Kary śmierci za handel narkotykami

Co najmniej dziesięć osób skazano na karę śmierci za handel narkotykami, od początku bieżącego roku.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2348
Wietnamski sąd skazał na kary śmierci trzy osoby, oskarżone o handel narkotykami. Wobec dwu innych orzekł kary 18 i 20 lat więzienia.

Oskarżeni zostali zatrzymani latem zeszłego roku w prowincji Nghe An w centralnym Wietnamie. W ich posiadaniu znajdowało się 94 kilogramów opium i ponad 37 gramów heroiny. Zgodnie z prawem wietnamskim, kara śmierci grozi za 300 gramów heroiny bądź 10 kg opium.

Od początku roku w Wietnamie skazano na kary śmierci co najmniej dziesięć osób, zamieszanych w handel narkotykami. W połowie lutego sąd w południowowietnamskiej prowincji An Giang orzekł najwyższy wymiar kary w sprawach sześciu osób, oskarżonych o przemyt 40 kg heroiny. W zeszłym roku ogółem stracono w Wietnamie 31 członków narkotykowych gangów.
(mp)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

loczek (niezweryfikowany)
to dziwne, czy wietnam czu usa wszedzie gnebia za narkotyki.
exec (niezweryfikowany)
ponad 37 gramów ??? napisaliby od razu że 38
lilas21 (niezweryfikowany)
SKAZYWAC KOGOS ZA DOSTARCZANIE PRZYJEMNOSCI JEST GRZECHEM . PROPAGANDA ANTY NARKOTYKOWA I TAK JUZ WIELE NAPSULA DILLEROM ZYSKI . A ZARABIAC KAZDY MUSI <br>
sedzia (niezweryfikowany)
ponad 37 gramów ??? napisaliby od razu że 38
Kssr (niezweryfikowany)
ONZ! nic nie zrobilo??
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-MiPT
  • Grzyby halucynogenne
  • Problemy zdrowotne

Meo Mipt: Set nastrój dobry, podniecony, brak złych myśli. Setting: dość kolorowy pokój i chwila w mieście. Grzyby: Set nastrój dobry, trip trochę nieoczekiwany. Setting: cały czas las.

Nie jest to zwykły TR. Zamieszczam tu historię bad tripa, oraz flashbacka który nastąpił miesiąc później pod działaniem łysiczek lancetowaych, których działanie też opiszę. Użyte imiona są fałszywe. Wszelka zbieżność przypadkowa. Nie myślałem o pisaniu trip raporta więc nie zwracałem uwagi na czas.

  • Benzydamina
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Czwartkowy wieczór, około 10 grudnia 2010 (nie mam dokładnej daty). Spokojny, ale zniecierpliwiony żeby spożyć nową substancję. Trochę zniechęcony negatywną opinią Hyperreala, jednak to się zmieniło :D

Większość danych z eksperiencji mam zapisane na telefonie w formie luźnych, nie do końca trzeźwych notatek, ale staram się przypomnieć szczegóły jak najbardziej się da. Czasy są przybliżone, zresztą potem straciłem poczucie więc będę mówił w skrócie...

21: punkt 0, spożycie długo przygotowywanej substancji. Trzeba było połknąć trochę słonej wody gdyż zfiltrowanie tego nie było proste, ale następnym razem już szło łatwiej i bez trucia się solą.

  • 25B-NBOMe
  • Odrzucone TR
  • Retrospekcja

Nie będzie to typowy trip raport, a raczej opis tych substancji i kilka moich przemyśleń m.in. ze względu, że były to tripy "łóżkowe" tzn. słuchawki na uszy i kładziemy się z zamkniętymi oczami.

  • Muchomor czerwony


Substancja: AMANITA MUSCARIA

3 wysuszone (upieczone) kapelusze muchomora czerwonego


randomness