Chile: Medyczna marihuana jest już dostępna w aptekach

Medyczna marihuana jest już dostępna w chilijskich aptekach dla pacjentów, którzy otrzymali zezwolenie od lekarza.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

MedycznaMarihuana.Expert

Odsłony

37

Medyczna marihuana jest już dostępna w chilijskich aptekach dla pacjentów, którzy otrzymali zezwolenie od lekarza.

Chile zalegalizowało używanie i dystrybucję medycznej marihuany w 2015 roku, a niedawno kraj zaczął importować produkty lecznicze z marihuany od kanadyjskiego dostawcy Tirlay.

Chilijscy pacjenci nie mogą jednak sami uprawiać medycznej marihuany. Chile nie jest jedynym krajem, do którego firma Tirlay będzie dostarczać medyczną marihuanę. W ostatnich tygodniach firma zaczęła również eksportować medyczną marihuanę do Australii i Kalifornii.

Kilka innych krajów Ameryki Południowej również wdrożyło reformy prawa dotyczącego medycznej marihuany. Kolumbijscy prawodawcy zatwierdzili ustawę dotyczącą produkcji i korzystania z medycznej marihuany w 2016 roku.

Argentyńscy prawodawcy podpisali w marcu rozporządzenie, dzięki któremu legalna będzie dystrybucja kannabidiolu (CBD).

Apteki w Urugwaju przewidują, że w lipcu tego roku rozpoczną sprzedaż konopi indyjskich mieszkańcom, którzy ukończyli 18 lat i zapisali się do rejestru rządowego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

7 nasion Powoju hawajskiego - Argyreia nervosa (Hawaian Baby Woodrose).


1.XI.2003r

  • Benzydamina


Doświadczenie: alkohol (praktycznie codziennie jestem pijany chyba, że cos łykam), marihuana (bardzo wiele razy), aviomarin (2 razy), gałka muszkatałowa (2 razy), DXM (1 raz), benzydamina (poniżej opisywany pierwszy raz).Set&Setting: we własnym domu, prawie cały czas sam, żadnych zagrożeń w stylu rodzice, ciotki, wujki itp. ogólny brak stresu i totalnie odprężenie.Nastawienie: jak najbardziej pozytywne.Oczekiwania: halucynacje.


  • 4-ACO-DMT
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo silne podniecenie przeżycia "zatrucia" Tryptaminą. Od kilku dni zalewałą mnie euforia i pozytywne nastawienie do bytu. Samotność z powodu braku bratniej duszy do Tripowania. Nastawiony na wyjście do lasu, łąkę lub staw

Może i ten "Trip Raport" jest długi, jednak zawiera w sobie tak naprawdę okrojone dwa "Trip Raporty" z doświadczeń których jak każdy wie nie da się opisać słowami. Starałem się nie lać przesadnie wody i dostarczyć wam porządnego opisu mojego przeżycia psychodelicznego z moją pierwszą Tryptaminą- 4-Aco-DMT.

 

randomness