Ekstazy dla nieletnich

Notka z sądu o procesie w sprawie przemytu ekstasy z Holandii.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Opole

Odsłony

1968
Z SĄDU. Rozpoczął się proces 24-letniego Roberta K., który przywiózł narkotyki z Holandii, a następnie rozprowadzał je wśród nieletnich.

Robert K. jeździł do Holandii, gdzie zarabiał. W 2000 r. przywiózł stamtąd 120 sztuk tabletek ekstazy. Sprzedawał je po 20 zł, tym samym na każdej zarabiał 10 zł.

W Głuchołazach, gdzie mieszkał, sprzedawał je najpierw sam, a następnie wciągnął w interes 16-letniego Mateusza D.

W trakcie przesłuchań na policji i w prokuraturze Robert K. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wczoraj w w sądzie zaprzeczył jednak wszystkiemu. Twierdził, że poprzednie zeznania wymuszano na nim.

Sąd dwóch świadków, którzy nie stawili się na czwartkowej rozprawie, ukarał karą w wysokości 300 zł. Kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec lipca.

man

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Uwagi wstępne

  • Marihuana

S&S - mieszkanie przyjaciela, klimatycznie ciemno z powodu załoniętych roletami okien.

Wiek: 20

Doświadczenie: thc, amfetamina, dxm, bromo-dragonfly, lsd, benzydamina, MDXX, tramadol, niezidentyfikowane piksy, mieszanki ziołowe

Od dwóch dni nie wychodziłam z Jego mieszkania. Dziś rano, idąc do pracy wręcz zamknął mnie w nim od zewnątrz.

Cały dzień przeleżany w łóżku.

Wrócił, pojechaliśmy po temat.

Kiedy tylko Mary Jane wsiadła do auta, momentalnie poczuliśmy jej piękne perfumy. Przywitaliśmy się, no to wracamy.

  • Powoje

Wiek: 18

Waga: 65kg

Doświadczenie: Alkohol, Marihuana, Haszysz, Mieszanki ziołowe(kilka razy i nigdy wiecej), Salvia Divinorum (1 raz)

Substancja: Ipomoea violacea "mexico", ok. 6-7g

Set & Settings: niedzielny wieczór, mój pokój, w nim na biurku komputer z dobrym nagłośnieniem :-D, stos książek, wygodny fotel i ja. Nastrój w porządku, od beztroski dzieliło mnie tylko przeczytanie streszczenia lektury, jednakże w głowie mojej zrodził się pomysł wypróbowania nasion wilca.

  • Dekstrometorfan

Sam w domu zlokalizowanym pół godziny od Toronto, reszta okupuje szkoły i placówki w których są zatrudnieni. Towarzystwa dotrzymuje mi stworzenie czworonożne o imieniu Abby. Toczę ożywioną merytoryczną konwersację jakby spożyć te 70 ampułek zawierających bromowodorek dekstrometorfanu. Każda z nich ma 15 mg.

06.05.2008

Zaczynamy. Znajomy polecił bym wziął to w mniejszych dawkach na przeciągu dnia, gdyż 1050 może być zbyt wszechogarniające. Kłócę się z nim, że jak będe tak dorzucał, to faza się uszkodzi i będą wypełniać mnie negatywnie nasączone wibracje. Ponoć mam mu zaufać. Ufam.

Postanawiam spożyć pierwsze 360 mg o godzinie 8 rano.

randomness