Konsumenci marihuany uprawiają o 20% więcej seksu, niż konopni abstynenci

Amerykańskie badanie wykazało, że palacze marihuany uprawiają 20% więcej seksu w porównaniu do osób, którzy powstrzymują się od używania tej substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

The Guardian
Jamie Grierson

Odsłony

97

Amerykańskie badanie wykazało, że palacze marihuany uprawiają 20% więcej seksu w porównaniu do osób, którzy powstrzymują się od używania tego narkotyku.

Uczestników badania pytano o to, ile razy w ciągu ostatnich czterech tygodni mieli heteroseksualny stosunek i jak często w ciągu ostatnich 12 miesięcy palili marihuanę.

Badacze ze Stanford University School of Medicine stwierdzili, że kobiety, które zioła używały codziennie, uprawiały seks w ciągu ostatnich czterech tygodni średnio 7,1 razy. O uprawianiu seksu w tym okresie średnio 6,0 razy mówiły respondentki, które marihuany w ubiegłym roku nie używały.

Wśród mężczyzn codzienni użytkownicy marihuany raportowali średnią 6,9 razy w porównaniu do 5,6 dla osób niebędących użytkownikami zioła. Wyniki zostały opublikowane na łamach Journal of Sexual Medicine.

Naukowcy doszli do swoich wniosków po retrospektywnej analizie danych dotyczących 50 000 Amerykanów w wieku 25 do 45 lat, zgromadzonych w ramach National Survey of Family Growth (2002). Ankietę sponsorowało federalne Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

"Innymi słowy, użytkownicy zioła uprawiają około 20% więcej seksu, niż osoby z zioła rezygnujące" - powiedział dr Michael Eisenberg, profesor urologii z Stanford.

Eisenberg zastrzega jednak, że badanie nie powinno być błędnie interpretowane jako udowodniające związek przyczynowy.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 25B-NBOMe
  • Bad trip

Piękne majowe popołudnie.

 

Słowa wstępu są zbędnę, jakieś grubsze rozkminy napiszę w raporcie odnośnie pierwszego razu z psychodelikiem. Ten trip budzi we mnie kontrowersje po dzień dzisiejszy.

 

19:00 Wale z kumplem po 1 kartoniku 25B-NBOMe. Kumpel który ze mna tripuje to K. Razem z nami idą dodatkowe 3 osoby(2 kumpli i koleżanka), maja zamiar pić alkohol i troche palić mj. Siedzimy na polance na obrzerzach miasta. Jeden z "trzeźwych" kolegów przygrywa na gitarce. Jest ogólnie piekny majowy wieczór. Podziwiamy zachód słońca i piękne czerwono-pomarańczowe chmurki.

 

  • Szałwia Wieszcza


Salvia Divinorum

Poziom doświadczenia: pogranicze 5 i 6.

Sposób zażycia: palenie

Dawka: zioło wzmocnione 10x, jeden mały buch.Jestem raczej doświadczonym użytkownikiem.

Praktykuję różne metody pracy z umysłem, szamanizm, etc. więc intencją moich podróży z SD było badanie świadmości.

Poprzednie moje doświadczenie z Szałwią było na poziomie 3 i było bardzo przyjemne.

A to był hardcore z którym NIC, żadna inna substancja, nie może się równać...


  • Katastrofa
  • Marihuana

Niedziela wieczór, moje mieszkanie, maiłem bardzo dobry nastrój, chciałem się zrelaksować, w lodówce czekał na mnie 6ścio-pak piwa a na komputerze kupa dobrej muzyki i filmów oraz moje zdjęcia i ukochany photoshop - uwielbiam "tworzyć pod wpływem THC :)

Witam

Mimo iż palę ziółko już od ok. 10 lat to moje przeżycia z tripa jaki zaliczyłem pewnej styczniowej niedzieli tego roku tj. 2012 zmieniły moje podejście i wiedzę na temat tej substancji...

  • 2C-P
  • Diazepam
  • GBL (gamma-Butyrolakton)
  • Katastrofa
  • Marihuana

Moje dwupokojowe mieszkanie, w którym zostałem sam na weekend.

Była niedziela, a ja miałem odpocząć. Moja dziewczyna wracała w poniedziałek rano, miałem się obudzić i wyjść po nią na przystanek, brzmiało jak dobry plan.

Wieczorkiem wypiłem końcówkę GBL'a, zapaliłem małe conieco i oglądałem sobie jakiś film, typowy chillowy niedzielny wieczór. W pewnym momencie stwierdziłem, że chyba go trochę marnuję, bo w sumie poniedziałek wolny, spać nie muszę, więc coś można by porobić.

randomness