REKLAMA
Meksyk chce majątku El Chapo

Prezydent Meksyku z zadowoleniem przyjął propozycję oddania fortuny narkotykowego króla Joaquina "El Chapo" Guzmana ludności kraju.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

320

Prezydent Meksyku z zadowoleniem przyjął propozycję oddania fortuny narkotykowego króla Joaquina "El Chapo" Guzmana ludności kraju. Stwierdził, że bogactwo meksykańskich przestępców w Stanach Zjednoczonych powinno zostać zwrócone do Meksyku.

Obrońca Guzmana, Jose Luis Gonzalez Meza, powiedział, że jego klient chce, by miliardy dolarów, które władze amerykańskie przypisały jego działalności biznesowej, powinny zostać przekazane mieszkańcom Meksyku. Pomysł ten poparł prezydent Andres Manuel Lopez Obrador.

- Podoba mi się deklaracja. Nie wiem, czy to prawda, nie mogę tego zweryfikować, ale jeśli jest tak, jak przekazują media, że Guzman chce, aby jego majątek został przekazany Meksykanom, myślę, że to dobre rozwiązanie - powiedział.

- Chcemy, aby wszystko, co zostało skonfiskowane w Stanach Zjednoczonych przestępcom lub podejrzanym o popełnienie przestępstwa z Meksyku, zostało zwrócone do Meksyku - dodał.

W lipcu władze USA wystąpiły o nakaz sądowy w sprawie Guzmana. Wniosek dotyczy odebrana 12,7 mld dolarów, które pochodziły z prowadzonej przez niego działalności narkotykowej.

Gonzalez Meza powiedział agencji Reutersa, że chociaż Guzman nigdy nie przyznał się do zarobienia miliardów, był zdania, że wszelkie pieniądze, o których wspominały władze USA, powinny zostać odesłane do Meksyku i tam rozdane.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

zażyte środki:


- 350 - fety


- 1 gr - ziela


- 1 szt - krysztalka (LSD)


- 1 szt - XTC (Kiss)
  • Mefedron

Ustawiam kategorię na Mefedron bo ponoć Shot (ze SmartXShopu) na 100% się z niego składa. Jeśli coś pomyliłem - proszę moderację o poprawkę.

Substancja: Shot 300mg [prawdopodobnie mefedron] - jako rozbudowa wątku bo zajebiście mało ludzi o tym pisze na forum..

Set&setting: po pracy, godzina 16:00, chwila na relaks - lekko glodny ale mam dobry dobry humor

Dawkowanie: 3 razy po ~100mg w roznych odstepach + jeszcze raz 3x100mg :)

Personalia: 20 lat, okolo 70kg wagi

  • Marihuana


Poniedziałek ( 7.06.99 ) był pierwszym z serii pięciu dni,które spędziłem razem z moją klasą w Zakopanem.  • Dekstrometorfan

S&S: zima, ponury wieczór jakoś koło 20, faza na przeżycie czegoś fajnegoo. Było to drugie zażycie dXm (po pierwszym tak średnio odczuwałem faze)

Dawka: 450mg (30 tabletek)

Wiek: 17

Exp: Alko, Nikotyna, MJ, DXM, N2O, pseudoefedryna

Godzina 20, sam w domu no to można zaczynać. Tabletki połykane oczywiście w odstępach czasowych.

21.05 poczucie lekkiego dyskomfortu, problemy z koordynacją ruchu, siadam na kompa, zaczynam coś robić żeby sie nie nudzić.

randomness