Lil Peep: Ujawniono przyczynę śmierci 21-letniego rapera

Jak podaje portal Interia Muzyka, nie był nią jednak fentanyl, tylko fenantyl oraz fentantyl tudzież fenatnyl. Nie wspominając o hydrokondonie i hydromofonie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Interia Muzyka
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst Interii bez poprawek.

Odsłony

632

Badający przyczyny zgonu 21-letniego rapera Lil Peepa, ujawnili, że młody gwiazdor zmarł w wyniku przedawkowania fentantylu i xanaxu.

21-letni Lil Peep (Gustav Åhr) zmarł 15 listopada w Tucson w stanie Arizona.

Ciało młodego gwiazdora znaleźli jego współpracownicy w okolicach godziny 21 czasu lokalnego (wcześniej artysta uciął sobie drzemkę przed koncertem). Natychmiast wezwano karetkę i policję. Śmierć rapera potwierdził jego menedżer, Chase Ortega. Tego samego dnia Peep miał wystąpić w klubie The Rock.

Badająca śmierć Peepa policja w Tucson miała kilka możliwych scenariuszy dotyczących zgonu rapera. Podejrzewano, że 21-latek mógł przedawkować narkotyki lub środki uspokajające (w tym kontekście spekulowano także o przedawkowaniu leków przeciwbólowych zawierających fenantyl). Przy Peepie znaleziono tabletki xanaxu, marihuanę oraz brązowy proszek nieznanego pochodzenia.

W grudniu ujawniono oficjalną przyczynę śmierci, za którą uznano przypadkowe przedawkowanie wspomnianego fenatnylu i xanaxu. Jak natomiast podał serwis TMZ.com we krwi Peepa odnaleziono kilka innych substancji - marihuanę, kokainę i tramadol.

W moczu rapera oprócz wymienionych środków znajdowały się również hydrokondon, hydromofon, oksykodon i oksymofron. W organizmie rapera nie było natomiast alkoholu.

W toku śledztwa wykluczono również samobójstwo 21-letniego gwiazdora.

Ceremonia pogrzebowa Lil Peepa, który popularność zdobył dzięki amatorskim nagraniom publikowanym na Youtubie i Soundcloudzie, odbyła się 2 grudnia w Nowym Jorku. W tym samym czasie w Long Beach fani zorganizowali pożegnanie swojego idola.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

Specyfikator ak... (niezweryfikowany)
oksymofron - literówka, oksymorfon. hydromofon - literówka, hydromorfon. hydrokondon - literówka, hydrokodon
pokolenie Ł.K.
Nie może być!
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET

Poniższy tekst jest fikcją literacką.

15maj, 2010rok. Na ten dzień zaplanowane zostało pożegnanie z psychodelikami.

Pożegnanie w postaci sympatycznego 4-ho-met na łonie natury

Wszystko się kiedyś kończy, choć wiadomo, to zabawa, kreacja. Także zabawa trwa, jednak odstępuje od substancji na czas nieokreślony. Może dożywotnio :) Nigdy nie mów nigdy ;)

a teraz co nieco o przebiegu owej zacnej soboty :

Set & Setting : Park, las, samochód... chyba miasto

Substancja : 30mg 4-Ho-Met + imao

  • LSD-25

LSD... moje trudne dzieckoWydawca dziękuje Bebemu za inspirację i pomoc
Tytuł oryginału:


LSD - mein Sorgenkind.


Die Entdeckung einer "Wunderdroge"  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

I. Koniec zimy, pierwszy raz w miejscu publicznym. Liczyłam na mocny peak w dobrym towarzystwie. II. Wieczór, wszyscy w domu, trzy dni pod rząd z ciastami, chciałam mocniejszy peak niż wcześniej.

Ten TR będzie zlepkiem dwóch mocnych przeżyć z MJ. Chciałam przedstawić jak marihuana (która często uważana jest za cipeks wśród psychodelików) w postaci oleju potrafi wejść na głowę. Niby niepozorna roślina, a jej oblicza wielu są jeszcze nieznane.

  • Etanol (alkohol)

Set & Setting - Urodziny O., działka na jakiejś wsi

nastrój - pozytywny, pierwsza impreza po miesiącu przerwy od picia.

Wiek 18 lat, waga ~75kg, doświadczenie: alkohol (rzadko, nigdy w ciągu, ale duże ilości), nikotyna, marihuana, teina - nałogowo.

Substancja: Średnio 1,8 litra różnych win (2 białe, 3 czerwone, 1 szampan), klasa cenowa 10-20zł / butelka + 1 Redds jabłkowy (wstyd się przyznać ;]) wszystko spożyte w ciągu 6 godzin ale większość w ostatnie 2. W sumie pierwsza impreza w życiu bez wódki.

randomness