REKLAMA
Ekstaza w spodniach

26-letniego Piotra P. i 25-letniego Pawła P., dwóch braci z Radomia, u których znaleziono 1500 tabletek ekstazy i pół grama amfetaminy, zatrzymali policjanci.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1670

Wobec młodszego sąd zastosował dozór policyjny. Starszy, który ukrył narkotyki w spodniach, zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o areszt - poinformowała mazowiecka policja. Bracia, jadący volkswagenem golfem, zostali zatrzymani na jednym z radomskich skrzyżowań przez policjantów z wydziału kryminalnego i antyterrorystów z Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Piotr P. ukrył w spodniach pakunek, w którym było prawie 1500 tabletek ekstasy. Był on na tyle pokaźny, że wyglądało to tak, jakby mężczyzna był chory na przepuklinę. Bracia mieli też przy sobie kilka tysięcy złotych - powiedział rzecznik prasowy mazowieckiej policji, nadkomisarz Tadeusz Kaczmarek.

W mieszkaniu mężczyzn znaleziono pół grama amfetaminy. Zarzut posiadania niewielkiej ilości narkotyków prokuratura postawiła Pawłowi P., który otrzymał dozór policyjny.

Piotrowi P. zarzucono posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych. Jeszcze w poniedziałek sąd ma rozpatrzyć wniosek o jego aresztowanie. Policja bada, skąd mężczyźni mieli narkotyki.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Biały (niezweryfikowany)
Ecstazy psychotropowe?..o matko, mam dość tych wszystkich mediów :((((
Nie istotne (niezweryfikowany)
Otóż prawdę piszą... Mało chyba drop zjadłeś w swoim życiu, bo ja wiem, że to wcale nie jest tak, z MDMA jest jedynym składnikiem. Rzekłbym, że jednym z wielu i jest jego dosyć niewieka iliość. Pamiętam nieraz typowe jazdy psychotropowe... choćby jeszcze dzisiaj;P