Denver przeprowadzi referendum w sprawie depenalizacji grzybów psylocybinowych!

Już w maju mieszkańcy Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorado, będą mogli zagłosować tak lub nie w sprawie depenalizacji posiadania małych ilości grzybów psylocybinowych na użytek osobisty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Magivanga
Conradino Beb
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - POZDRAWIAMY!!!

Odsłony

144

Już w maju mieszkańcy Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorado, będą mogli zagłosować tak lub nie w sprawie depenalizacji posiadania małych ilości grzybów psylocybinowych na użytek osobisty.

Propozycja reformy lokalnego prawa uzyskała wymaganą ilość podpisów pod koniec zeszłego tygodnia, na skutek czego znajdzie się na tegorocznej karcie do głosowania. Inicjatorzy postulują dekryminalizację posiadania grzybów psylocybinowych, co ma pomóc policji w uczynieniu z bardzo popularnego procederu przewinienie o niskim priorytecie karnym.

Jak czytamy na stronie grupy Decriminalize Denver, która stoi za propozycją:

Denver i stan Kolorado reprezentują pionierów odkrywających na nowo potencjalne korzyści ze stosowania naturalnych leków psychoaktywnych.

Nie wszyscy są jednak tego samego zdania, a niektórzy mieszkańcy otwarcie obawiają się, iż depenalizacja magicznych grzybków uczyni z Denver raj dla użytkowników dragów, które pomiędzy legalizacją marihuany, a grzybową inicjatywą, stało się pierwszym miastem w USA, w którym postanowiono otworzyć pokój służący do bezpiecznej konsumpcji heroiny.

Prawo musi jednak zostać w tym przypadku zatwierdzone przez rząd stanowy, który na razie omija je szerokim łukiem. Tymczasem przedstawiciele rządu federalnego ostrzegli miasto, że planowany pokój będzie nielegalny. Pomysłu nie popiera również burmistrz Denver, Michael Hancock.

Denver szybko staje się światową stolicą nielegalnych narkotyków. Trawa o wysokiej potencji, proponowane pokoje do wstrzykiwania narkotyków, a teraz propozycja dekryminalizacji grzybów

– napisał w oficjalnym oświadczeniu Jeff Hunt, dyrektor konserwatywnego think tanku, Centennial Institute.

Jak uspokaja jednak Kevin Matthews z Decriminalize Denver, który grzybkami skutecznie wyleczył się z depresji:

Nasza propozycja nie zawiera niczego, co mogłoby ułatwić dojście – nie pozwala ona na sprzedaż czy dystrybucję.

W takim czy innym przypadku, psylocybina pozostaje środkiem nielegalnym na szczeblu federalnym w USA, który znajduje się na liście nr 1, co oznacza iż oficjalnie uznaje się, że jego stosowanie prowadzi do uzależnienia i nie ma on żadnych właściwości medycznych, z czym nie zgadzają się jednak w ogóle profesorowie medycyny z Uniwersytetu Johna Hopkinsa.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 25D-NBOMe

własny pokój

Waga: 65

  • Benzydamina

Nazwa substancji i dawka: Chlorowodorek benzydaminy, 750mg

Króliki doświadczalne: CAR,MTF

Doświadczenia: Salvia Divinorum, Marihuana, Haszysz, DXM, Ecstazy, Gałka Muszkatowa, Tatarak, Benzylopiperazyna, Benzydamina.

15 października 2009, dochodzi godzina 18:00. Rodzi się pomysł na spróbowanie benzydaminy.

  • Karbamazepina

Nazwa substancji: karbamazepin (tabletki Tegretol)
Poziom doświadczenia: od trawy, przez amfetaminę (dożylnie), kwasy, grzyby, po heroinę (dożylnie), kokainę, crack. Cała masa prochów (z okazji odwyków, detoksów, leczenia) m.in. ogromne ilości clonów, relanium, xanaxów, sulpirydu, imovanu, hydroksyzyny, thioridazinu, promazyny (dożylne "setki"), amizepinów, tramali i wiele innych których nie sposób spamiętać.
Dawka, metoda zażycia: dawki nie pamiętam, coś około 25-30 sztuk, doustnie :P

  • Kodeina
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne, popołudnie w domu z muzyką.

"To chyba najpotworniejsze w ćpaniu, że można zrobić wszystko i wszystkim, po to tylko, by zaspokoić swoje własne potrzeby "

"Zamknięty krąg: czułem się źle, bo brałem i brałem, by nie czuć się źle."

Paweł Przecławski, Uciec śmierci.


randomness