REKLAMA
Dostali dozór za strzykawki

Elbląg. Podejrzani o podrzucanie odpadów medycznych

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Elbląski

Odsłony

3305

Trzy osoby podejrzane o podrzucanie zużytych strzykawek i igieł w okolicach ulicy Sadowej pozostaną pod dozorem policji. Oznacza to, że raz na jakiś czas wszyscy troje będą musieli przychodzić na policję. Zadecydowała tak Prokuratura Rejonowa w Elblągu. 20-letnia Emilia Ch., 19-letni Rafał Rz. i 31-letni Radomir N. przyznali się do tego, że wiele razy wyrzucali zużyte strzykawki z igłami na podwórko. 20-latka i 19-latek środki odurzające mieli dostawać od Radomira N.

- Czasami palili te strzykawki w piecu, a czasami wyrzucali je na dwór - mówi Alina Zając, rzeczniczka elbląskiej policji. - Podobno najczęściej na podwórko miał je wyrzucać właśnie Radomir N. Przynosił im narkotyki, a wychodząc zabierał zużyte strzykawki.

Prokuratura zarzuca całej trójce, że porzucając zanieczyszczone strzykawki wraz z igłami w ogólnodostępnych miejscach narazili inne osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi im kara do trzech lat więzienia.

daga

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


cze .... loga wysylam z kwasnego dzionka(Czwartek):


8:00 przychodzi do mnie 2 zaufanych ludzi- 1 przynosi 3 papierki z obrazkiem

usmiechnietego kota zAlicji wkrainie czarow


8:45 siedzimy u mnie w kuchni i rozdrabniamy 1/2 afgaaana (?)


9:00 postanawiamy obejrzec jakis film bo za bardzo w kuchni przyciaga nas

okno na swiat :)


9:05 czemu mam tyle kaset!?!?!?!?


9:10 wreszcie znalazlem to co nam pasuje: kreskooowka "Sasiedzi"- zaczyna

byc

fajnie

  • Marihuana

?> nazwa substancji: LSD (+mj)

?> poziom doświadczenia: KWAS pierwszy raz... a tak to: mj(za dużo :>), efedryna, dxm(nie dużo)

?> dawka: no jeden papierek, doustnie

?> set & setting: trip był jakis czas planowany, wiec bylem raczej psychicznie przygotowany i chętny doświadczyć czegoś nowego...

  • Fentanyl

Autor: Muhamad


Nazwa substancji: Fentanyl


Doswiadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
  • LSD-25
  • Marihuana

Pozytywne nastawienie, plaża w Płocku, festiwal muzyki elektronicznej, ulice Płocka

Płock, a przynajmniej jego stare miasto, robi naprawdę dobre wrażenie, tym bardziej że już pół godziny po zameldowaniu się w hotelu, przy kuflu „ciemnego miodowego” z mikrobrowaru Tumskiego nieznajomi-znajomi, którzy użyczyli nam miejsca przy swoim stoliku zaproponowali, że podzielą się swoją kokainą. I jak tu nie powtórzyć oklepanego frazesu, że „muzyka łagodzi obyczaje” oraz „festiwalowa atmosfera udzieliła się wszystkim, sprawiając że stają się lepszymi ludźmi”? (Pątnik na pielgrzymce do Częstochowy na pewno nie darowałby Wam swojej kokainy, prędzej ukradłby Waszą!)

randomness