Informujemy o zamknięciu hyperreala. Prima Aprilis.

W związku z dniem 1 kwietnia zamieściliśmy mały żarcik na łamach naszego serwisu.

Anonim

Kategorie

Źródło

Prokuratura Okręgowa dla miasta Gdańsk

Odsłony

1588

Gdańsk, dnia 1 kwietnia 2001

Prokuratura Okręgowa dla miasta Gdańsk
80-464 Gdańsk
ul. Kombatantów 13
Prokurator
Jan Ochudzki


"hyperreal.pl"
Aleksander Żmijewski
80-105 Gdańsk
ul. Wesoła 37 m. 4
Działając w oparciu o Ustawę z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. Nr 75, poz. 468) z uwzględnieniem Ustawy z dnia 26 października 2000 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2000 r., Nr 103, poz. 1097). Zgodnie z Art. 3 punkt 1 ustęp 2 orzeka się, co następuje:

Z dniem 2 kwietnia zobowiązuje się Pana Aleksandra Żmijewskiego do zaprzestania publikowania treści niezgodnych z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.
W razie odmownej decyzji ze strony Pana Żmijewskiego wykonaniem postanowienia prokuratora zajmie się Komenda Miejska Policji Gdańsk-Wrzeszcz.
Jednocześnie informuje, że w związku z postawionym Panu zarzutem zakazuję się opuszczania granic kraju oraz zobowiązuje się do stawiania w wyznaczonym terminie w miejscu określonym w zawiadomieniu.Z poważaniem
Jan Ochudzki
Od załogi hyperreala:
Niestety, ale jak widać na powyższym dokumencie, który Państwu publikujemy jesteśmy zmuszeni od dnia 2 kwietnia definitywnie zamknąć nasz serwer.
Powyższe pismo jest sformułowane w dosyć łagodny sposób i w zasadzie dotyczy ono tylko naszego szefa, który miał serwer u siebie w pokoju.
Jednak, należy zauważyć, że wszyscy członkowie hyperreala dostali wezwania od prokuratora zobowiązujące do stawienia się dnia 3 kwietnia w gdańskiej prokuraturze.
Mamy nadzieje, że wyroki mam zasądzone nie będą zbyt wysokie i pozwolą w większości młodym ludziom, którzy brali udział w tworzeniu hyperreala do cieszenia się młodością.
Nadmienię, że do dziś sprawą niewyjaśnioną pozostaje skąd prokurator posiada nasze adresy domowe.
Jeśli tylko będzie taka możliwość poinformujemy wszystkich zainteresowanych o toku postępowania.


To jest ostatni artykuł, jaki umieszczamy w bazie danych hyperreala.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Szałwia Wieszcza

Chyba dobre

Zastanawiałem się- jak to będzie?

Spodziewałem się mniej więcej czegoś w stylu DXM x100

Ale srogo się myliłem.

Oczekiwanie podniecało mnie niemiłosiernie. Dzięki pewnemu człowiekowi (świat niech Ci błogosławi :D) paczka z Divinorum gnała do mnie kurierem. Dzisiaj zadzwonił około godziny dwunastej, że zaraz będzie. To był dla mnie Święty Graal.

  • DOC
  • Pozytywne przeżycie

Off Festival 2013 w Katowicach, ostatni, niedzielny dzień; dobry humor, pozytywne nastawienie, lekka niepewność co do dawki. Ja i mój starszy brat - M.

Wszystko stało się ostatniego dnia, pamiętnego dla mnie festiwalu w Kato. Pamiętnego z wielu róznych względów, które dla czytelników mogą być średnio ciekawe - zatem przejdźmy do niedzielnego poranka. Rano, po przebudzeniu i wstępnym ogarze, ruszyliśmy na lekkie śniadanie, a nastepnie na teren festiwalu. Siedząc na trawie przed główną sceną pytam M. :

- To jak z tymi kwadratami ?

-  W sumie czemu nie, ale na poczatku wrzuciłbym połówke, i zobaczył co się będzie działo.

  • Marihuana

Piszę, bo nie mam z kim o tym pogadać a ciąży to na mnie od jakiegoś czasu....czuję że jest to najlepsze miejsce.....to nie będzie typowy tripreport... chociaż są w nim również opisy paru faz... więc jeśli nie chce Ci się czytać mojej historii to po prostu ją pomiń....ale jeśli zdecydujesz się ją przeczytać to proszę nie bluzgaj na mnie w komentach...potrzebuję pomocy...
  • DOI


DOI

Dawka: ok. 2,5 mg

Waga:63 kg

Metoda przyjęcia: Doustnie

Wcześniejsze doświadczenia z tą substancją: Brak

Set & Setting: Lekki kac po imprezie z dnia poprzedniego, dobry humor i nastawienie, pusty żołądekWstałem lekko skacowany. Skacowany po imprezie ziołowo-alkoholowo-tussipectowej. Nie było jednak tak źle. Przywitałem się z moją kobietą, która spała koło mnie. Umyłem oczka, ząbki i paszki.


randomness