Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

cnbs.pl
Mariusz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła

Odsłony

355

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina oraz 2 pistolety – oto efekt przeszukania dokonanego przez policję w jednym z domów w miejscowości North Port na Florydzie. Znaczna część zabezpieczonych substancji pochodziła z paczki, którą w chwili przeszukania pod wskazany adres dostarczył kurier amerykańskiej poczty. Według policyjnych raportów niefortunna przesyłka zawierała blisko 2 kilogramy pąków marihuany, 223 gramy wosku THC oraz 50 wkładów do waporyzatorów. Broń i pozostałe substancje policjanci zabezpieczyli w trakcie przeszukania domu.

W wyniku akcji policja aresztowała 24-letniego Bryana Vanskivera i 19-letniego Davida Chessera. Obaj będą odpowiadać za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków, akcesoriów do spożywania narkotyków oraz za posiadanie broni. Na razie zatrzymani trafili do aresztu. Ledwie 10 minut jazdy od miejsca zdarzenia znajdują się dwa sklepy, w których można legalnie kupić medyczną marihuanę. Pacjenci z Florydy mogą w nich kupić wszystko, począwszy od olejków THC, poprzez wkłady do waporyzatorów, nalewki medyczne, aż po koncentraty, susz do palenia i wiele innych produktów.

Prawo stanowe na Florydzie wciąż restrykcyjnie podchodzi do nieautoryzowanych sprzedawców marihuany i ściga ich z całą surowością. Z drugiej strony zwolennicy szerszego dostępu nieustannie wywierają presję na dopuszczenie jej do powszechnego użytku dla dorosłych mieszkańców. Jednym z ich sukcesów jest rozszerzenie programu medycznej marihuany, w efekcie czego branża ta osiągnęła wartość niemal 5,7 mld USD.

Łącznie w całym stanie zarejestrowano niemal 250 tysięcy pacjentów przyjmujących medyczną marihuanę i niemal 2 tysiące specjalistów mogących wystawiać recepty. Mimo tego pacjenci przyjmujący leczniczą marihuanę na Florydzie wciąż spotykają się z dyskryminacją w miejscu pracy i w szkole. Niektórzy nawet z tego powodu stracili pracę.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • KlonazepamWstęp

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Przeżycie mistyczne

Set&setting Chęć przeżycia czegoś nowego, przyjazd przyjaciółki z nad morza, podekscytowanie, lekki strach. Otoczenie: Grupka bliskich przyjaciół dom, osiedle

Historia ta jest z przed paru miesięcy postanowiłem ją opisać gdyż było to bardzo niezwykłe przeżycie dla mnie jak też jestem teraz osobą bardziej doświadczoną.
Myślę że naprawdę warto jest przeczytać trip raport będzię on przestrogą jak też opisaniem czegoś naprawdę mistycznego.

Witam chciałbym opisać tutaj przebieg swojego 1 niezwykłego tripa który był nieplanowany aż tak, jak też jest to mój pierwszy trip raport.
(historię chcę przedstawić cała i najlepiej jak potrafię aby przybliżyć innym jak ten wieczór wyglądał. Jak też jak wyglądało moje nastawienie.)

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Wieczór spędzony z dziewczyną w naszym wspólnym, niedużym mieszkaniu jako mentalna przerwa od stresu powodowanego nadchodzącą za kilka tygodni przeprowadzką, pomieszkującym u nas ostatnie tygodnie kumplem, który wyjechał 3 dni temu na tydzień, oraz jako nagroda za nasze dotychczasowe postępy w dopinaniu zaległych obowiązków i spraw; następnego dnia mało wymagające obowiązki dopiero na popołudnie. Oboje chcieliśmy wspólnie "polatać na czymś", ot co.

Plany na wieczór w niedzielę (02.08.2020) wykrystalizowały się bardzo spontanicznie, zmotywowane pomyłką w obliczeniach finansowych - ot, kilkadziesiąt nieplanowanych złotych do przodu; jakiś wieczór z używką chodził za mną i moją dziewczyną (w tekście dalej opisywana literą K) wszakże już drugi tydzień, jutrzejszy dzień miał być łaskawy dla nas obojga, niechaj będzie, zgodziliśmy się, że ta noc jest odpowiednia.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Lekki lęk przed tym, że nie powinniśmy wyruszać w podróż tak na "wariata" skutecznie maskowany radością przed doświadczeniem. Puste mieszkanie, muzyka, ładnie za oknem. Ja + O, mój dobry przyjaciel z którym dobrze się dogadujemy

Hej ludzie, Uwielbiam Was.

randomness