Gang z Albanii i Hiszpanii rozbity. Przechwycono 56 kg heroiny

Hiszpańska policja poinformowała o znalezieniu 56 kg heroiny ukrytej w samochodzie. Jest to największa ilość narkotyku przechwycona w Europie w tym roku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
pl, k

Odsłony

535

Hiszpańska policja poinformowała o znalezieniu 56 kg heroiny ukrytej w samochodzie. Jest to największa ilość narkotyku przechwycona w Europie w tym roku.

Hiszpańscy policjanci przy współpracy portugalskiej policji aresztowali „12 członków hiszpańsko-albańskiej organizacji” w graniczącym z Portugalią regionie Pontevedra, w Barcelonie i w Galicji, zarekwirowali również 350 tys. euro i siedem luksusowych samochodów. Według komunikatu policji śledztwo prowadzone było od lipca ubiegłego roku.

Heroina znajdowała się w samochodzie Porsche Cayenne, znalezionym w mieście Tui na granicy z Portugalią, zaparkowanym niedaleko hotelu, gdzie oczekiwała para ludzi, która miała kupić narkotyki.

Heroinę kupiono w Amsterdamie i zapakowano w specjalne skrytki znajdujące się w karoserii Porsche. Siedmiu członków siatki przemytniczej zatrzymano w Barcelonie, a dwóch innych, którzy mieli rozprowadzać heroinę, w Galicji - podała policja.

Handel heroiną w Unii Europejskiej w ciągu roku szacowany jest na 6,8 mld euro.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

krAK (niezweryfikowany)
Żeby jeszcze Gang Albanii do więzienia wsadzili za chujową muzykę :/
Pat (niezweryfikowany)
To gang z albanii to gang z albanii to gang z albanii to gang z albanii aye
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Po spaleniu z dwoch jointow na 3 osoby bylem w super nastroju jak to zwykle bywa i mialem ochote sie bawic a ze byl to

piatek godzina wieczorna wiec zabrlame sie z kumplami na rave(tutaj tak zjest zwane techno party) wchodzac do klubu

mialem strasznego sraja bo przszukiwalo wszystkich 2 polijantow a kiedy jestes upalony jak swinia wydaje ci sie ze jestes

jednym wielkim jointem fifka kazdy moze poznac ze jestes spalony ale po zaaplikowaniu sobie kropelek do oczu czulem sie

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

ciekawość, spotkanie ze znajomymi, podniecenie, strach

Witam :)

  • Bieluń dziędzierzawa

Tak sobie ostatnio czytam listę i widzę same negatywne opinie nt. bielunia. Chciałbym więc przedstawić wam go w trochę innym świetle. W środę wziąłem bielunia z kolegą... no właśnie ile tego było? przeliczjąc na łyżki do herbaty - jakieś 2, może trochę więcej. Nie robiliśmy żadnych mixturek tylko po prostu zjedliśmy ziarenka.


Trzeba dobrze zmielić zębami, ma ochydny smak, ale da się przeżyć.


  • Etanol (alkohol)
  • Fenazepam
  • Heroina
  • Katastrofa
  • Kokaina

nieznane

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tłumaczę ten raport bo jest to jeden z najlepszych raportów jakie w ogóle czytałem, warte do zapoznania się dla każdego fana Research Chemicals. To historia użytkownika "Piper methysticum" z forum bluelight.ru - Anon

 

Oryginał:

randomness