Marihuana łączy się z Bitcoinem

Rzadkie połączenie związane z wydobywaniem Bitcoinów nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni. Chodzi o fuzję dwóch firm, spośród której dla jednej głównym źródłem dochodów była marihuana (cannabis), a druga zajmuje się wydobywaniem głównej kryptowaluty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bithub.pl | Jakub Strzelecki
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów. Pozdrawiamy!

Odsłony

14

Rzadkie połączenie związane z wydobywaniem Bitcoinów nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni. Chodzi o fuzję dwóch firm, spośród której dla jednej głównym źródłem dochodów była marihuana (cannabis), a druga zajmuje się wydobywaniem głównej kryptowaluty.

Akerna Corp., amerykańska firma zajmująca się przemysłem marihuany, połączy się z firmą wydobywczą Bitcoin Gryphon Digital Mining. Ta firma charakteryzuje się promowaniem wydobywania bitcoinów neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla.

Gryphon, wiodący górnik bitcoinów neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla netto, połączy się z Akerna w drodze umowy i planu fuzji, aby stworzyć wiodącego, neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla kopacza bitcoinów, zaangażowanego w ESG. Po zakończeniu fuzji Akerna zmieni nazwę na Gryphon Digital Mining, Inc. Oczekuje się, że fuzja zapewni akcjonariuszom Akerny dostęp do branży wydobywania bitcoinów z jednym z jej czołowych operatorów.

Oba będą własnością POSaBIT, który z kolei przejmie biznes oprogramowania Akerna za 4 miliony dolarów. POSaBIT jest również powiązany z biznesem konopnym, ponieważ zapewnia infrastrukturę płatniczą w ramach tej branży.

Według swojej oficjalnej strony, Gryphon ma hashrate 1,1 EH/s w Bitcoin, co stanowi 0,37% z łącznej liczby 296 EH/s. Firma twierdzi, że jest wysoce dochodowa, a wyprodukowanie jednego bitcoina (BTC) kosztuje 14 000 USD. Na dzień 31 stycznia 2023 r. kryptowaluta ta ma cenę rynkową 22 850 USD.

Jednym z głównych celów tej fuzji jest umożliwienie inwestorom Akerna zbliżenie się do wydobywania bitcoinów. Akerna jest notowana na giełdzie Nasdaq pod symbolem KERN.

Połączona spółka pozostanie w obrocie publicznym. Oczekuje się, że akcjonariusze Gryphon będą posiadać łącznie około 92,5% udziałów, podczas gdy obecni akcjonariusze Akerny będą posiadać około 7,5% udziałów w spółce.

Akerna to firma zajmująca się branżą konopną. Dokładniej, jej głównym produktem są rozwiązania technologiczne do monitorowania produkcji „od ziarna do punktu sprzedaży”.

Od ponad 10 lat firma twierdzi, że odnotowała sprzedaż przekraczającą 30 miliardów dolarów. Ponadto twierdzi, że jest „pierwszą” firmą zajmującą się oprogramowaniem związanym z konopiami indyjskimi, która jest notowana na giełdzie Nasdaq w 2019 roku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Z zamiarem zapodania grzybów nosiłem sie od kilku miesięcy.Najbardziej sprzyjającą okazją na wprowadzenie sie w krolestwo mushromów wydawał sie wyjazd w góry na Sylwka.Chociaz nie wiedziałem czy bede je spożywał to wziąłem na wszelki wypadek.Cała akcja z psylocybiną to był czysty spontan.Przygotowany już został wywarek ,gyd wyszła inicjatywa aby sie napierdolić.Zwyciężyła, i wywarek odstawiliśmy na kiedy indziej.No więc chleliśmy wódeczke ,gdy w pewnej chwili spostrzegłem na podłodze słoiczek z niewinnym płynem w środku.Długo sie nie zastanawiając chwyciłem go i spożyłem naprawde małego łyc

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Paskudna listopadowa aura, nienajlepsze samopoczucie, niewyspanie po 3-meo-pcp, pustka w glowie.

Nie zapowiadało się kolorowo. Za oknem szaro, jak i szare były nasze oczy od niewyspania i dawkowania 3-meo-pcp. Działanie antydepresyjne tego ostatniego jest sprawą mocno przesadzoną. Czułam się całkowicie listopadowo siedząc tak na kanapie z Kosmo i przyglądając się niewidzącym wzrokiem bujającym się na wietrze drzewom. Kosmo wstał, co ledwie zarejestrowałam kątem oka i zdjął coś z półki. Tym czymś była zalegająca tam od kilku miesięcy setka grzybów.

  • 2C-P
  • Pierwszy raz

Mój pokój, noc. Nie dostateczne przygotowanie psychiczne do tego co się wydarzyło.

(Całość tekstu piszę teraz pod niewielką [5mg] dawką 2C-P, nie które "rzeczy" były zbyt niemożliwe i na trzeźwo bym ich nie zrozumiał)

Wiek : 18 lat

Doświadczenie : Zioło, benzydamina,dziesiątki razy DXM, różne NBOMy, różne tryptaminy (5-meo-mipt,grzyby,lsd)

26 Sierpnia 2013 roku , tego dnia uświadomiłem sobie jak bardzo głupi byłem myśląc , że przeżyłem szczyty psychodeliki biorąc duże dawki tryptamin. Myślałem , że coś takiego jak 2C-P nawet mnie nie ruszy... Tak bardzo się myliłem...

  • DXM
  • DXM Koda
  • Etanol (alkohol)
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Odklejka

Wszystko jest wszystkim, czyli psychoza nad psychozami

Tak, to kolejny raport częściowo o DXM, jednak inny niż wszystkie. Jeśli ktoś kojarzy moje jazdy z kosmitami, naprawianiem linii czasowych i byciem innymi ludźmi to gwarantuję, że tu będzie jeszcze grubiej, niż w tych wszystkich przygodach razem wziętych. Opowieść jest dość długa i żeby zrozumieć czemu znalazłem się na tym dziwnym stanie przeplatającym Sigma Plateau, 3 z 4 Plateau, stupor, konfuzję, akinezję i chuj wie co jeszcze, muszę najpierw przedstawić pokrótce co zmieszałem przez poprzednie 20 godzin.

randomness