Denver przeprowadzi referendum w sprawie depenalizacji grzybów psylocybinowych!

Już w maju mieszkańcy Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorado, będą mogli zagłosować tak lub nie w sprawie depenalizacji posiadania małych ilości grzybów psylocybinowych na użytek osobisty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Magivanga
Conradino Beb
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - POZDRAWIAMY!!!

Odsłony

134

Już w maju mieszkańcy Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorado, będą mogli zagłosować tak lub nie w sprawie depenalizacji posiadania małych ilości grzybów psylocybinowych na użytek osobisty.

Propozycja reformy lokalnego prawa uzyskała wymaganą ilość podpisów pod koniec zeszłego tygodnia, na skutek czego znajdzie się na tegorocznej karcie do głosowania. Inicjatorzy postulują dekryminalizację posiadania grzybów psylocybinowych, co ma pomóc policji w uczynieniu z bardzo popularnego procederu przewinienie o niskim priorytecie karnym.

Jak czytamy na stronie grupy Decriminalize Denver, która stoi za propozycją:

Denver i stan Kolorado reprezentują pionierów odkrywających na nowo potencjalne korzyści ze stosowania naturalnych leków psychoaktywnych.

Nie wszyscy są jednak tego samego zdania, a niektórzy mieszkańcy otwarcie obawiają się, iż depenalizacja magicznych grzybków uczyni z Denver raj dla użytkowników dragów, które pomiędzy legalizacją marihuany, a grzybową inicjatywą, stało się pierwszym miastem w USA, w którym postanowiono otworzyć pokój służący do bezpiecznej konsumpcji heroiny.

Prawo musi jednak zostać w tym przypadku zatwierdzone przez rząd stanowy, który na razie omija je szerokim łukiem. Tymczasem przedstawiciele rządu federalnego ostrzegli miasto, że planowany pokój będzie nielegalny. Pomysłu nie popiera również burmistrz Denver, Michael Hancock.

Denver szybko staje się światową stolicą nielegalnych narkotyków. Trawa o wysokiej potencji, proponowane pokoje do wstrzykiwania narkotyków, a teraz propozycja dekryminalizacji grzybów

– napisał w oficjalnym oświadczeniu Jeff Hunt, dyrektor konserwatywnego think tanku, Centennial Institute.

Jak uspokaja jednak Kevin Matthews z Decriminalize Denver, który grzybkami skutecznie wyleczył się z depresji:

Nasza propozycja nie zawiera niczego, co mogłoby ułatwić dojście – nie pozwala ona na sprzedaż czy dystrybucję.

W takim czy innym przypadku, psylocybina pozostaje środkiem nielegalnym na szczeblu federalnym w USA, który znajduje się na liście nr 1, co oznacza iż oficjalnie uznaje się, że jego stosowanie prowadzi do uzależnienia i nie ma on żadnych właściwości medycznych, z czym nie zgadzają się jednak w ogóle profesorowie medycyny z Uniwersytetu Johna Hopkinsa.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Patrz właściwy opis.

Opis pierwszego doświadczenia po grzybach halucynogennych (łysiczkach lancetowatych) w ilości 35 suszonych + taka sama dawka po dwóch godzinach. Całe doświadczenie trwało około cztery godziny. Pomijając szałwię wieszczą, było to moje pierwsze doświadczenie z psychodelikami. Opis dość rozwlekły i szczegółowy: pierwotnie pisany jako list do znajomego. Myślę jednak, że nie nudny. Zapraszam.

  • Etanol (alkohol)
  • Mefedron
  • Tripraport
  • Tytoń

początkowo pozytywnie, potem zwał, kolory spacer, deprecha.

Kiedy teraz o tym myślę, w sumie nie wierzę trochę w to, co się wydarzyło. 

I w to że główną bohaterką całej sytuacji byłam ja. 

Pojechałam odebrać prezent. 

Brałam to wcześniej już dwa razy, raz samo z alko - nic takiego się nie stało, drugi raz z fetą. Po tej mieszance - najgorszy zwał w życiu, jeden z najgorszych dni w życiu. 

 

Ale ten dzień był zupełnie inny. Pierwsza kreska weszła dość szybko, popita piwkiem. 

  • Bieluń dziędzierzawa

Znajomy zerwał kilka liści bielunia meksykańskiego z krzaka w ogrodzie botanicznym. Zrobił z tego wywar (najzwyklej w świecie gotując liście z wodą przez kilkanaście minut) i trochę wypił, potem wypił jeszcze trochę. Ponieważ jego doznania były dość interesujące (w jego odczuciu), ja, on i jeszcze trzy dziewczyny postanowiliśmy na drugi dzień sprobować tego co mu zostało.


  • Etanol (alkohol)


Nazwa substancji: Extasy + Alko

Doświadczenie: MJ, hasz, extasy, grzybki, benzydamina, alko...

S&S: Ciepły czerwcowy dzień, imieniny babci na chacie

Efekty: Poniżej..


randomness