REKLAMA
Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

cnbs.pl
Mariusz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła

Odsłony

338

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina oraz 2 pistolety – oto efekt przeszukania dokonanego przez policję w jednym z domów w miejscowości North Port na Florydzie. Znaczna część zabezpieczonych substancji pochodziła z paczki, którą w chwili przeszukania pod wskazany adres dostarczył kurier amerykańskiej poczty. Według policyjnych raportów niefortunna przesyłka zawierała blisko 2 kilogramy pąków marihuany, 223 gramy wosku THC oraz 50 wkładów do waporyzatorów. Broń i pozostałe substancje policjanci zabezpieczyli w trakcie przeszukania domu.

W wyniku akcji policja aresztowała 24-letniego Bryana Vanskivera i 19-letniego Davida Chessera. Obaj będą odpowiadać za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków, akcesoriów do spożywania narkotyków oraz za posiadanie broni. Na razie zatrzymani trafili do aresztu. Ledwie 10 minut jazdy od miejsca zdarzenia znajdują się dwa sklepy, w których można legalnie kupić medyczną marihuanę. Pacjenci z Florydy mogą w nich kupić wszystko, począwszy od olejków THC, poprzez wkłady do waporyzatorów, nalewki medyczne, aż po koncentraty, susz do palenia i wiele innych produktów.

Prawo stanowe na Florydzie wciąż restrykcyjnie podchodzi do nieautoryzowanych sprzedawców marihuany i ściga ich z całą surowością. Z drugiej strony zwolennicy szerszego dostępu nieustannie wywierają presję na dopuszczenie jej do powszechnego użytku dla dorosłych mieszkańców. Jednym z ich sukcesów jest rozszerzenie programu medycznej marihuany, w efekcie czego branża ta osiągnęła wartość niemal 5,7 mld USD.

Łącznie w całym stanie zarejestrowano niemal 250 tysięcy pacjentów przyjmujących medyczną marihuanę i niemal 2 tysiące specjalistów mogących wystawiać recepty. Mimo tego pacjenci przyjmujący leczniczą marihuanę na Florydzie wciąż spotykają się z dyskryminacją w miejscu pracy i w szkole. Niektórzy nawet z tego powodu stracili pracę.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • Tripraport

Pasterka.

Witam. Postanowiłem nieco zmienić formę, wybierając opis akurat tego, ale i być może kolejnych TR. Jak wiadomo, jest to oczywiście jedynie bajka:-)

  • Katastrofa
  • MDMA (Ecstasy)

lekkie poddenerwowanie z racji na to ze mialem udawac pijanego. bralem na imprezie, dokladniej 18-stce starego kolegi.

Wszystko dzialo sie 2 dni temu. Historia ta przedstawia jak wygląda przedawkowanie mdma z pierwszej osoby. Dodam że ważę 59kilo, czyli naprawde malo jak na dawke, ktora przyswoiłem.

19.30

Docieram na 18-stke kolegi do domu imprezowego. Jestem około 15km od domu, na drugim końcu miasta i dosc slabo znam te tereny. Bedzie to wazne pod koniec historii. Na imprezie byla jedna zasada-bez cpania. Chcialem byc kozakiem i probowac ukryc moj stan i mowic wszystkim ze jestem najebany, niestety sie przeliczylem, ale o tym zaraz.

20.00

  • LSD-25


zaraz po przebudzeniu::
[komentarzy `w trakcie` nie wysylam, przezycia wywolane lsd kloca

sie ze strukturami jezyka, wyszedl z tego belkot, z ktorego samemu

trudno mi cos wnioskowac]  • Marihuana

Subst: E, MJ, efe


Doswiadczenie: efe, alko, #, MJ, E, dxm


Nastawienie: Jazaaaaa!