Chile: Medyczna marihuana jest już dostępna w aptekach

Medyczna marihuana jest już dostępna w chilijskich aptekach dla pacjentów, którzy otrzymali zezwolenie od lekarza.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

MedycznaMarihuana.Expert

Odsłony

37

Medyczna marihuana jest już dostępna w chilijskich aptekach dla pacjentów, którzy otrzymali zezwolenie od lekarza.

Chile zalegalizowało używanie i dystrybucję medycznej marihuany w 2015 roku, a niedawno kraj zaczął importować produkty lecznicze z marihuany od kanadyjskiego dostawcy Tirlay.

Chilijscy pacjenci nie mogą jednak sami uprawiać medycznej marihuany. Chile nie jest jedynym krajem, do którego firma Tirlay będzie dostarczać medyczną marihuanę. W ostatnich tygodniach firma zaczęła również eksportować medyczną marihuanę do Australii i Kalifornii.

Kilka innych krajów Ameryki Południowej również wdrożyło reformy prawa dotyczącego medycznej marihuany. Kolumbijscy prawodawcy zatwierdzili ustawę dotyczącą produkcji i korzystania z medycznej marihuany w 2016 roku.

Argentyńscy prawodawcy podpisali w marcu rozporządzenie, dzięki któremu legalna będzie dystrybucja kannabidiolu (CBD).

Apteki w Urugwaju przewidują, że w lipcu tego roku rozpoczną sprzedaż konopi indyjskich mieszkańcom, którzy ukończyli 18 lat i zapisali się do rejestru rządowego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Miejsce to boom festival, nastawienie bardzo pozytywne, ciało i umysł przygotowane na przygodę

Zazwyczaj nie zapisuję trip-raportów, ale tym razem prowadziłem dziennik wyprawy, której częścią był boom festival. A branie LSD-25 jego ważnym dla mnie elementem. Jest to dobra okazja, żeby podzielić się swoimi przeżyciami. Sami oceńcie!

Zacznę od małego opisu skrótów, którymi posługiwałem się w tekście. Są to miejsca festiwalowe. Pojedyncze litery to moi znajomi.

DT- Dance temple, czyli główna scena festiwalu z muzyką psytrance. W nocy grany był hi-tech/full on/dark/progressive psytrance.

CG- Chillout Gardens.

  • Lactuca virosa

Rodzina Compositae - złożoneRodzaj Lactuca L.- Sałata


Rodzaj Lactuca L. - Sałata


1 Liście poziomo odstające, kolczasto ząbkowane. Owoc szeroko obrzeżony.

1059. L. virosa - S. jadowita1* Liście pionowo ustawione, z ząbkowanymi odcinkami. Owoc wąsko obrzeżony.

1060. L. serriola - S. kompasowa

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

( w tekście, pierwsze akapity)

Po dwóch miesiącach trzymania grzybków w ukryciu postanowiłem zrobić z nich użytek. Lepszego momentu nie było - sam w domu, w świetnym humorze po dwóch godzinach piłowania na akordeonie i gitarze z przyjacielem, koniec tygodnia, żadnych problemów jak na razie zarówno w domu i w szkole.  Set był dobry jak widać, pełne rozluźnienie, z pewnością wystarczająca wiedza zarówno o psylocynie i psylocybinie jak i potencjalnym przebiegu tripa. Jedyną niewiadomą było czy grzyby w ogóle są aktywne, według hyperrealowiczów nie, ale przekonać się mogłem w jeden sposób.

  • 25B-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Substancja przyjęta w pogodny dzień ok. godziny 13. Do doświadczenia psychodelicznego starałem się przygotować jak najlepiej.

WSTĘP: 

Do tego eksperymentu psychodelicznego starałem się solidnie przygotować. Czas gdy moja percepcja będzie zmieniona chciałem wykorzystać jak najlepiej.

Cele, które zamierzałem zrealizować to:

randomness