Ekstazy dla nieletnich

Notka z sądu o procesie w sprawie przemytu ekstasy z Holandii.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Opole

Odsłony

1967
Z SĄDU. Rozpoczął się proces 24-letniego Roberta K., który przywiózł narkotyki z Holandii, a następnie rozprowadzał je wśród nieletnich.

Robert K. jeździł do Holandii, gdzie zarabiał. W 2000 r. przywiózł stamtąd 120 sztuk tabletek ekstazy. Sprzedawał je po 20 zł, tym samym na każdej zarabiał 10 zł.

W Głuchołazach, gdzie mieszkał, sprzedawał je najpierw sam, a następnie wciągnął w interes 16-letniego Mateusza D.

W trakcie przesłuchań na policji i w prokuraturze Robert K. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wczoraj w w sądzie zaprzeczył jednak wszystkiemu. Twierdził, że poprzednie zeznania wymuszano na nim.

Sąd dwóch świadków, którzy nie stawili się na czwartkowej rozprawie, ukarał karą w wysokości 300 zł. Kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec lipca.

man

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25B-NBOMe
  • Pierwszy raz

Lekki lęk, ale i ogromna ciekawość. Domowka przezemnie organizowana w gronie bliskich znajomych.

Siema!
Na wstępie zaznaczę, że nie wiem dokladnie co jadłem, ale było gorzkie i na kartoniku.
No to lecim:

  • Heroina
  • Pierwszy raz

Toaleta w przychodni rehabilitacyjnej.

Jeśli chodzi o opioidy, jest to mój ulubiony typ środków odurzających. Doświadczenie moje bogate jest w kodeinę, tramadol, oksykodon oraz heroinę. Ową substancje zdobyłem w iście wyrafinowany sposób. Zamówiłem. Gdy odbierałem paczkę, pół grama brązowych oczek patrzyły na mnie z woreczka strunowego. Zleciały się gołębie. Omen? Co zwiastował? Heroinę zażyłem donosowo w ilości około 150mg. Wziąłem z domu dwie karteczki. Jedna zwinąłem w rulon drugą zgiąłem w pół. Grudkę i trochę proszku wysypałem na miejsce zgięcia drugiej karteczki.

  • 4-ACO-DMT

dawka: ~20-25mg 4-AcO-DMT

wiek,masa: 20 lat, 65kg

doświadczenie: alkohol, tytoń, kofeina, konopie, DXM, LSD, ecstasy, 2C-E, 4-HO-DiPT, syntetyczne kanabinoidy (już po tym tripie).