Gąsowski i Głogowska zamawiali kokainę?

Jak twierdzi "Super Express", to właśnie m.in. oni znaleźli się na liście osób, którym, jak twierdzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie, sprzedawał kokainę aresztowany przestępca.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

377

Tego nikt się nie spodziewał! Piotr Gąsowski (53 l.) i jego partnerka Anna Głogowska (39 l.) są zamieszani w głośną aferę narkotykową z udziałem dilera gwiazd Cezarego P. (49 l.). Jak dowiedział się "Super Express", to właśnie m.in. oni znaleźli się na liście osób, którym, jak twierdzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie, sprzedawał kokainę aresztowany przestępca.

Diler gwiazd został oskarżony o sprzedaż kokainy wartej ponad milion złotych. W sprawę zamieszane są jego żona Iwona P. (48 l.) oraz córka Patrycja P. (23 l.). Według śledczych mężczyzna w latach 2009-2016 sprzedawał kokainę ponad 200 osobom. Wśród jego klientów znajdowali się biznesmeni, politycy, styliści gwiazd, muzycy, aktorzy, tancerze, piosenkarze, dzieci gwiazd, a nawet funkcjonariusze policji. Cezaremu P. grozi za to 15 lat więzienia. Mimo to mężczyzna nie chce ujawnić listy swoich klientów oraz osób, które pomagały mu w handlu kokainą na masową skalę.

"Super Expressowi" udało się jednak dowiedzieć, kto znajduje się na liście 237 osób, którym mężczyzna dostarczał towar. Prokuratura Okręgowa w Warszawie na podstawie billingu i nagranych rozmów telefonicznych twierdzi, że najsłynniejszy diler w Polsce dostarczał kokainę m.in. Piotrowi Gąsowskiemu i jego życiowej partnerce Annie Głogowskiej.

Ze sprawdzonych informacji "Super Expressu" wynika, że w dniach 30 grudnia 2015 r.i 13 stycznia 2016 r. aktor zamawiał towar u Cezarego P., co najmniej 1 g silnego narkotyku za 300 zł.

Zdecydowanie częstszy kontakt z dilerem miała partnerka i matka ich dziecka Anna Głogowska. Tancerka znana m.in. z "Tańca z gwiazdami" kontaktowała się telefonicznie z Cezarym P. w latach 2015 i 2016. Diler i tancerka wymienili w tym okresie ponad 30 połączeń telefonicznych. Prokuratura Okręgowa w Warszawie twierdzi, że Cezary P. zaopatrzył Głogowską w towar w ilości nie mniejszej niż 17 g za co najmniej 5250 zł.

Diler gwiazd zaopatrywał klientów w dwa rodzaje działek. Według naszych informacji sprzedawał kokainę w dawkach 0,5 g o czystości wynoszącej 20 proc. za 150 zł oraz 1 g o czystości 88 proc. za 500 zł. W kwotach domniemywanych przez prokuraturę założono, że zamawiana kokaina była tą najtańszą.

"Super Express" skontaktował się z gwiazdami w tej sprawie. - Proszę mi dać spokój, to jakaś paranoja - powiedział nam Piotr Gąsowski, po czym odłożył słuchawkę. Anna Głogowska nie odebrała telefonu ani nie odpisała na naszą wiadomość.

Na ostatniej rozprawie sądowej zostały odczytane zeznania Cezarego P. Prokuratorzy w trakcie przesłuchania pytali go m.in. o znajomość z znaną z telewizji tancerką. Diler twierdzi, że kontaktował się z nią w prywatnej sprawie niezwiązanej z narkotykami. - Znam Annę Głogowską. Pytałem ją o lekcje tańca dla wnuczki - zapewniał.

P. twierdzi, że nie dostarczał gwiazdom kokainy.- Co do narkotyków u mnie znalezionych, to one są na moje własne potrzeby. Jak mam bóle, to zjadam 3 g w odstępie pół godziny - wyjaśniał. - Sprawa została zakończona skierowaniem aktu oskarżenia do Sądu. W akcie oskarżenia prokurator wskazał listę osób, o których przesłuchanie wnosi na rozprawie. Jest to ponad 200 osób, w tym osoby, którym według treści zarzutów udzielane były środki odurzające - powiedział nam prokurator Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Oceń treść:

Average: 8.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E

Substancja przyjmowana: 2-ce pod postacią kapsułek o nazwie LZD z Smartszopu (2 kapsułki- ilość bliżej nie określona, według wpisów na forum mogło to być 10-20mg) –pierwszy raz

S&s: las, dom, sklep, dom kumpla, dwór

Wiek: 17

Exp: alko (parenaście razy), mj (bardzo wiele razy), dxm (2 razy), kilka razy różne mieszanki „ziołowe”

  • Metoksetamina

Wieczór/noc w domu, ojciec twardo spał, matka w osobnym pomieszczeniu przed komputerem

Prolog

  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Tak (wiem, że są ważne)

Od początku studiów minęło już trochę czasu, zdążyłem zostać inżynierem, ale kim tak naprawdę jestem dalej nie wiem. Szukam odpowiedzi na to i inne egzystencjalne pytania o 7 rano, dzień po podróży życia, wciąż nie będąc pewnym czy już się skończyła, czy jest dopiero przede mną. 

W każdym razie leżę w łóżku rozkoszy, w którym odbyłem większość moich narkotykowych odlotów, w swoim (chociaż w zasadzie należącym do rodziców) mieszkaniu, do którego za parę godzin mają przyjechać znajomi. Nie wiem czy dam radę ich doczekać, bo nie śpię od godziny 0.

Godzina 0. A dokładniej 14.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Gorący, parny letni wieczór/noc. Wszystko, czego potrzeba do szczęścia, czyli --> ja, kwas i las!

20:15 – Intoksykacja. Jeszcze w domu, kartonik trafia tam gdzie czuje się najlepiej, a więc pod mój język. Trwają ostatnie przygotowania – zgrywanie muzyki na mp3, pakowanie prowiantu i śpiwora do plecaka.
Pół godziny później zakładam plecak i dziarsko wychodzę – humor dopisuje, co jest zapewne już pierwszym efektem zażytej substancji.

randomness