Medyczna marihuana na stacjach Circle K. Na początek 10 lokalizacji na Florydzie

Paliwo, kawa, napoje gazowane, chipsy, a od przyszłego roku również licencjonowana medyczna marihuana. Stacje Circle K rozszerzają swoją ofertę dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Pilotaż projektu obejmie 10 lokalizacji na terenie stanu Floryda. To efekt współpracy sieci z firmą Green Thumb Industries - jednym z największych producentów konopi w USA.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

money.pl | PGO
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

12

Paliwo, kawa, napoje gazowane, chipsy, a od przyszłego roku również licencjonowana medyczna marihuana. Stacje Circle K rozszerzają swoją ofertę dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Pilotaż projektu obejmie 10 lokalizacji na terenie stanu Floryda. To efekt współpracy sieci z firmą Green Thumb Industries - jednym z największych producentów konopi w USA.

Kanadyjska sieć stacji paliw Circle K podjęła współpracę z Green Thumb Industries - czołowym producentem produktów konopnych w Stanach Zjednoczonych. Firma wynajmie powierzchnię na wybranych stacjach Circle K i postawi tam swoje sklepy pod nazwą RISE Express.

Medyczna marihuana na stacjach paliw Circle K na Florydzie

Obecnie Circle K posiada 600 stacji na terenie stanu Floryda. Pilotaż projektu w ramach współpracy z Green Thumb Industries obejmie 10 lokalizacji. W ofercie pojawią się m.in. kwiaty, pre-rollsy, żelki gumy do żucia i e-papierosy. Projekt ma rozpocząć się w 2023 r.

- Otwarcie sklepów RISE Express w sąsiedztwie sklepów Circle K to zmiana gry. Wygoda jest silnym aspektem w handlu detalicznym, a ludzie chcą mieć większy dostęp do medycznej marihuany - powiedział cytowany w komunikacie Green Thumb Industries prezes firmy Ben Kovler.

Według Departamentu Zdrowia Florydy ponad 700 tys. mieszkańców stanu posiada konto w stanowym programie medycznej marihuany.

Z Kanady do USA

To nie pierwsza ekspansja Circle K na rynek medycznej marihuany. W 2021 r. firma macierzysta Circle K, Couche-Tard, rozszerzyła program pilotażowy z kanadyjskim sprzedawcą konopi indyjskich Fire&Flower, aby otworzyć sklepy z konopiami indyjskimi w sąsiedztwie sklepów Circle K na nowych rynkach w Kanadzie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Kokaina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie, po alkoholu, u przyjaciela na domówce

Trzy drinki wypite, godzinę od rozpoczęcia spotkania ziomal wyciąga pazłotko, w którym jest koko.

Posypał cztery kreski w kuchni, każdy sobie zajebał, ja najmniejszą, choć nakłaniał mnie, żebym skusił się na dużo większą, heh. Dobrze, że rozsądek starego ćpuna wie swoje- doświadczony licznymi bad tripami z powodu wysokich dawek mózg mówił mi- zaczynaj powoli.

Ssssssppppp! Wyciągnięta. Wracam do salonu, gdzie znajduje się większość imprezowiczów. I co, to już działa? Chyba nic nie czuję, heh.

  • Inne

------------------Nicotine Bomb- Fast-Trip------------------
Moje przeżycia z tzw. "Bombą nikotynową".  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

- bardzo pozytywne nastawienie, ukrywałem uśmiech podczas kupowania - miejscówka to mój pokój, jedyne źródło światła to ekran laptopa

Piątkowe wyjście ze znajomymi dobiega końca. Dosyć pijany idę w kierunku domu, jest nieznośnie zimno i w dodatku leje deszcz. Nagle do głowy wpada mi genialny pomysł - zahaczę o całodobową aptekę i sobie polatam - pomyślałem. Tak też zrobiłem, w nocnym kupiłem jeszcze 2 litrowy sok grejpfrutowy i całkiem przemoczony wróciłem do domu. Na klatce schodowej przytulam grzejnik aby odzyskać czucie w palcach, połykam pięć tabletek i zapijam kilkoma dużymi łykami soku. Po wejściu do domu wycieram włosy i wypijam jeszcze dwie szklanki soku. Troszkę przetrzeźwiałem na tym zimnie.

  • LSD-25

krysztalek byl wysmienity, zjadlem jakies 2/3, nie wiem dokladnie, bo

przy przecinaniu sie pokruszyl. moze nawet niepotrzebnie go

kroilem. od razu wyszedlem na miasto, okolo 18.00, bylo jeszcze bardzo

slonecznie i radosnie. przechodzilem kolo filharmonii, cos dzialo sie

w srodku. wchodze, a tam wyklad o globalizacji i makdonaldyzacji

(po angielsku). usiadlem sobie w ostatnim rzedzie, ale

niestety slowa ukladaly mi sie w ciagle niezrozumiale buczenie, w ogole