Gdańsk. Kokainowe małżeństwo. Wpadli tego samego dnia

Funkcjonariusze gdańskiej policji (woj. pomorskie) zatrzymali 30-latka, który spowodował kolizję. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia, że znajduje się on pod wpływem zakazanych substancji. Kilka godzin później wpadła jego partnerka – w aucie miała narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

161

Funkcjonariusze gdańskiej policji (woj. pomorskie) zatrzymali 30-latka, który spowodował kolizję. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia, że znajduje się on pod wpływem zakazanych substancji. Kilka godzin później wpadła jego partnerka – w aucie miała narkotyki.

Do zatrzymania 30-latka doszło na skrzyżowaniu ulicy Czarny Dwór i alei Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie. Nie tylko był on sprawcą kolizji, lecz także zachowywał się w nienaturalny sposób. Zabrano go do szpitala, gdzie nastąpiło pobranie krwi do badań, jednak jeszcze zanim nadeszły wyniki, kierowca przyznał policjantom, że zażył kokainę.

Po zweryfikowaniu tożsamości 30-latka policjanci odkryli, że był on poszukiwany do odsiedzenia 10-miesięcznego wyroku. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze otrzymali zawiadomienie o incydencie na ul. Uczniowskiej. Jeden ze świadków, podejrzewając, że kierująca mercedesem kobieta jest nietrzeźwa, odebrał jej kluczyki. W aucie znajdowało się również 2-letnie dziecko.

"Policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie, że na ul. Uczniowskiej świadek uniemożliwił dalszą jazdę i zabrał kluczyki kierującej mercedesem, która prawdopodobnie jest pijana, a w aucie przewozi dziecko" – potwierdziła Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku (Trójmiasto.pl).

Funkcjonariusze policji przystąpili do przebadania 27-latki alkomatem. Ostatecznie okazało się, że nie znajduje się ona pod wpływem alkoholu. Jej nietypowe zachowanie wzbudziło jednak podejrzenia, że mogła zażywać innego rodzaju środki. Doszło do przeszukania, w wyniku którego ujawniono przy kobiecie aż 20 porcji kokainy.

W trakcie kontroli okazało się, że 27-latka w ogóle nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdu. Kobietę zatrzymano i pobrano od niej krew – zostanie przebadania pod kątem obecności narkotyków. 2-latka przekazano pod opiekę bliskich. Okazało się, że chłopcem nie może zająć się ojciec, ponieważ to właśnie jego zatrzymano kilka godzin wcześniej.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Dobry nastrój

Jesienne popołudnie październik 2007 roku, po 3 tygodniach złotej polskiej jesieni   nadszedl czas oderwać moja smukłą 2 metrową, pełną pachnących lepkich kwiatów istotę od matki ziemi, postanowiłam zachmurzyć niebo aby mój opiekun wreszcie znalazł powód uwolnienia moich korzenii z gruntu za szopką i zaniósł mnie na stryszek abym tam w zacienieniu mogła odpocząć uwieszona na więźbie i dała spłynąć ostatnim sokom do kwiatu aby nie zabrakło podstawy. M przyszedł do mnie pod osłona nocy i w ukryciu starannie poprzycinał wszystkie listki tak jak scina się włosy gdy posiądą już swoja mądrośc.

  • Dekstrometorfan

Set & Settings - okoliczne jezioro, koniec jesieni, nastawiłem się na miłe spędzenie czasu.

Substancja: 450 dxm + dwa Harnasie.

Exp: mj, alko, feta, 2c-b, mda, tramal (raz), kodeina (raz), dxm, benzydamina (raz), metkatynon (raz), diazepam, bromazepam, chyba tyle.

Wszystkie swoje przemyślenia pisałem na 'żywo', i postaram się zachować oryginalność wypowiedzi. Godzinę temu przyszedłem do domu, więc jestem świeżo po podróży.

  • Amfetamina

nazwa substancji: amfetamina


poziom doswiadczenia: 2 raz


"set&setting": dom, dobre nastawienie


efekty: wow!!!

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

---

Puk puk!

Kto tam?

Wchodzisz. Czytasz. Jesteś tu. Ze mną. No i jak się czujesz?

randomness