Gangster ukrywał się przed policją, doglądając plantacji marihuany

Dzięki współpracy funkcjonariuszy CBŚP i CBZC udało się namierzyć i zatrzymać 43-letniego mężczyznę, który zniknął, gdy śledczy chcieli mu przedstawić zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. „Zguba” znalazła się w woj. zachodniopomorskim, gdzie Piotr L. uruchomił plantację marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
Rafał Pasztelański
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

46

Dzięki współpracy funkcjonariuszy CBŚP i CBZC udało się namierzyć i zatrzymać 43-letniego mężczyznę, który zniknął, gdy śledczy chcieli mu przedstawić zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. „Zguba” znalazła się w woj. zachodniopomorskim, gdzie Piotr L. uruchomił plantację marihuany.

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim i policjanci poznańskiego zarządu CBŚP ustalili, że 43-letni Piotr L. jest ważnym członkiem jednego z narkogangów. Nie można mu jednak było przedstawić zarzutów, ponieważ mężczyzna zniknął, gdy zorientował się, że jest namierzany przez organy ścigania.

– W ustalenie miejsca jego pobytu włączyli się specjaliści z poznańskiego wydziału Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. W efekcie ustalono, że Piotr L. przebywa w woj. zachodniopomorskim i tam również może popełniać kolejne przestępstwa narkotykowe – opowiada podinsp. Iwona Jurkiewicz, rzeczniczka CBŚP.

Do zatrzymania Piotra L. wykorzystano policyjnych kontrterrorystów z Gdańska, którzy „zdjęli” mężczyznę w wynajętym domu. Okazało się, że nie marnował on czasu w czasie ukrywania się przed stróżami prawa.

– W domu na wynajętej posesji znajdowało się siedem specjalistycznych namiotów, tam i w jednym z kolejnych pomieszczeń rosło 215 krzewów konopi w różnej fazie wzrostu, z których można by uzyskać kilkadziesiąt kilogramów marihuany – wyjaśniła podinsp. Jurkiewicz.

– Każde z pomieszczeń wyposażone było w odrębny zautomatyzowany system nawadniania, ogrzewania, oświetlania i wentylacji. Całość uprawy była zasilana agregatem prądotwórczym. Wartość instalacji wstępnie została oszacowana na co najmniej 250 tys. zł. W pomieszczeniach policjanci zabezpieczyli także około 15 kg marihuany – dodała policjantka.

W Prokuraturze Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymany usłyszał zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, wprowadzania do obrotu środków odurzających oraz uprawy konopi. Grozi za to do 15 lat więzienia. Piotr L. trafił do aresztu.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Ciemny pokój, późna noc.

Wszystko zaczęło się od wypadku, albo wypadek był pewnego rodzaju katalizatorem. Słoneczna pogoda, rześki, sierpniowy poranek i ja na rowerze, jadący do pracy. Ja kontra samochód.
Diagnoza: uszkodzone nerwy w ramieniu i połamany palec.
Wiare porzuciłem już dawno, ale leżąc na sorze przez moment pomyślałem, że bóg chyba na prawdę na mnie spogląda, przynajmniej od czasu do czasu.
Po wyjściu ze szpitala, po czterodniowym pobycie, mimo że ręka napierdalała jak szalona, cieszyłem się, że w końcu odetchnę od roboty.

  • Klonazepam
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Wolne w pracy, dobry nastrój psychiczny, klarowne pozytywne mysli, chęć spróbowania kodeiny.

Kwiecień 26.

Słoneczny dzień, z braku poważniejszych zajęć od wstania zacząłem kombinacje.

Do tej pory piłem kodeinę z ekstrakcji 2xkrotnie 150 mg, nie było najlepiej teraz postawiłem na 300 i to domiksować z Tramadolem, na zabezpieczenie 3 tabletki relanium.

  • Grzyby halucynogenne

nazwa substancji: Łysiczka lancetowata ;)


poziom doświadczenia użytkownika: MJ, #, benzydamina, avio, DXM, troche psychotropów, tramal...


dawka: 30 grzybkooofWszyscy dobrze wiedzą co takiego rośnie na odsłoniętych polanach leśnych w okresie od sierpnia do października... są to grzybki halucynogenne :) Zacząłem czytać o nich parę tygodni temu na hyperrealu. Nie ukrywam że lubie psychodele a grzyby z tego co wyczytałem dają własnie to czego szukałem.
  • Dekstrometorfan

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=---------------------------------------------------------------------------------

waze ok 65 kilo

9:55 , zjadlem 10 tabletek acodinu , w smaku rzeczywiscie

ochydne po rozgryzieniu , nie wszystkie rozgryzlem , popijam

sokiem jablkowym - malo kwasny ale zawsze troche ,

10 tabletek wychodzi jakies 2,3 mg / kg - nawet nie II plateau

efektoow zadnych

randomness