REKLAMA
Kolumbia: Strażnik wypuścił więźniów, żeby kupili mu alkohol

Dwóch więźniów uciekło z więzienia La Picota w Bogocie, po tym jak udało im się upić strażnika, a potem przekonać go, aby ich wypuścił, dzięki czemu będą mogli pójść po więcej alkoholu dla niego - informuje BBC.

Dwóch więźniów uciekło z więzienia La Picota w Bogocie, po tym jak udało im się upić strażnika, a potem przekonać go, aby ich wypuścił, dzięki czemu będą mogli pójść po więcej alkoholu dla niego - informuje BBC.

Więźniowie - mimo obietnicy złożonej strażnikowi - nie wrócili i teraz są poszukiwani przez policję.

Inni strażnicy z La Picota zeznali, że od ich kolegi czuć było tego dnia zapach alkoholu. Odmówił on jednak poddania się badaniu alkomatem.

Dyrektor więzienia przyznał, iż pędzenie alkoholu w więzieniu jest dość powszechne - mimo częstych kontroli w celach.

Zbiegowie zostali zidentyfikowani jako Jhon Gutierrez Rincon, były bojownik FARC skazany na 40 lat więzienia za porwanie dziecka w 2003 roku i Olmedo Vargas - inny członek FARC - oczekujący na proces za kradzież.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że uciekinierzy najpierw pili alkohol z jednym strażników, a potem przekonali go, aby ich wypuścił - i obiecali, że zaraz wrócą z większą ilością alkoholu.

Oceń treść:

Average: 9 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron
  • Przeżycie mistyczne

wieczór spokojny, noc z zaufanym sąsiadem z bloku, następny dzień już gorzej i pojutrze. Waga: 105 kg.

Ten TR jest kontynuacją poprzedniego (nie wiem, czy przejdzie przez moderację). Po południu zszedłem do sąsiada kontynuować fazę. To stary pijak i ćpun. Pozwala mi u siebie chillować więc jest OK. Jest bardzo wyrozumiały i spokojny. OK. Zaczynamy.

20.00

  • Szałwia Wieszcza

Autor: Wronek, 28.03.2007

Substancja: Salvia Divinorum - susz, ciężko określić ile wypaliłem. Tak na oko około 2g

Doświadczenie: Ogólnie to małe, poza thc(kto by to liczył) i dxm (3 razy), czyli praktycznie żadne

Set & Settings: Dziś, parę minut przed godziną 20 - działka kumpla, cisza i spokój. Nastawienie: pozytywne lecz lekko zawiedzione porannym testem (5 lufek czy coś takiego). Paliliśmy z drewnianej fajki, ponieważ nie chciało sie nam robić fajki wodnej,

  • Dekstrometorfan

Set & Setting: Matka wyjechała na 4 dni do ciotki, wolny dom tylko ze starym z którym nie gadam 2 lata, więc jest luz

Dawkowanie: 1500mg rozbite na 4 razy, 300mg co 3h, następnie 600mg po jakichś 12 godzinach, łącznie wyszło 22mg/kg

Wiek & doświadczenie: 18 lat. mj, dxm, benzydamina, dmh, kodeina, amfetamina, gałka; w tym miksy typu bxm i ze wszystkim co pod ręka (dxm + mj,koda,dmh)

Identyfikacja: akaz z hyperreal

---------------

randomness