REKLAMA
Dilerzy dronem doręczali narkotyki do więzienia (wideo)

Na pewno nie można im zarzucić braku przedsiębiorczości.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today

Odsłony

496

Nagranie CCTV ujawniło, że dilerzy narkotyków regularnie dostarczali do więzienia Wandsworth Prison zakazane towary. Wśród przemyconych przedmiotów były narkotyki klasy A, telefony komórkowe, a nawet niebezpieczne narzędzia. Kontrabanda doręczana była za pomocą drona.

Więźniowie z londyńskiej placówki byli przygowani na odbiór przesyłki. Kiedy przywieszona do drona paczka zbliżyła się do ramy okna, mężczyźni przyciągnęli ją kawałkiem drewna i wciągnęli do celi.

Metoda dostarczania nielegalnych towarów do więzienia za pomocą drona zyskuje na popularności. Od kiedy drony weszły do powszechnego użycia, liczba przemyconych przedmiotów wzrosła ponad dwukrotnie. W 2013 roku znaleziono 797 zakazanych rzeczy, a w ubiegłym już aż 2151.

Więziennictwo póki co nie ma żadnych pomysłów na walkę z tego typu przemytem. Można jedynie zatrzymywać przedmioty, które już przedostały się na teren więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, delikatny stres, ciekawość, zmęczenie po całym dniu, oczekiwania: chill

Mało tu ostatnio tych tajemniczych "pierwszych razów", które wszyscy ciągle wspominamy. Może zatem pora na mój?

Chciałbym w życiu spróbować wszystkiego, jestem ciekawym świata małym kujonkiem szykującym się na olimpiadę z chemii zatem i substancje psychoaktywne przykuły moją uwagę. Niesamowitym dla mnie jest, że można tak łatwo zmienić postrzeganie, percepcję, odkrywać nowe, zwiedzać nieznane... wrócmy może do meritum.

  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Informacja od serwisu Hyperreal: na całym świecie odnotowano kilkanaście przypadków zgonów po substancjach z grupy *-nbome (czytaj tu). Z uwagi na nierówne nasączanie blotterów, należy mieć się na baczności.

  • Katastrofa
  • MDMA (Ecstasy)

lekkie poddenerwowanie z racji na to ze mialem udawac pijanego. bralem na imprezie, dokladniej 18-stce starego kolegi.

Wszystko dzialo sie 2 dni temu. Historia ta przedstawia jak wygląda przedawkowanie mdma z pierwszej osoby. Dodam że ważę 59kilo, czyli naprawde malo jak na dawke, ktora przyswoiłem.

19.30

Docieram na 18-stke kolegi do domu imprezowego. Jestem około 15km od domu, na drugim końcu miasta i dosc slabo znam te tereny. Bedzie to wazne pod koniec historii. Na imprezie byla jedna zasada-bez cpania. Chcialem byc kozakiem i probowac ukryc moj stan i mowic wszystkim ze jestem najebany, niestety sie przeliczylem, ale o tym zaraz.

20.00