Konopie unicestwione

Policjanci zniszczyli 200 kg świeżych roślin

Anonim

Kategorie

Odsłony

3263

Policjanci z Drezdenka (Lubuskie) zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Rośliny rosły na powierzchni 3,5 ara w przydomowym ogrodzie we wsi Niegosław -podała policja.

Policjanci zniszczyli 200 kg świeżych roślin, z których po wysuszeniu można było uzyskać około 2 kg marihuany. Wstępne badanie specjalnym testerem wykazało, że rośliny rosnące wśród kwiatów w przydomowym ogródku to konopie indyjskie. Próbki roślin zostały przesłane do laboratorium kryminalistycznego.

"Przesłuchaliśmy już właścicielkę ogrodu. Z jej zeznań wynika, że konopie posiał jej 30-letni syn - bezrobotny mieszkaniec tej wsi. W sprawie tej wszczęto postępowanie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani" - powiedział st.asp. Andrzej Miron z komisariatu policji w Drezdenku.

Jest to pierwszy przypadek wykrycia uprawy konopi indyjskiej odnotowany przez policję z Drezdenka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Pan Kleks (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Miguel de Brancho (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Turkish (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Roguś (niezweryfikowany)
Kszy Kszy na zawsze
Mr Talon (niezweryfikowany)
a gdzie sa rozmowy w toku???????
clozet (niezweryfikowany)
czy wogóle da sie sciagnąć jakiś film bo jak narazie mimo wielu prób wciaz pojawia sie to samo &quot;UWAGA! <br>Trwa chwilowa modernizacja serwera! <br>Serwisy będą czynne za kilkadziesiąt minut. <br>Przepraszamy.&quot; troche mnie to irytuje kilkadziesiat minut to nie miesiace przecież.........
Martix (niezweryfikowany)
Cześ wasz serwis jest jak narazie jednym z lepszych,ale nie wpadajcie w samozachwyt.Jest problem z otwieraniem się poszczegolnych linków,i reszty pierdół.Moglibyście coś z tym zrobić. Pozdrawiam.
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana
  • Odrzucone TR

Nastawiłam się na niesamowitą banie. W 100% byłam przygotowana na ostre śmianie. Zimowe popołudnie, sobota, weekend u chłopaka na wsi.

Spacer na świeżym powietrzu. Palę fajkę razem z chłopakiem. On wcześniej nia palił, ja już nie raz. Zioło hodowane w domu, więc jest pewność, że niczego nikt nie dodał. Już w czasie palenia delikatnie mi siadło. Poczułam lekką dezorientację. Podczas powrotu do domu zrobiło mi się doćś mocno niedobrze. W przygotowaniu ne bełta stanęłam w krzakach, jednak nic. Sytuacja powtórzyła się nie raz więc postanowiłam zostać przed domem. Chłopak poszedł zrobić mi herbatę.

***

  • Pierwszy raz
  • Tramadol
  • Tytoń

Byłem ciekawy tego, jak to będzie. Spokojna i cicha noc. Nie brałem opiatów przez dwa ponad miesiące, więc tolerancja spadła, chciałem się zabawić, choć trochę.

23:50 - Znalazłem pudełko z nazwą leku, której nigdy wcześniej nie widziałem, nie słyszałem. Szukałem czegoś na ból głowy, dokuczał mi on przez ostatnie dwa dni, tym razem było tak samo. Znalazłem coś, przewróciłem opakowanie na drugą stronę, czytam, widzę napis „tramadol” coś tam. O tym słyszałem. Przejrzałem pół internetu, dowiadując się czy to to, o czym myślę. Cóż, czemu nie, zabawimy się. Nie brałem żadnych opiatów od trzech miesięcy więc czemu nie. Podobno wolno należy brać, więc wziąłem jedną tabletkę. (75mg)

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Ciag metoksetaminowoDXMowokodeinowobenzodiazepinowy, nastroj tak dobry, jak dobry mozna miec spedzajac swieta z tesciowa w jednym mieszkaniu. :)

Trip mial miejsce jakis czas temu, podczas swiat w Polsce. Bylismy nieco zmeczeni wycieczka, w dobrych nastrojach, nieco sentymentalnie - byla to nasza ostatnia dawka metoksetaminy z tego sortu. Miala byc to nasza czwarta (?) dawka tego dnia. Zamknelismy sie w malym pokoju, zapalilismy swieczki (raczej w celu praktycznym, niz nastrojowym) i uwazylismy dawke. Iniekcja poszla gladko jak zwykle, nawet to lubie, mam mile skojarzenia zapachowe (przez odkazanie miejsca wkucia perfumami), ktore rzutuja na trip i odruch pawlowa na widok strzykawki.

  • LSD-25

Tripowanie na łonie natury w wspaniała sprawa. Tripowałem już w różnych miejscach, teraz przyszła kolej na góry. Wybrałem się do Zakopca, właściwie to na spotkanie twórców neuro_groove ale to już inna bajka. Kwasa sprawdziłem na sobie parę dni wcześniej więc mogłem być pewien dobrej jazdy.

randomness