Gorzów Wlkp.: Policja zlikwidowała grupę rozprowadzającą narkotyki

Przestępcy chcieli za wszelką cenę sprzedać swój "towar" przez co narażali nastolatków na uzależnienie od marihuany - powiedziała rzeczniczka policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

3164
Gorzowska policja rozbiła grupę zajmującą się przemytem i handlem narkotykami. Aresztowano dwóch obywateli Ukrainy i Polaka - poinformowała dzisiaj Katarzyna Sokołowska, rzeczniczka KMP w Gorzowie Wlkp.

Prowadzone od lutego śledztwo wykazało, że narkotyki były przemycane przez granicę a następnie sprzedawane na terenie zachodniej Polski. W jednym z mieszkań policjanci znaleźli 660 g marihuany i znaczną ilość anabolików.

Trzem aresztowanym przedstawiono zarzuty rozprowadzania, udostępniania nieletnim oraz wwozu narkotyków do kraju. Grozi im kara od trzech do 15 lat więzienia.- Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnych aresztowań. Przestępcy, nie bacząc na wiek swoich klientów, chcieli za wszelką cenę sprzedać swój "towar" przez co narażali nastolatków na uzależnienie od narkotyków - powiedziała Sokołowska.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Sam na kilka godzin w domu. Chęć wykorzystania tego faktu i poznania DXM po prawie roku trzymania go w schowku i czekaniu na odpowiedni moment. Neutralny nastrój.

Wcześniej przyjmowałem ponad pół roku temu 90 mg (próba uczuleniowa) oraz 180 mg (leciutkie 1 plateau). Reszta tabletek cierpliwie czekała schowana na odpowiedni moment. Nadszedł dziś. Nie spodziewałem się tak słabej mocy ale postanowiłem opisać moje spostrzeżenia bo coś tam było. DXM osłabił moją pamięć. Gdyby nie rozmowy ze znajomymi na Facebooku, nie miałbym z czego napisać tego trip raportu.

 

9:00

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Cisza, ciemność, własny pokój, słuchawki z ambientem i nie tylko. Nastawienie pozytywne, ciekawość po 4 latach przerwy, chęć sięgnięcia po III plateau.

Będąc jeszcze pod wrażeniem wczorajszej podróży postanowiłem przelać swoje wypociny na elektroniczną formę papieru - w końcu żyjemy w XXI w. - mimo, że dostałem jasną i czytelną informację ubiegłego wieczoru iż nie należy, albo może inaczej: nie powinno się tego robić, zdecydowałem się na małą formę rozprawki, dywagacji, aby dać wam "zarys" tego, czego opisać się po prostu nie da.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Negatywne myśli na temat niezdanego egzaminu, szukaniu nowej szkoły i braku przyjaciół. Samotność i przygnębienie. Myślenie o następnym odcinku kolejnej sieczki. Miejsce: Nowy świat, Warszawa. Godzina 10-11 rano. Brak śniadania. Ważę 56 kg.

Godzina 10:00.

  • LSD-25
  • Tripraport

Przeklinam matkę moją, Słońce

Myślę, że spora większość z nas odbyła chociaż jeden trip, który można określić jako 'Skrajnie Nieodpowiedzialny'. Zapraszam więc do zapoznania się z moim.

Siedziałem u mojego dobrego kolegi, choć w tamtych czasach właściwie przyjaciela. Jego mały domek otoczony polami i lasami był naszą bazą matką w okresie największej degeneracji. Wpadliśmy tam raz na jakiś czas, między spaniem na pustostanach i graniem małych koncertów żeby zażyć kąpieli albo zjeść coś bardziej tresciwego niż kolejna piguła albo frytki.

randomness