REKLAMA
Lil Peep: Ujawniono przyczynę śmierci 21-letniego rapera

Jak podaje portal Interia Muzyka, nie był nią jednak fentanyl, tylko fenantyl oraz fentantyl tudzież fenatnyl. Nie wspominając o hydrokondonie i hydromofonie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Interia Muzyka
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst Interii bez poprawek.

Odsłony

509

Badający przyczyny zgonu 21-letniego rapera Lil Peepa, ujawnili, że młody gwiazdor zmarł w wyniku przedawkowania fentantylu i xanaxu.

21-letni Lil Peep (Gustav Åhr) zmarł 15 listopada w Tucson w stanie Arizona.

Ciało młodego gwiazdora znaleźli jego współpracownicy w okolicach godziny 21 czasu lokalnego (wcześniej artysta uciął sobie drzemkę przed koncertem). Natychmiast wezwano karetkę i policję. Śmierć rapera potwierdził jego menedżer, Chase Ortega. Tego samego dnia Peep miał wystąpić w klubie The Rock.

Badająca śmierć Peepa policja w Tucson miała kilka możliwych scenariuszy dotyczących zgonu rapera. Podejrzewano, że 21-latek mógł przedawkować narkotyki lub środki uspokajające (w tym kontekście spekulowano także o przedawkowaniu leków przeciwbólowych zawierających fenantyl). Przy Peepie znaleziono tabletki xanaxu, marihuanę oraz brązowy proszek nieznanego pochodzenia.

W grudniu ujawniono oficjalną przyczynę śmierci, za którą uznano przypadkowe przedawkowanie wspomnianego fenatnylu i xanaxu. Jak natomiast podał serwis TMZ.com we krwi Peepa odnaleziono kilka innych substancji - marihuanę, kokainę i tramadol.

W moczu rapera oprócz wymienionych środków znajdowały się również hydrokondon, hydromofon, oksykodon i oksymofron. W organizmie rapera nie było natomiast alkoholu.

W toku śledztwa wykluczono również samobójstwo 21-letniego gwiazdora.

Ceremonia pogrzebowa Lil Peepa, który popularność zdobył dzięki amatorskim nagraniom publikowanym na Youtubie i Soundcloudzie, odbyła się 2 grudnia w Nowym Jorku. W tym samym czasie w Long Beach fani zorganizowali pożegnanie swojego idola.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Specyfikator ak... (niezweryfikowany)
oksymofron - literówka, oksymorfon. hydromofon - literówka, hydromorfon. hydrokondon - literówka, hydrokodon
pokolenie Ł.K.
Nie może być!
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Tripraport

18 lat, 70 kg

Dawno niczego nie pisałem. No bo też dawno nie miałem o czym. Palenie na działce, czy ćpanie przed snem nie jest niczym na tyle porywającym, żeby ktoś naprawdę chciał o tym czytać. Nic się nie dzieje, połowy rzeczy nie pamiętam lub nie umiem nazwać.

  • Pseudoefedryna

Set & Setting: 25 Styczeń 2010. Wieczór, godzina około 20.00, nastrój pozytywny, nieco zmęczony i senny.

Dawka/Metoda 6 tabletek doustnie jakiegoś Angielskiego specyfiku na katar, każda po 60mg czyli łącznie 360mg, 1 tabletka Zirtek

Wiek i doświadczenie:19 lat (180cm, 83kg). Alkohol (dużo), Kodeina (dużo), Gałka Muszkatołowa 2x

Czas trwania: 3-4h

Czas wchodzenia - 1h

  • 25C-NBOMe
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, miałem głód psychodelicznych doświadczeń, bo minęło już kilka miesięcy od ostatniego "konkretnego" tripu. Nastrój bardzo lekki, ogólna wesołość i świadomość bycia w dobrym towarzystwie, brak poważniejszych obaw, może trochę lekkomyślne podejście. Przyjęcie głównej substancji krótko po północy w noc sylwestrową, podczas imprezy połączonej z mini-koncertem w domu znajomych. Wszystko odbywało się w jednym z dużych polskich miast. NBOMe brałem sam, wcześniej spaliłem kilka jointów z innymi ludźmi i wypiłem dwa piwa w ciągu ok. 3 godzin. Podczas tripa spaliłem kolejne kilka jointów.

Postanowiłem, że ta noc będzie wspaniała. Po prostu nie mogło być inaczej. Ostateczny plan spędzenia sylwestra ukształtował się w mojej głowie dość późno. Wiedziałem, że na pewno zafunduję sobie jakąś psychodeliczną podróż, problemem był tylko dobór środków i okoliczności. W weekend poprzedzający koniec roku zostałem zaproszony na imprezę w domu kolegi. Muzyka na żywo, dobrzy znajomi - uznałem, że to jest to!