CBŚ rozbiło "alkoholowy" gang

Gang handlujący narkotykami i alkoholem rozbili policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Krakowie. Przestępcy działali w Olkuszu i okolicach. Sprzedawali amfetaminę, ecstasy i marihuanę. Oprócz tego produkowali i sprzedawali podrabiany alkohol.

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

2372

Rozpracowywanie grupy trwało od kilku miesięcy. Już w październiku policjanci z Olkusza zatrzymali 11 osób, z których 10 trafiło do aresztu.

Teraz doszło do kolejnych zatrzymań - opowiada Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej policji. W odnalezionych przez funkcjonariuszy CBŚ magazynie i rozlewni koło Olkusza zastaliśmy 50-letniego mężczyznę - dodaje. W drugim pomieszczeniu podczas produkcji alkoholu złapano trzy osoby. Policjanci znaleźli 250 litrów spirytusu, puste butelki, naklejki i znaki akcyzy. Czterem zatrzymanym teraz osobom przedstawiono zarzuty produkowania i handlowania alkoholem.

Większość przestępców z rozbitego gangu jest znana policji. Mają już na koncie kary za handel narkotykami i alkoholem, rozboje i kradzieże.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

laszido (niezweryfikowany)
YO Ł
junior (niezweryfikowany)
mieszkańcy olkusza? jak to było? jestem ciekawy.... pozdro pomorze..
psychomaniak (niezweryfikowany)
jakie sa ceny alkoholu na nielegalu bo jestem nieobeznaby w tych klimatach u mnie tylkom zielone ale ostatnio zaczalem wiecej pic :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Dom, śpiący rodzice w pokoju obok. Świetny humor spowodowany tym, że dzień wcześniej miałem swojego tripa życia.

03.11.2008

Waga: 63 kg

Prelude

  • MDMA (Ecstasy)