Medyczna marihuana będzie dostępna w Irlandii w ramach programu pilotażowego

Irlandzkie ministerstwo zdrowia zdecydowało o uruchomieniu programu pilotażowego, który pozwoli chorym korzystać z medycznej marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Magivanga
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

49

Irlandzkie ministerstwo zdrowia zdecydowało o uruchomieniu programu pilotażowego, który pozwoli chorym korzystać z medycznej marihuany. O wprowadzeniu programu zdecydowano dwa lata temu po pozytywnej rekomendacji irlandzkiej Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Marihuana będzie dostępna na receptę dla chorych na stwardnienie rozsiane, padaczkę oraz raka, którym nie pomagają tradycyjne leki.

Na dzień dzisiejszy irlandzkie apteki nie posiadają jednak na stanie żadnych produktów z konopi, będą więc one – podobnie jak w Polsce – importowane od zagranicznych producentów, którzy spełnią normy ministerstwa zdrowia.

To oznacza, że Irlandia stanie się wkrótce kolejnym rynkiem europejskim zdominowanym przez kanadyjskie korporacje konopne, których przedstawiciele już od jakiegoś czasu lobbują za obrotem swoimi suszem.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Hej! Chciałbym się podzielić z wami moimi porzeżyciami po zeżarciu kwasika...

Zresztą muszę nadmienić, że LSD to jest to co najbardziej mi odpowiada. Kwadraty żrę jush jakiś czas i od pierwszego razu pokochałem je... :)))))))))))

W jednym z trip reportów na Neuro Groove przeczytałem ze Bóg przekazł ludziom LSD poprzez ręce p. Hoffmana, aby zobaczyli jaki naprawdę jest świat... To prawda, LSD to furtka do prawdziwego świata.

  • Pozytywne przeżycie
  • Silene Capensis

Nastawiony na senne podróże.

17.11

  • Inne
  • Tripraport

Pierwsza dawka przyjęta w szkole, dwie pozostałe w domu. Oczekiwałem czegoś zadowalająco przyjemnego. Przed zażyciem byłem mocno niewyspany i w słabym humorze.

Pierwszą styczność z HEX-ENem miałem miesiąc temu. Była to mała ilość zażyta na testa, ale nie o tym teraz. Chciałbym opisać moje wczorajsze doświadczenie związane z tą substancją.
Wpadłem w posiadanie 2g tego specyfiku. Sort przypominal crystaline powder (biały pył, puder, krystaliczny, lepki, odbijający światło).

  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Substancje przyjęte:

Haszysz: ~0,5g

Paganum Harmala: 1,5g

Dagga: ~0,7g

Epena: ~1g


randomness