Ekstazy dla nieletnich

Notka z sądu o procesie w sprawie przemytu ekstasy z Holandii.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Opole

Odsłony

1968
Z SĄDU. Rozpoczął się proces 24-letniego Roberta K., który przywiózł narkotyki z Holandii, a następnie rozprowadzał je wśród nieletnich.

Robert K. jeździł do Holandii, gdzie zarabiał. W 2000 r. przywiózł stamtąd 120 sztuk tabletek ekstazy. Sprzedawał je po 20 zł, tym samym na każdej zarabiał 10 zł.

W Głuchołazach, gdzie mieszkał, sprzedawał je najpierw sam, a następnie wciągnął w interes 16-letniego Mateusza D.

W trakcie przesłuchań na policji i w prokuraturze Robert K. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wczoraj w w sądzie zaprzeczył jednak wszystkiemu. Twierdził, że poprzednie zeznania wymuszano na nim.

Sąd dwóch świadków, którzy nie stawili się na czwartkowej rozprawie, ukarał karą w wysokości 300 zł. Kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec lipca.

man

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (tussal anticostam) 300 mg


poziom doswiadczenia: natka konopi, efedryna, benzydamina, guarana, benzodiazepiny, venlafaxyna, tramadol, dxm po raz drugi


S&S: pozytywne nastawienie do dexa


efekty: swiat jest dziwny


czy dane doswiadczenie ... : re5pect przed psychojebami i dla twardzieli, ktorzy je konsumuja


jezeli to nie byl ... : to byl drugi i roznil sie jak ja pierdole

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Podróż, którą opisuję poniżej, była moją najbardziej intensywną do tej pory. Przeżywałem w jej trakcie wiele emocji, od smutku do euforii. Zakończyła się wręcz mistyczną ekstazą.

Moja waga: ok. 70 kg

 

Poprzednie doświadczenia z psychodelikami: LSD (raz w życiu jeden kartonik, konkretna dawka nieznana), innym razem 15g magicznych trufli Shambhala. Do tej pory moje wrażenia z tego typu substancjami były bardzo pozytywne, dobrze radziłem sobie z intensywnymi momentami fazy.

  • Lophophora williamsii (meskalina)


Zbigniew Drozdowicz

  • LSD-25
  • Miks

Nocny trip w idealnym miejscu z idealną osobą;-)

  Witam. Tytułem wstępu pragnę zakomunikować wszystkim osobom niezdrowo zainteresowanym treścią tegoż trip raportu, iż wszystkie opisane w nim sytuacje są jedynie wytworem mojej bujnej wyobraźni. Wszystkich innych zapraszam do lektury:-)