lub ,,Soma Coma". 

Jest to miks 3 substancji: Alprazolamu, Carisoprodolu (soma) i opioidu. W zależności od wyboru tego ostatniego zestawienia te różnią się nazwami. Ja postanowiłem zastosować kodeine.

Jest 18:30, w celu zwiększenia wchłanialności ostatni posiłek zjadłem o 15.

Zaczynam od somy 500mg, po 15 minutach czuję lekką euforię i rozluźnienie mięśni.

  • Kokaina

Nudzi mi sie, to Wam cos napisze ;]
...wiec moja poznawczo-cpunska pasja zaprowadzila mnie do koksu.

oto, co ostatnio mi sie przysnilo (to od benzodiazepin, ktore

zapisal mi lekarz, mam takie barwne i detaliczne sny).
randomness