REKLAMA
„Król kokainy” uciekł z więzienia przez dziurę w dachu

Morabito, nazywany „kokainowym królem Mediolanu”, był jednym z najbardziej poszukiwanych włoskich mafiosów z ‘Ndranghety. Klan zajmował się importem kokainy z krajów Ameryki Południowej do Europy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
ŁZ, AKUNE
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

719

Włoski mafioso Rocco Morabito uciekł z więzienia w Montevideo. Urugwajskie MSW poinformowało, że mężczyzna wydostał się z celi przez dziurę w suficie.

Morabito, nazywany „kokainowym królem Mediolanu”, był jednym z najbardziej poszukiwanych włoskich mafiosów z ‘Ndranghety. Klan zajmował się importem kokainy z krajów Ameryki Południowej do Europy.

Włoch przez ponad 20 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Posługiwał się fałszywą tożsamością. Dopiero w 2017 r. został aresztowany kurorcie Punta del Este w południowo-wschodniej części Urugwaju i oskarżony o kierowanie nielegalną grupą przestępczą, handel narkotykami i wiele innych przestępstw.

52-latek uciekł z więzienia w niedzielę wieczorem wraz z trzema innymi więźniami przez dach budynku. Następnego dnia miał być poddany ekstradycji do Włoch, gdzie miał odpowiedzieć za związki z mafią, przemyt narkotyków oraz inne przestępstwa. Urugwajska policja wydała za nim list gończy.

Będziemy nadal ścigać Morabito, gdziekolwiek jest, żeby wtrącić go do więzienia na co zasługuje – podkreślił w oświadczeniu włoski minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini.

Ocenia się, że kalabryjska ‘Ndrangheta kontroluje około 80 proc. przemytu kokainy do Europy. Morabito miał być odpowiedzialny za dostarczenie do Włoch setek ton tego narkotyku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Marihuana
  • Miks

Spotkanie reprezentacji wrocławskiego hyperreala. Piętno nieprzespanych kilku nocy, brzuch wydający różne dziwne dźwięki podczas zasysania się pustego żołądka (przełknąć nic oprócz wody się nie da), ogólne cuda niewidy psychiczne i jeszcze większe piętno: jutro filmuję imprezę, muszę być w formie i przede wszystkim musze mieć spokojną rękę (15 tabletek magnezu dziennie powinno dać radę).

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.

 

fragment relacji na żywo

  • Bad trip
  • Marihuana

D

Witam! w tym raporcie chciałem opowiedzieć o moim pierwszym i dotychczas najgorszym razie z marihuana. Byłem zawsze raczej grzecznym chłopcem który nie bawił sie w żadne substancje odurzające. Do czasu kiedy pierwszy raz zapalilem... no właśnie, po dziś dzień zadaje sobie pytanie co to kurwa było, ale do rzeczy. Bylem z ziomkami na nocce, okolo 8 osob nagle 2 moich ziomkow (na potrzeby raportu nazwijmy ich X i Y) doszło do wniosku ze trzeba sie zjarac. Bardzo chciałem spróbować zielska więc dołożyłem sie z nimi do weedu. 

21:00

  • Bad trip
  • Marihuana

Nas

raport usunięty z obawy przed inwigilacją

  • Inne
  • Miks

Dobry humor, opioidowe ciepło w ciele, fajna atmosfera z kolegą na mieście.

Ciekawa amnezja

Tram+benzo+stim

 

Słowem wstępu chciałem powiedzieć, że opioidy/opiaty bardzo uzależniają i uważajcie żeby się w to nie wjebać.

 

Mój trip raport chciałbym całkowicie podporządkować tramadolowi, zolpidemowi i kofeinie.

 

Z tramadolem już trochę przygód miałem, więc myślę, że tolerancja na owy środek jest trochę większa. Zolpidem brałem pierwszy raz, kofeinę już ponad tysiąc razy, co jest chyba oczywiste.

 

Przejdźmy do sedna.

randomness