REKLAMA
„Król kokainy” uciekł z więzienia przez dziurę w dachu

Morabito, nazywany „kokainowym królem Mediolanu”, był jednym z najbardziej poszukiwanych włoskich mafiosów z ‘Ndranghety. Klan zajmował się importem kokainy z krajów Ameryki Południowej do Europy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
ŁZ, AKUNE
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

731

Włoski mafioso Rocco Morabito uciekł z więzienia w Montevideo. Urugwajskie MSW poinformowało, że mężczyzna wydostał się z celi przez dziurę w suficie.

Morabito, nazywany „kokainowym królem Mediolanu”, był jednym z najbardziej poszukiwanych włoskich mafiosów z ‘Ndranghety. Klan zajmował się importem kokainy z krajów Ameryki Południowej do Europy.

Włoch przez ponad 20 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Posługiwał się fałszywą tożsamością. Dopiero w 2017 r. został aresztowany kurorcie Punta del Este w południowo-wschodniej części Urugwaju i oskarżony o kierowanie nielegalną grupą przestępczą, handel narkotykami i wiele innych przestępstw.

52-latek uciekł z więzienia w niedzielę wieczorem wraz z trzema innymi więźniami przez dach budynku. Następnego dnia miał być poddany ekstradycji do Włoch, gdzie miał odpowiedzieć za związki z mafią, przemyt narkotyków oraz inne przestępstwa. Urugwajska policja wydała za nim list gończy.

Będziemy nadal ścigać Morabito, gdziekolwiek jest, żeby wtrącić go do więzienia na co zasługuje – podkreślił w oświadczeniu włoski minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini.

Ocenia się, że kalabryjska ‘Ndrangheta kontroluje około 80 proc. przemytu kokainy do Europy. Morabito miał być odpowiedzialny za dostarczenie do Włoch setek ton tego narkotyku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • 2C-D
  • Marihuana
  • Miks

Wieczór, mieszkanie.

Wraz z przyjaciółką (S), często rozmawialiśmy o fazach po różnych psychodelikach, aczkolwiek nigdy nie mogliśmy wzajemnie wszystkiego zrozumieć, gdyż ona miała doświadczenie tylko z Tryptaminami, a ja z Fenkami. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę na piątkowy wieczór, w który mieliśmy się spotkać. Około godziny jedenastej otrzymałem 25l-nbome oraz 2c-d. Byłem bardzo ucieszony z faktu, że wszystko jest na dobrej drodze do częściowego, wzajemnego zrozumienia.

  • PCP (Fencyklidyna)


Dzień PRZED eksperymentem

  • Inne

Wieczór, pozytywne nastawienie, własny pokój, rodzice w domu

------------------------
    Prolog
------------------------

  • Dekstrometorfan

Postanowilam, ze sobie zapodam ten caly dxm z czystej ciekawosci,jako

uzytkownik alkoholu i gandzi coby tak zobaczyc jako to tam jest. Poczytalam

sobie, poczytalam, kumple tez sie w to bawili, OK. Moge sprobowac. Nie

chodzilo mi o jakas straszna bania, tylko o "zamoczenie nog" coby tak

zobaczyc jaka jest woda i czy mozna sie w niej kompac.

randomness