REKLAMA
Konopie unicestwione

Policjanci zniszczyli 200 kg świeżych roślin

Anonim

Kategorie

Odsłony

3255

Policjanci z Drezdenka (Lubuskie) zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Rośliny rosły na powierzchni 3,5 ara w przydomowym ogrodzie we wsi Niegosław -podała policja.

Policjanci zniszczyli 200 kg świeżych roślin, z których po wysuszeniu można było uzyskać około 2 kg marihuany. Wstępne badanie specjalnym testerem wykazało, że rośliny rosnące wśród kwiatów w przydomowym ogródku to konopie indyjskie. Próbki roślin zostały przesłane do laboratorium kryminalistycznego.

"Przesłuchaliśmy już właścicielkę ogrodu. Z jej zeznań wynika, że konopie posiał jej 30-letni syn - bezrobotny mieszkaniec tej wsi. W sprawie tej wszczęto postępowanie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani" - powiedział st.asp. Andrzej Miron z komisariatu policji w Drezdenku.

Jest to pierwszy przypadek wykrycia uprawy konopi indyjskiej odnotowany przez policję z Drezdenka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Pan Kleks (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Miguel de Brancho (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Turkish (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Roguś (niezweryfikowany)
Kszy Kszy na zawsze
Mr Talon (niezweryfikowany)
a gdzie sa rozmowy w toku???????
clozet (niezweryfikowany)
czy wogóle da sie sciagnąć jakiś film bo jak narazie mimo wielu prób wciaz pojawia sie to samo &quot;UWAGA! <br>Trwa chwilowa modernizacja serwera! <br>Serwisy będą czynne za kilkadziesiąt minut. <br>Przepraszamy.&quot; troche mnie to irytuje kilkadziesiat minut to nie miesiace przecież.........
Martix (niezweryfikowany)
Cześ wasz serwis jest jak narazie jednym z lepszych,ale nie wpadajcie w samozachwyt.Jest problem z otwieraniem się poszczegolnych linków,i reszty pierdół.Moglibyście coś z tym zrobić. Pozdrawiam.
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

(DOn`t drink and drive! SMOKE AND FLY!!!!!!)

Spędzałem wakacje u kuzyna na wsi. Było przyjemnie, pogoda nawet dopisywałą (znaczy się było pochmurnie, ale jak się jest najaranym, nie zwraca się na to uwagi). Chciałbym tu opisać w jaki sposób zdobywaliśmy zioło. Jako że to co przywiozłem do niego skończyło się dość szybko, postanowiliśmy kupić u kogoś na wiosce. I tu wyszła niekompetencja mojego kuzyna. Na mieście (10 km od wioski w której spędzałem wolny czas) mógł załątwić w każdym momencie, ale tu za cholerę nie mógł...

  • Powój hawajski

Powoj lykalem pierwszy i ostatni raz. Mialem juz doswiadczenia

z lsd, salvia, grzybami itd.

Z zachodniego sklepu zamowilem nasionka Ipomoea Tricolor

czy jak to sie zwie. Dostalem okolo 180 nasionek. Jakos nie

mialem kiedy sie za to zabrac, ale w koncy znalazlem czas

18:00 jestem sam na chacie. Probowalem zmielic nasionka

w mozdziezu, ale byly za twarde. Dlatego wsypalem

je do buzi po koleii i gryzlem, gryzlem no i do brzusia.

  • 4-HO-MIPT


4-HO-MIPT to stosunkowo nieznany i mało popularny psychedelik. Budową i właściwościami bardzo zbliżony do psylocyny. Ludzie w reportach na erowidzie odnoszą się do niego per Miprocin i określają jego działanie jako prawie identyczne jak grzyby, tyle że mniej \'przymulające\' i nie powodujące nieprzyjemnych efektów cielesnych. Moje doznania nie różnią się wiele.


  • Bieluń dziędzierzawa

Tak sobie ostatnio czytam listę i widzę same negatywne opinie nt. bielunia. Chciałbym więc przedstawić wam go w trochę innym świetle. W środę wziąłem bielunia z kolegą... no właśnie ile tego było? przeliczjąc na łyżki do herbaty - jakieś 2, może trochę więcej. Nie robiliśmy żadnych mixturek tylko po prostu zjedliśmy ziarenka.


Trzeba dobrze zmielić zębami, ma ochydny smak, ale da się przeżyć.


randomness