Dwóch obywateli Niemiec zatrzymanych ze znaczną ilością narkotyków

W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii obaj obywatele Niemiec zostali zatrzymani w policyjnej izbie zatrzymań.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Zachodniopomorska
asp. sztab. Beata Olszewska

Odsłony

100

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali dwóch obywateli Niemiec, którzy posiadali znaczne ilości środków odurzających. 24- i 28-latek przechowywali narkotyki w wynajmowanym mieszkaniu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W ramach rozpoznania przestępczości narkotykowej policjanci Wydziału Kryminalnego świnoujskiej komendy ustalili, że przebywający na terenie Świnoujścia dwaj obywatele Niemiec są w posiadaniu dużych ilości środków odurzających. Mundurowi szybko ustalili dokładny adres wynajmowanego przez nich mieszkania. Po wejściu do lokalu jeden z podejrzewanych na widok mundurowych próbował uciekać, jednak został szybko zatrzymany.

Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez 24- i 28-latka stróże prawa znaleźli plastikowe pojemniki i worki z suszem roślinnym oraz wagi elektroniczne służące do ważenia narkotyków. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony materiał to marihuana.

W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii obaj obywatele Niemiec zostali zatrzymani w policyjnej izbie zatrzymań.

Po zebraniu pełnej dokumentacji w tej sprawie stróże prawa doprowadzili w poniedziałek obu mężczyzn do Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości środków narkotycznych.

Ich sprawą zajmie się teraz świnoujski sąd, który zdecyduje o wysokości kary. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 24- i 28-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Nastawiony na silne wrażenia wizualne. Za każdym razem czułem stres w trakcie nanoszenia blottera na dziasło.

Mój pokój, 3m x 4m oklejony bladożółtą tapetą w randomowo wytłoczone wzory. 

Dwa łóżka, jedno małe, jednoosobowe, po przeciwnej stronie większe łóżko na dwie osoby. Dalej już tylko szafki, a na przeciwko ich dwa okna za firanką które podczas tripów zakrywają rolety- W przeciwieństwie do ścian w kolorze żółtym. Przed firanką spory wzmacniacz gitarowy, gitara, biurko i komputer.

 

  • MDMA (Ecstasy)
12:30 spożycie xtc ibn ladenów na spółę z samiczką
  • Marihuana


Substancja: rzecz jasna marihuana:)

Gdzie: szkoła:)

W jakim celu: rekreacyjnym:)

Wczesniejsze doświadczenia: marihuana wiele tysięcy razy, pare razy amfa


  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie w bloku.Sobotni ranek. Grudzień. Dużo czasu. Myśl o zapaleniu dla relaksu.

Z góry uprzedzam, że nikt nie uwierzy w to co jest poniżej napisane. W ogóle to nic w życiu ani nie piłem ani nie ćpałem ani nie jarałem. Wszystko sobie ubzdurałem i nic podobnego się nie wydarzyło, a nawet jeśli to dawno i nie prawda. A ja jestem tylko waszym wyobrażeniem i kto to widział żeby jaranie MJ dawało takie skutki. Więc jak macie zgłaszać itd. to darujcie sobie dalszą lekturę.

T+00: Wyciągam lufkę, zapalam świece, bo ma większy ogień od zapalniczki. Smaże szkiełko dokładnie z jednej strony, z drugiej, czekam aż wystygnie odwracam tyłem do przodu i ten sam zabieg.