Francja: Policja wzięła dzieło sztuki za marihuanę

Policjanci z Lyonu zniszczyli instalację artystyczną, którą błędnie wzięli za nielegalną plantację marihuany - informuje thelocal.fr.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
arb

Odsłony

226

Policjanci z Lyonu zniszczyli instalację artystyczną, którą błędnie wzięli za nielegalną plantację marihuany - informuje thelocal.fr.

Zdarzenie miało miejsce 26 czerwca. Policjanci odbywający patrol w centrum miasta natknęli się na rośliny, które wzięli za marihuanę.

Funkcjonariusze uznali, że natknęli się na nielegalną plantację w sercu miasta - i natychmiast przystąpili do jej likwidacji. Dziennik "Le Progres" informuje, że usunęli rośliny rosnące na obszarze o wielkości 400 metrów kwadratowych.

Dopiero później okazało się, że rośliny były elementem dzieła sztuki - była to część instalacji zatytułowanej "Poczekalnia".

Co więcej - nie była to wcale marihuana, lecz inne, całkowicie legalne rośliny - m.in. jęczmień i len. Instalację przygotowano w związku z odbywającą się w Lyonie cyklicznie wystawą architektoniczną.

Policjanci bronili się twierdząc, że to organizatorzy imprezy popełnili błąd nie oznaczając w żaden sposób swojej instalacji.

Oceń treść:

Average: 8 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Zapoznaj sie z http://neurogroove.info/jak-napisac-poprawny-raport a TR bedzie na glownej, wybaczam to jakos i nie wpitole do odurzonych ;) No i wypadaloby zdania wielkimi literami zaczynac w celu lepszej czytelnosci.

BEFORAPORT : no, to relacja z pierwszego grzybienia, ktoro mialo miejsce juz w chÓÓÓj temu (co jest konkretnie ujete ponizej), i na uwadze trzeba tez miec fakt, ze i sam raport byl tworzony ladny kawalek czasu po fakcie

  • MDMA (Ecstasy)

Waga - 50 kg

Po 3 latach MDM–owej abstynencji było mi dane spróbować kryształów MDMA.

Wraz ze znajomymi spotkaliśmy się o 18.30 podekscytowani, że to już dziś będzie nam dane znowu poczuć to wszechogarniające szczęście i tę lekkość. Jemy kilka tabletek witaminy C (jako przeciwutleniacz). Pijemy po 1 heinekenie na początek.

  • Hydroksyzyna
  • Powój hawajski
  • Powoje
  • Yerba mate

Własne mieszkanie - w samotności, nocą.

 

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Pokój na piętrze w moim domu. Noc. Rodzice śpią piętro niżej. Ekscytacja na myśl o tripie, połączona z lekką obawą przed pierwszym w życiu podaniu i.v.

T+0 (23:50)
Pomysł wzięcia 4-ho-meta właśnie teraz, wpadł mi do głowy spontanicznie, niecałe pół godziny temu. Siedziałem na gg i pisałem z dwoma kumplami. Miałem zdawać im relację z tripa, który za chwilę się zacznie. Wszystko już było gotowe. Strzykawka z 2 ml roztworu leżała na biurku. Trochę się bałem, bo miało to być moje pierwsze w życiu podanie i.v. Dominowała jednak ekscytacja na myśl o zbliżającej się podróży.

randomness