Islandia: Niemal 100 kg marihuany zarekwirowane w tym roku

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.ruv.is
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

63

W pierwszej połowie tego roku policjanci i służby celne zarekwirowały około 96,5 kg marihuany. Jest to większa ilość niż w całym zeszłym roku i znacząco więcej niż w latach poprzednich.
Takie informacje podał Komisarz Krajowy Policji w odpowiedzi na zapytanie redakcji. W raporcie możemy znaleźć dane o substancjach zakazanych, które policjanci wraz ze służbą celną zarekwirowali od 2011 roku.

W raporcie czytamy między innymi, że w tym roku znaleziono 96,5 kg konopi czyli o 4,5 kg więcej niż w całym roku 2020. Ilość ta jest dwa razy większa niż w 2019 r. i znacząco większa niż w 2018. Zarekwirowano również 5700 mililitrów olejku CBD, podczas, gdy w zeszłym roku ta ilość wyniosła 1800 mililitrów i był to pierwszy raz, gdy znaleziono ten produkt. W społeczeństwie można usłyszeć wiele głosów wspierających zalegalizowanie olejku CBD na Islandii.

W pierwszej połowie tego roku zarekwirowano również około 2,5 kg kokainy, co jest znacząco niższym wynikiem niż w roku 2020, gdy znaleziono 7,8 kilogramów, i tylko frakcją 40 kilogramów, które zatrzymano w 2019 r.

Jeśli chodzi o tabletki MDMA, czyli syntetyczną substancję znaną jako “ekstaza (ecstasy)”, odnotowano znaczny spadek, bo znaleziono „tylko” 1800 sztuk, natomiast w 2015 było to 213 660 tabletek. W 2020 roku policja zatrzymała 6700 sztuk MDMA.

Wśród niedozwolonych substancji po raz pierwszy zarejestrowano MDMA w formie kryształów. Znaleziono jej 134 gramy. Nowa na liście jest również skrystalizowana postać metamfetaminy, której policjanci w tym roku zatrzymali w sumie 1200 gramów.

W pierwszej części tego roku zatrzymano 11 kilogramów amfetaminy, podczas gdy w 2020 było to 27 kg, a w 2019 r. znacznie więcej, bo aż 55 kg.

Około 1300 tabletek LSD nie trafi już do użytkowników. W 2018 roku zarekwirowano około 3000 tabletek.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Mefedron

Katastrofa życiowa, przegięcie z braniem benzo, Mdma, fety, generalnie wszystkiego co się dało. Doprowadziło to do mojej wyprowadzki od chłopaka, z którym mieszkam ponad 3 lata. "Trip" odbył się w nocy, trwał 6 godzin, był to wynajęty przeze mnie pokój. 4 dni później wróciłam do DOMU i mojej miłości, którą do tej pory ranię.

23:00 wchodzi kreska. Mało, może 50 mg. Nie działa. Nie ma w tym nic dziwnego, byłam benzodiazepinowym zombie

 

23:15 kreska, może 100 mg

 

24:00 biorę się za pracę. Roznosi mnie a jednocześnie przygniata. Zaczynam myśleć o życiu. 

 

00:15 wrzucam do szklanki z pepsi z 200mg

 

01:00 Na zmianę wpadam w panikę, płaczę, wbijam paznokcie w skórę i myślę o tym jak będzie wyglądała moja przyszłość. Boję się, pragnę być blisko mojej najbliższej osoby, wzoru, wsparcia, sensu życia. Tęsknię za nim a jednocześnie go ranię - ćpając.

 

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

słoneczny poranek, dobry nastrój

Swego czasu naprawdę sporo naczytałem się o wyjątkowej przyprawie jaką jest gałka muszkatołowa. Zaintrygowało mnie ona, a składało się to na jej dziecinnie łatwą dostępność, cene i możliwe efekty. Jednak aby przeżycie było jak najbardziej satysfakcjonujące należy spełnić kilka warunków związanych z settingiem, więc dwie paczuszki gałki mielonej firmy Prymat czekały cierpliwie na swój czas w szafce. Pięknego środowego poranka ten moment wreszcie nadszedł (w zasadzie to leżały tylko 2 dni, ale chciałem spróbować od razu).

  • LSD-25
  • Użycie medyczne

Dozowanie rano co 4 dni wraz ze śniadaniem

Chciałabym się podzielić z wami moją osobistą rewolucją, nowym życiem.

Z natury nostalgiczny ze mnie człowiek, wycofany i może trochę za ostrożny w stosunku do ludzi.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Środek wakacji, bezchmurne niebo, plaża

Would it get some wind for the sailboat. And it could get for it is.
It could get the railroad for these workers. And it could be were it is.
It could Franky it could be Franky it could be very fresh and clean
It could be a balloon.
All these are the days my friends and these are the days my friends.


Christopher Knowles - kolanko 1 z opery "Einstein on The Beach” Philipa Glassa

randomness