Irańskie psy kontra narkotyki

Psy traktowane przez islam jako zwierzęta nieczyste, dzięki zgodzie duchowieństwa pracują w policji i wykryły już 2,5 tony narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR

Odsłony

12316
Policyjne psy wykryły w ostatnim półroczu 2,5 tony narkotyków w Iranie - poinformowały iranskie służby antynarkotykowe. By mogły uczestniczyć w akcjach, potrzebna była zgoda irańskiego duchowieństwa.

60 psów użyto po raz pierwszy użyte w Iranie do wykrywania narkotyków 6 miesięcy temu. Zgoda duchowieństwa była potrzebna, ponieważ psy traktowane są przez islam jako zwierzęta nieczyste. Dzięki psom, policja przejęła 2,5 tony narkotyków, przede wszystkim: opium, haszyszu, morfiny i heroiny.

Zwierzęta zostały wytresowane w mieście Karaj - na wschód od Teheranu przy pomocy ONZ i Francji. Kolejne dwa centra tresury planowane są przy granicy z Afganistanem, skąd przemyca się najwięcej narkotyków.

Policyjne źródła podają, że w 1999 roku w wyniku antynarkotykowych akcji służb bezpieczeństwa zginęło 740 przemytników i ponad 170 policjantów. W Iranie, przez który przebiega droga tranzytowa przemytu narkotyków z Afganistanu i Pakistanu do państw europejskich, Azji centralnej i Zatoki Perskiej, grozi kara śmierci za posiadanie więcej niż 30 gram heroiny i ponad 5 kilogramów opium.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Domek w lesie wraz z kumplem M, Pozytywne nastawienie , czysty umysł , ekscytacja nadchodzącym doświadczeniem

Dwa tygodnie przed tripem , będąc z kumplem porobieni znaczącą ilością MJ wpadliśmy na pomysł by przeżyć coś większego. Mieliśmy na myśli Domek w lesie w którym mieliśmy zamiar spędzić trip . Gdy dotarliśmy na miejsce zaczęliśmy spożywac manga , po jednym na głowie . Dzięki mircenowi zawartemu w owych owocach THC zyskuje całowicie inne działanie - głębsze, bardziej mistyczne oraz  wydłużony czas działania. 

  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Samochód w 5 osób, next stok narciarski na wichurze (południowy wschód Polski "Krzeszów", next znów samochód noc las i dom :). Nastrój - Szczęśliwi jak dzieci, dzień wolny od pracy i zmartwień. Wszyscy chcieliśmy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz pierwszy trip w plenerze z MXE. Muzyka W aucie Trance/Minimal/Ambient - Nastawienie tripa pod krajobraz i muzykę

Wrzesień

  • MDMA (Ecstasy)


Przejde od razu do rzeczy


W piatek mialem zamiar isc na impreze do Studo Jack (taki lokal gdzie

leci trance i house w Poznaniu).


Nadszedl ten dzien i bylismy juz gotowi tzn 15 tabletek koniczynek i

troche jarania


Ok 18:30 wpadli do mnie dwaj kumple przyniesli mi tabletki i poszli do

chaty sie najesc, ja w tym czasie ubralem sie i wyszedlem po moja laske.


Razem z nia poszlismy po reszte wiary.

randomness