Konsumenci marihuany uprawiają o 20% więcej seksu, niż konopni abstynenci

Amerykańskie badanie wykazało, że palacze marihuany uprawiają 20% więcej seksu w porównaniu do osób, którzy powstrzymują się od używania tej substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

The Guardian
Jamie Grierson

Odsłony

97

Amerykańskie badanie wykazało, że palacze marihuany uprawiają 20% więcej seksu w porównaniu do osób, którzy powstrzymują się od używania tego narkotyku.

Uczestników badania pytano o to, ile razy w ciągu ostatnich czterech tygodni mieli heteroseksualny stosunek i jak często w ciągu ostatnich 12 miesięcy palili marihuanę.

Badacze ze Stanford University School of Medicine stwierdzili, że kobiety, które zioła używały codziennie, uprawiały seks w ciągu ostatnich czterech tygodni średnio 7,1 razy. O uprawianiu seksu w tym okresie średnio 6,0 razy mówiły respondentki, które marihuany w ubiegłym roku nie używały.

Wśród mężczyzn codzienni użytkownicy marihuany raportowali średnią 6,9 razy w porównaniu do 5,6 dla osób niebędących użytkownikami zioła. Wyniki zostały opublikowane na łamach Journal of Sexual Medicine.

Naukowcy doszli do swoich wniosków po retrospektywnej analizie danych dotyczących 50 000 Amerykanów w wieku 25 do 45 lat, zgromadzonych w ramach National Survey of Family Growth (2002). Ankietę sponsorowało federalne Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

"Innymi słowy, użytkownicy zioła uprawiają około 20% więcej seksu, niż osoby z zioła rezygnujące" - powiedział dr Michael Eisenberg, profesor urologii z Stanford.

Eisenberg zastrzega jednak, że badanie nie powinno być błędnie interpretowane jako udowodniające związek przyczynowy.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"

Ja, mój towarzysz tripa, drugi kumpel. Nastawienie - pozytywne.Miejsce - autko, potem pokój. Pierwszy BadTrip. Pora dnia - wieczór Pora roku - Późna jesień

Kilka słów o mnie : nie paliłem dobre pół roku. W międzyczasie miałem chwiejne nastroje. Co do syntetycznego THC to nie jestem zwolennikiem.

  • Dekstrometorfan

substancja DXM - 65 kg, 20 tabletek tj. 300 mg.Miejsce: miejscowość nad Bałtykiem ... to mój pierwszy raz gdy biorę dxm wczesniej tylko by upewnić się, że nie jestem uczulony wziąłem 100 mg.


  • KodeinaNazwa substancji: Fosforan Kodeiny
Poziom doświadczenia użytkownika: THC, benzydamina, tramal, aviomarin, gałka muszkatołowa, grzybensy, efedryna, DXM. Kodeina pierwszy raz
Dawka, metoda zażycia: 300 mg fosforanu kodeiny, doustnie ;)  • Etanol (alkohol)


Nazwa substancji: Extasy + Alko

Doświadczenie: MJ, hasz, extasy, grzybki, benzydamina, alko...

S&S: Ciepły czerwcowy dzień, imieniny babci na chacie

Efekty: Poniżej..