Kary śmierci za handel narkotykami

Co najmniej dziesięć osób skazano na karę śmierci za handel narkotykami, od początku bieżącego roku.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2349
Wietnamski sąd skazał na kary śmierci trzy osoby, oskarżone o handel narkotykami. Wobec dwu innych orzekł kary 18 i 20 lat więzienia.

Oskarżeni zostali zatrzymani latem zeszłego roku w prowincji Nghe An w centralnym Wietnamie. W ich posiadaniu znajdowało się 94 kilogramów opium i ponad 37 gramów heroiny. Zgodnie z prawem wietnamskim, kara śmierci grozi za 300 gramów heroiny bądź 10 kg opium.

Od początku roku w Wietnamie skazano na kary śmierci co najmniej dziesięć osób, zamieszanych w handel narkotykami. W połowie lutego sąd w południowowietnamskiej prowincji An Giang orzekł najwyższy wymiar kary w sprawach sześciu osób, oskarżonych o przemyt 40 kg heroiny. W zeszłym roku ogółem stracono w Wietnamie 31 członków narkotykowych gangów.
(mp)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

loczek (niezweryfikowany)
to dziwne, czy wietnam czu usa wszedzie gnebia za narkotyki.
exec (niezweryfikowany)
ponad 37 gramów ??? napisaliby od razu że 38
lilas21 (niezweryfikowany)
SKAZYWAC KOGOS ZA DOSTARCZANIE PRZYJEMNOSCI JEST GRZECHEM . PROPAGANDA ANTY NARKOTYKOWA I TAK JUZ WIELE NAPSULA DILLEROM ZYSKI . A ZARABIAC KAZDY MUSI <br>
sedzia (niezweryfikowany)
ponad 37 gramów ??? napisaliby od razu że 38
Kssr (niezweryfikowany)
ONZ! nic nie zrobilo??
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


1. Wstęp.
Związki chemiczne które można znaleźć w gałce muszkatołowej dzieli się zazwyczaj na trzy umowne grupy. Poniższy podział oparty jest również na tym schemacie, a wynika on z fizyko-chemicznej spójności tychże grup i pośrednio z ich różnego znaczenia technicznego.

2.Tłuszcze.

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Wieczór spędzony z dziewczyną w naszym wspólnym, niedużym mieszkaniu jako mentalna przerwa od stresu powodowanego nadchodzącą za kilka tygodni przeprowadzką, pomieszkującym u nas ostatnie tygodnie kumplem, który wyjechał 3 dni temu na tydzień, oraz jako nagroda za nasze dotychczasowe postępy w dopinaniu zaległych obowiązków i spraw; następnego dnia mało wymagające obowiązki dopiero na popołudnie. Oboje chcieliśmy wspólnie "polatać na czymś", ot co.

Plany na wieczór w niedzielę (02.08.2020) wykrystalizowały się bardzo spontanicznie, zmotywowane pomyłką w obliczeniach finansowych - ot, kilkadziesiąt nieplanowanych złotych do przodu; jakiś wieczór z używką chodził za mną i moją dziewczyną (w tekście dalej opisywana literą K) wszakże już drugi tydzień, jutrzejszy dzień miał być łaskawy dla nas obojga, niechaj będzie, zgodziliśmy się, że ta noc jest odpowiednia.

  • MDMA (Ecstasy)

1. Extasy


Sprawdzone wcześniej piguły.

2. Poziom Doświadczenia - było już troche tego...

3. Dawka 1,5 pixy popite tonikiem :-)

4. Set&Settings


Byłem bardzo zmęczony, dwa dni w trasie bez snu.


Chciałem jak zawsze super się pobawić i wyluzować.

5. Efekty:

  • LSD-25
  • Tripraport

SET Stan psychiczny - ok, brak zmartwień Oczekiwania - 1. przetestować microdosing, 2. przeżyć psychodeliczne doświadczenie nad morzem. Podszedłem do sprawy niestety trochę bezrefleksyjnie i nie miałem żadnych oczekiwań psychicznych, chociaż i tak w tym raporcie nie skupiam się zbytnio na mojej psychice, więc nie ma to większego znaczenia SETTING Znani mi ludzie, tolerujący stosowanie psychodelików (jednak tym razem trzeźwi), chill na plaży nad morzem, wakacje, ciepło, słonecznie

Jakoś tak wyszło, że w mojej lodówce leżał sobie jeden, hipotetyczny, starannie zawinięty, kartonik [znany europejski vendor na G (albo P), 155 ug], czekając na odpowiedni na jego spożycie dzień. I jakoś tak wyszło, że podzieliłem go w bardzo nierównych proporcjach. Opiszę 2 hipotetyczne spotkania z LSD, jedno w tak zwanym "microdosingu" (chociaż chyba przegiąłęm trochę z dawką...), a drugie w normalnej, optymalnej dawce.

Spotkanie nr 1

randomness