REKLAMA
Grupę nieletnich dilerów marihuany ujawniono w Piotrkowie.

Piotrków stracił plantację konopi mogącą zaspokoić całe miasto.

Anonim

Kategorie

Odsłony

2802
PAP 24.02.2001

Grupę nieletnich dilerów marihuany ujawniono w Piotrkowie

Policja z Piotrkowa Trybunalskiego rozbiła grupę nieletnich producentów i dilerów marihuany. Grupa licząca kilkadziesiąt osób w wieku głównie 15-17 lat uprawiała konopie i rozprowadzała narkotyk w piotrkowskich szkołach.
Jak ustaliła policja, od września ubiegłego roku na terenie posesji w Będkowie w powiecie tomaszowskim niespełna 17-letni uczeń jednej z piotrkowskich szkół i jego kolega uprawiali pod folią kilka krzaków konopi indyjskich. Z roślin, które osiągały trzy metry wysokości, wytwarzali marihuanę i rozprowadzali ją w szkole. Z czasem dołączyli do nich kolejni nieletni z różnych szkół ponadpodstawowych w Piotrkowie, którzy także zajęli się sprzedażą narkotyku.
"Od końca stycznia tego roku ustaliliśmy łącznie kilkudziesięciu chłopców w wieku od 15 do 17 lat i jednego 19-latka, którzy handlowali marihuaną z plantacji w Będkowie. Śledztwo w tej sprawie trwa i spodziewamy się ujawnić kolejne osoby zamieszane w proceder" - poinformował w piątek PAP rzecznik prasowy piotrkowskiej policji Piotr Trzebski.

Wobec 19-latka - jedynego ustalonego dorosłego członka grupy - prokuratura wszczęła postępowanie karne, grozi mu do 10 lat więzienia. O losie pozostałych dilerów zadecyduje sąd rodzinny.

Policja nie ustaliła dotąd, jaką ilość narkotyku rozprowadzili członkowie grupy i ile na tym zarobili. "Policjant, który zajmuje się przestępczością narkotykową, ocenił, że z krzaków hodowanych przez nieletnich można było wytworzyć taką ilość marihuany, która zaspokoiłaby potrzeby wszystkich zażywających ten narkotyk w Piotrkowie. Gdy policja ujawniła plantację, krzaki konopi były prawie ogołocone" - powiedział Trzebski.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDPV
  • Pierwszy raz

Przyjmowane na pusty żołądek (ostatnia "potrawa" - kanapki zjadłem koło północy dnia aktualnego, zaczynam o 12:15), tolerancja zerowa, 2 tyg temu zrobiłem gram 3cmc, co nie powinno mieć żadnego wpływy na ten lot, w tym roku przystopowałem z używkami, ledwie dwadzieścia-parę razy jadłem RC. [++ dodane +4 h jak się okazało po 4 godzinach, było to postępowanie bardzo słuszne i wynikają z niego warte wyczekiwania - profity++]. Rok studencki zaliczony, brak poważniejszych obowiązków, chęć poznania nowej substancji, lekkie podjaranie zakupem pakietu RC pierwszy raz od dawna, oczekiwania średnie-duże, na hajpie kilka osób wielbiło ten środek, kilka minus dwie twierdziło, że to chujnia (raczej doświadczeni fani alfy PVP), zdecydowałem się po to sięgnąć ze względu na rzekomą dużą aktywność w niskich dawkach. Mieszkanie prywatne w bloku z wielkiej płyty, praktycznie pozbawione dźwięków z zewnątrz, brak powodów do niepokoju. Temperatura - 26 stopni Celsjusza, niebo przejrzyste, pogoda sprzyjająca udać się na jakiś zbiornik wodny, do biegania na stymulantach nadająca się raczej średnio, do testowania w mieszkaniu nowego stymulanta, przy akompaniamencie wentylatora- idealnie

MDPHP BARDZO DOBRE JEST!

Podciągam ten TR pod "substancję wiodącą" - MDPV, ze względu na podobny profil działania, jeśli moderator, który to czyta znajdzie odpowiedniejszą grupę, to proszę o przeniesienie, lub po prostu stworzenie nowego odnośnika do MDPHP.

  • 6-APB
  • Pierwszy raz

Dobry nastrój, wolne mieszkanie - współlokatorzy na urlopie, ciekawość w związku z testem nowej dla nas substancji. Chęć miłego spędzenia czasu z A (19).

 

W TR znajdują się treści o charakterze erotycznym – uprzedzam, bo nie każdy lubi czytać :)

 

Zacznę od tego, że od dwóch miesięcy mieszkam w UK z dziewczyną. Zaraz przed delegalizacją udało nam się zakupić trochę groszków na 6-abp w promocji. Był piątek, A wcześniej wróciła do domu. Padł pomysł, by przetestować nową substancję. Postanowiliśmy się jeszcze godzinkę przed wszystkim zdrzemnąć, po krótkim odpoczynku obiad (pieczone ziemniaki z mięsem i cebulą) i znów godzinka odpoczynku, kawa itp. by nie wrzucać od razu po posiłku.

 

  • GHBhej ho Wielki Otworze !


ot, worze !


ot, sie woże ?


woże sie po miesice


jeszcze wiencej em-ce


  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

---

To znów ten sam jebany chłam. Dobrze wiemy jaki. Ale zanim spluniesz nań, postaraj się zrozumieć.

Zrozumieć? Ale co?

Mnie? Nie. Nie oczekuję tego. Jestem zbyt indywidualnym chujem, zbyt małym gnojem, by domagać się atencji (a jednak to robię, co nie?)

Słowa? Emocje? Czyny? Chuj wie, jak to nazwać. Chodzi mi o mieszankę esencji składającej się na perspektywę.

Widzisz... bo sprawa polega na tym, że jestem tylko człowiekiem. I jak Ty- widzę z jednej perspektwywy. Oczywiste? Może nie?

Moja jest lepsza, Twoja jest gorsza- a mówi to każdy.