Konopie unicestwione

Policjanci zniszczyli 200 kg świeżych roślin

Anonim

Kategorie

Odsłony

3263

Policjanci z Drezdenka (Lubuskie) zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Rośliny rosły na powierzchni 3,5 ara w przydomowym ogrodzie we wsi Niegosław -podała policja.

Policjanci zniszczyli 200 kg świeżych roślin, z których po wysuszeniu można było uzyskać około 2 kg marihuany. Wstępne badanie specjalnym testerem wykazało, że rośliny rosnące wśród kwiatów w przydomowym ogródku to konopie indyjskie. Próbki roślin zostały przesłane do laboratorium kryminalistycznego.

"Przesłuchaliśmy już właścicielkę ogrodu. Z jej zeznań wynika, że konopie posiał jej 30-letni syn - bezrobotny mieszkaniec tej wsi. W sprawie tej wszczęto postępowanie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani" - powiedział st.asp. Andrzej Miron z komisariatu policji w Drezdenku.

Jest to pierwszy przypadek wykrycia uprawy konopi indyjskiej odnotowany przez policję z Drezdenka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Pan Kleks (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Miguel de Brancho (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Turkish (niezweryfikowany)
Czy ktoś jest może w posiadaniu <br>tego filmu ??? <br>proszę o maila. <br>
Roguś (niezweryfikowany)
Kszy Kszy na zawsze
Mr Talon (niezweryfikowany)
a gdzie sa rozmowy w toku???????
clozet (niezweryfikowany)
czy wogóle da sie sciagnąć jakiś film bo jak narazie mimo wielu prób wciaz pojawia sie to samo &quot;UWAGA! <br>Trwa chwilowa modernizacja serwera! <br>Serwisy będą czynne za kilkadziesiąt minut. <br>Przepraszamy.&quot; troche mnie to irytuje kilkadziesiat minut to nie miesiace przecież.........
Martix (niezweryfikowany)
Cześ wasz serwis jest jak narazie jednym z lepszych,ale nie wpadajcie w samozachwyt.Jest problem z otwieraniem się poszczegolnych linków,i reszty pierdół.Moglibyście coś z tym zrobić. Pozdrawiam.
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

Raport, który zaraz przeczytasz nie będzie raportem konkretnej jazdy. Będzie raczej zestawieniem ich wszystkich, czyli krótkim narko-rysem.Może najpierw trochę o mnie. Chodzę do LO w niemałym mieście, jestem typem idealistki i romantyczki. Szkoła:: przeważnie bez problemów. Dom:: jak każdy inny, ale nie narzekam :). Mam wielu znajomych, jednak prawdziwych, zaufanych przyjaciół na palcach jednej ręki da się policzyć.

  • 4-HO-MET

Doświadczenie - mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina, 4-HO-MET

Info o mnie - 20 lat, 73 kg, 176 cm

S&S – park, dwór, świat, ale głównie mój umysł i myśli

Co/ile – ~20mg 4-HO-MET

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

saska

Ja i mój adwokat znaleźliśmy sie w przyciemnionym pokoju, na jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, wcześniej zaopatrzeni w piwka, kilka blantów i sto sztuk grzybków. Za oknami powoli się ściemniało, więc pokroiliśmy nasz skarb na kawałeczki, wcześniej dzieląc wszystko na pół i zalaliśmy te cuda wrzątkiem z zielonej herbaty.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting: Akcja działa się w domu: kuchnia, łazienka, pokój. Późny wieczór i noc i świt, czyli zabawa nocna. Nastawienie jak najbardziej pozytywne.

Substancja: Dekstrometorfan 900mg ładowany porcjami <10 tabletek Acodinu co około 10 min>

Wiek: 17 Waga: 90 kg

Doświadczenie: THC, Alkohol

randomness