REKLAMA
Kolejna wpadka dealerów

W Strzegomiu policja ostro wzięła się za dealerów.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/Twoje Sudety/Twoje Radio Wałbrzych

Odsłony

1599
Policja ze Świdnicy (woj. dolnośląskie) zatrzymała kolejnych członków zorganizowanej grupy handlarzy narkotyków. Mężczyźni rozprowadzali heroinę, marihuanę i amfetaminę w Strzegomiu.
W kwietniu tego roku zatrzymano już 9 osób, w tym kobietę. Grupa dealerów działała od dość dawna. Narkotyki trafiały między innymi do szkół i dyskotek. Grupa była bardzo dobrze zorganizowana. Jej rozpracowanie zajęło świdnickim policjantom prawie półtora roku.
We wtorek w ręce policji wpadło kolejnych pięciu mężczyzn. U jednego z nich funkcjonariusze znaleźli amunicję. Sprawa nie jest jeszcze zakończona. Prawdopodobnie będą kolejne zatrzymania.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tytoń

Nastawienie: Dobre, pozytywne Nastrój: W miarę neutralny Okoliczności: Ognisko kolegi, znałem tylko parę osób, nieciekawe towarzystwo. Otoczenie: Końcówka listopada a więc początki zimy, las nad sztucznym jeziorem, wieczór, ciemno, ogółem również nieciekaiwe.

Po szkole dostałem telefon od kolegi (N) że jest ognisko wieczorem, żebym wpadał, będzie fajnie i tak dalej. Postanowiłem się tam wybrać z moim z kolegą z klasy (K), znamy się już dosyć długo i często razem gdzieś chodzimy. Wieczorem K wpadł pod mój dom, po czym poszliśmy gdzieś kupić alko. Potem spotkaliśmy się z N i z paroma innymi kolegami i koleżankami, i oszliśmy już nad jeziorko. Było to dosyć daleko więc pokonanie tej trasy nam trochę zajęło.

  • Marihuana

Subst: E, MJ, efe


Doswiadczenie: efe, alko, #, MJ, E, dxm


Nastawienie: Jazaaaaa!
  • Inne
  • Pierwszy raz

Różny. Głównie wieczorne testowanie herbatek i palenie skrętów

No i tu znów krótko i zwięźle. I znów - pokazywanie, że można względnie zdrowo, że są fajne, naturalne dobra, które można wykorzystywać zamiast ćpania różnych chemicznych świństw. I mówię to jako osoba (co widać po lewej stronie w Doświadczeniu), która dość dużo próbowała i, która w pewnym momencie swojego życia powiedziała DOŚĆ. Od tamtego czasu zainteresowałem się wąsko (wiadomo w jakim sensie) pojętą botaniką.
Ale dość biadolenia o mnie. Miało być o tej fantastycznej roślinie. No to jedziem.

  • Ruta stepowa

Peganum harmala (Esphand; Haoma; Ruta stepowa)


ver.1.0.0
Peganum harmala - rysunek


randomness