Irańskie psy kontra narkotyki

Psy traktowane przez islam jako zwierzęta nieczyste, dzięki zgodzie duchowieństwa pracują w policji i wykryły już 2,5 tony narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR

Odsłony

12315
Policyjne psy wykryły w ostatnim półroczu 2,5 tony narkotyków w Iranie - poinformowały iranskie służby antynarkotykowe. By mogły uczestniczyć w akcjach, potrzebna była zgoda irańskiego duchowieństwa.

60 psów użyto po raz pierwszy użyte w Iranie do wykrywania narkotyków 6 miesięcy temu. Zgoda duchowieństwa była potrzebna, ponieważ psy traktowane są przez islam jako zwierzęta nieczyste. Dzięki psom, policja przejęła 2,5 tony narkotyków, przede wszystkim: opium, haszyszu, morfiny i heroiny.

Zwierzęta zostały wytresowane w mieście Karaj - na wschód od Teheranu przy pomocy ONZ i Francji. Kolejne dwa centra tresury planowane są przy granicy z Afganistanem, skąd przemyca się najwięcej narkotyków.

Policyjne źródła podają, że w 1999 roku w wyniku antynarkotykowych akcji służb bezpieczeństwa zginęło 740 przemytników i ponad 170 policjantów. W Iranie, przez który przebiega droga tranzytowa przemytu narkotyków z Afganistanu i Pakistanu do państw europejskich, Azji centralnej i Zatoki Perskiej, grozi kara śmierci za posiadanie więcej niż 30 gram heroiny i ponad 5 kilogramów opium.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Niewielki psytrance'owy festiwal, w gronie znajomych. Tydzień wcześniej dieta oczyszczająca

To tylko pomylony sen obłąkańca.

3,2,1... kwas! Procedura błyskawiczna. Podzieliliśmy papierki w samochodzie, ja i Krzysiek. Specjalnie trzymaliśmy je na tę okazję, zakupione parę miesięcy wcześniej. Bez głębszego zastanowienia, ochoczo i z ufnością włożyłam do buzi wizerunek Doskonałego Jogina. Wszystko będzie dobrze.

  • Zolpidem


zarzyta dawka 2 stilnoxy ogolenie jest dobrze tylko klawiatura mi tu

heca rboi i literk jak b sie gryzly ktora ma byc pierwsza

nacisnietatakjak gdyby zaraz opracuje system wiec jest tak ze albo

klawiatura jest normalna a ja nie i wcale polkownik ni rozmawia z

literka r jest to zwykla klawaitura martwe gowno, ale wser to

nieposluszne babska i trzzeba im najebac

pijaszz tak bede probowal przenikac przez zwaluy tyvh rak tyvch

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Pierwsze przyjęcie dawki MDMA zdarzyło się w piątek około godziny 21:00. Talerz podzielony na dwie części, obie zostały wzięte w przeciągu 15 minut. Posiadówka na około 10 osób, na noc zostały 4 osoby. Miejsca to mieszkanie znajomego w dobrze wyglądającej kamienicy. Przyjęcie dawki LSD-25, sobota, godzina około 11:00. Towarzystwo kolegi z klasy, jego dziewczyny, którzy byli trzeźwi oraz kolegi, z którym zarzucałem karton. Miejsca; Park w dużym Polskim mieście, centrum dużego miasta, moje mieszkanie, kolejna impreza. Generalnie bardzo dobry stan psychiczny, ze względu na ostatnie przeżycia. Nastrój bardzo przyjemny, w gronie bliskich znajomych, brak większych oczekiwań ze względu na poprzednie przeżycie z tym samym kartonem, lecz w 2x mniejszej dawce. Setting można uznać za dość spokojny podczas piątkowej nocy z MDMA i ogromnie intensywny podczas soboty.

Wstęp (piątek):

 

Wiek: 18 lat

Wzrost: Około 175cm

Waga: Około 60kg

 

  • Inne
  • Retrospekcja

Około 4 rano wypiłem na sen słabą herbatę z Mulungu. Wstałem o 12 i zjadłem trochę wołowiny i ryżu co może spowolnić i/lub osłabić działanie.

T=13:55

 

T+0min

Sampla 250mg dzielę na dwie równe kreski, jedną z nich na pół, odmierzoną porcję wrzucam do szklanki, zalewam wodą, piję i popijam przygotowanym wcześniej napojem. Smak gorzko-kwaśny inny niż 2C-B. Mam nadzieję, że Mulungu nie wpłynie za bardzo na trip - w internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat interakcji z psychodelikami. 

T+27min

randomness