Iran: Bez litości dla narkobiznesu

Irańska policja zabiła w ciągu ostatnich trzech dni 18 przemytników narkotyków oraz zatrzymała 286 przemytników.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

1643
W toku wymierzonej przeciwko gangom narkotykowym akcji irańska policja zabiła w ciągu ostatnich trzech dni 18 przemytników narkotyków. Zatrzymano 286 przemytników.

Większość zabitych - jak podano w sobotę w Teheranie - to Afgańczycy.

Cytowany przez agencję IRNA szef policji irańskiej prowincji Kerman, generał Abbas Ali Ruhi, powiedział, że w toku innej, wcześniejszej operacji na południu kraju zabito sześciu przemytników narkotyków, a zatrzymano 119 członków narkotykowego gangu. Policja zarekwirowała również około 500 kg narkotyków różnego rodzaju. W Karman zatrzymano ponadto 643 narkomanów.

Granica afgańsko-irańska w ostatnich latach stała się jednym z ważniejszych punktów przerzutowych afgańskiego opium do Europy i USA.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

materiał: extrakt 12x

technika: fajka szkalana z cybuchem + sitko(!!) + palnik

ilość: na oko, na podstawie obserwacji z poprzednich experymentówTrip przyszedł w kilka sekund po wciągnięciu całej zawartości cybucha jednym machem. Jego wejście było jak pociąg expresowy, który z zawrotną szybkością przeniósł mnie na drugą stronę rzeczywistości.

  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: bialy krazek (chinski znaczek)

poziom doswiadczenia: zaawansowany :)

metoda zazycia: doustnie

set & setting: sylwester, wiadomo :)
Byl sylwester 03/04.Jestem juz doswiadczonym hokeista (uzytkownikiem krazka). Dzien przed sylwestrem nie moglem sie zdecydowac gdzie isc, jednak w samego sylwestra okazalo sie ze nie mam gdzie isc. Idac ulica spotkalismy chlopaka z krazkami. I mial takie, ktorych jeszcze nie jadlem. Po zainstalowaniu krazka wsiedlismy do taxowki i sie zaczelo... :)

  • Tramadol

Witam! Jako, że dawno nic nie wrzucałem [na n/g naturalnie, nie w naturze ;)~ ] uznałem, że najwyższa pora się poprawić i wrócić do wspomnień. Na pierwszy ogień idzie więc tramal.

DAWKA: 7 x 50mg [kapsułki, odstępy 5min pomiędzy każdą sztuką]

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Początkowo złe samopoczucie, wywołane niewielkimi problemami z zatruciem pokarmowym. Za to - wyostrzone zmysły i ogólne zrelaksowanie, które towarzyszy tuż po przebudzeniu. Całość wydarzeń utrzymana jest w godzinach 5:03 - 7:34 AM.

Przebudził mnie ból.

 

Nie mogłem w to uwierzyć, ale wszystko wskazywało na dokuczliwe zatrucie pokarmowe. Czułem, że... Nie no, czy ja zbliżam się do etapu wymiotowania z chwilowymi przystankami na dogorywanie agonalne w łóżku?!

 

Myślę, analizuję...

 

Nie no, że poważnie...?

 

Pierdolony cukier...

 

Nie mogę w to uwierzyć, przecież to było tylko kilkanaście niewinnych rurek z kremem, trochę żelków, pączek i odrobina ciasta!

 

Tego naprawdę prawie nie było!

 

randomness