Ikoniczny sklep z płytami otworzy sklep z trawką w sekcji jazzowej

Najbardziej kultowy sklep z płytami w Berkeley w Kalifornii, Amoeba Records, jest w trakcie renowacji swojego sklepu, aby zapewnić niezależnemu sklepowi z medyczną marihuaną miejsce w tym, co wcześniej było ich sekcją jazzową. Powołując się na spadek sprzedaży płyt w ciągu ostatniej dekady, właściciele sklepu mają nadzieję, że sklep z marihuaną dostarczy niezbędnego kapitału potrzebnego do utrzymania otwartych drzwi sklepu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

orl.pruszkow.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

35

Najbardziej kultowy sklep z płytami w Berkeley w Kalifornii, Amoeba Records, jest w trakcie renowacji swojego sklepu, aby zapewnić niezależnemu sklepowi z medyczną marihuaną miejsce w tym, co wcześniej było ich sekcją jazzową. Powołując się na spadek sprzedaży płyt w ciągu ostatniej dekady, właściciele sklepu mają nadzieję, że sklep z marihuaną dostarczy niezbędnego kapitału potrzebnego do utrzymania otwartych drzwi sklepu.

Amoeba Records obchodziła właśnie 25-lecie istnienia i została zatwierdzona przez Radę Miasta Berkeley jako jeden z pół tuzina sklepów z medyczną marihuaną w mieście. Sklep Amoeba Records w San Francisco posiada klinikę oceny medycznej marihuany działającą niezależnie w oddzielnej przestrzeni znajdującej się w sklepie od 2014 roku.

Czy sklep z płytami naprawdę może sprzedawać marihuanę?

Choć może się wydawać, że sklep z płytami będzie sprzedawał marihuanę przez poradnię, to w rzeczywistości tak nie jest. Sklep zapewni miejsce dla dyspensarium, które będzie znane jako Berkeley Compassionate Care Collective, aby działać. Dodatkowo, podczas gdy zarówno sklep z płytami, jak i kolektyw mogą mieć wspólnego właściciela, sama nieruchomość jest własnością Amoeba Records i prawdopodobnie jedyny dochód, jaki sklep muzyczny otrzyma, będzie pochodził z czynszu.

W Kalifornii, dyspensaria medycznej marihuany mogą działać jako kolektywy non-profit. Oznacza to, że właściciele, którzy mogą pobierać wynagrodzenie, nie powinni czerpać zysków ze sprzedaży medycznej marihuany. Podczas gdy dyspensarium, lub inny non-profit, może generować wysokie przychody, w przeciwieństwie do tradycyjnego sklepu detalicznego, zyski nie powinny trafiać do właścicieli.

Czy jest to legalne dla Twojej organizacji non-profit, aby wynająć od Twojej firmy for-profit?

Podczas gdy ten związek między Amoeba Records i Berkeley Compassionate Care Collective może wydawać się nieco szkicowy, oprócz implikacji społecznych, jest to, w przeważającej części, legalne. Kandydat na prezydenta Donald Trump faktycznie skorzystał z podobnej luki prawnej i, jak podaje Politico, wykorzystał 1,3 mln dolarów z pieniędzy swojej kampanii, by zapłacić za wynajem biur, których jest już właścicielem. W przeciwieństwie do kandydata na prezydenta, Amoeba Records jest postrzegana jako instytucja Berkeley, a dodatkowe przychody z wynajmu prawdopodobnie pozwolą kultowemu sklepowi z płytami pozostać tam, gdzie jest, przez kolejne lata i pokolenia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)

Kto: Ja, chlopak lat 21 jeszcze (11 września 22 urodzinki)
Substancja: alkohol (piwo + wodka)
Doświadczenie: alkohol(dosyć często), thc(dosyć często), xtc(sporadycznie), psylocybina(żadko ale sezon sie zaczął:)
set and setting: dom -> lokal

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Negatywne myśli na temat niezdanego egzaminu, szukaniu nowej szkoły i braku przyjaciół. Samotność i przygnębienie. Myślenie o następnym odcinku kolejnej sieczki. Miejsce: Nowy świat, Warszawa. Godzina 10-11 rano. Brak śniadania. Ważę 56 kg.

Godzina 10:00.

  • 4-ACO-DMT

Spokój, żadnych negatywnych zdarzeń poprzedzających doświadczenia.

 

 

                                                      Sobotnie popołudnie. Nic nadzwyczajnego. Jak co tydzień tamtymi czasy postanowiliśmy umilić sobie weekend psychodelikiem. Ulubiona substancja, zarówno moja jak i jej. Szybkie odmierzenie, bach do szklanki. Zamieszane, wypite, przepłukane, przepite. Mimo tego, że doskonale wiemy czego się spodziewać zawsze pojawia się jakaś niepewność. Możliwości tych środków są niesamowite, potrafią poważnie zaskoczyć niejednego użytkownika.

  • Muchomor czerwony

Muscimol: 5-(aminometylo)-3-izoksazolol - jest on głównym

alkaloidem muchomorów i odpowiada za większą część działania

psychoaktywnego muchomorów. Główne działanie muscimolu polega na

blokowaniu receptora GABA-A. Muscimol używany jest w badaniach

nad GABA jako jego najskuteczniejszy jego bloker. Dowiedziono, że

muscimol działa na kilka obszarów mózgu - korę mózgową, hipokamp

i móżdżek. Muscimol wpływa także na poziom neuroprzekaźników: