Były kochanek księżnej Diany zatrzymany za narkotyki

James Hewitt, były kochanek Diany, księżnej Walii, aresztowany na 48 godzin za nielegalne posiadanie kokainy

Anonim

Kategorie

Źródło

The Independent

Odsłony

3429
46-letni Hewitt został zwolniony za kaucją po spędzeniu nocy na posterunku w Nothing Hill w Londynie. Razem z nim areszt opuściła prezenterka radiowa i telewizyjna Alison Bell, oskarżona o dostarczenie narkotyku Hewittowi. Do czasu zakończenia śledztwa oboje mogą pozostać na wolności.

Parę aresztowano zeszłej nocy w barze Cactus Blue w dzielnicy Chelsea. Jack Westhead, rzecznik Maxwell's Restaurant Group, właściciela baru, oświadczył: "Możemy potwierdzić, że James Hewitt był obecny zeszłego wieczoru w Cactus Blue. Zamówił tam stolik na zewnątrz. Według naszej oceny, aresztowano go ok. 20.20. Chcielibyśmy przy tym zapewnić, że w naszym lokalu stosujemy zero tolerancji dla narkotyków".

Według Westheada, Hewitt był dosyć częstym gościem Cactus Blue Bar. "Nie wiemy, z kim przyszedł, ale nie zostawił żadnych nie zapłaconych rachunków" - dodał. Nie zauważono też w zachowaniu byłego kochanka księżnej Diany niczego niestosownego.

Według Westheada, do baru przychodziło wiele znanych nazwisk. Właściciele baru woleliby jednak respektować ich prawo do prywatności i nie zdradzać szczegółów.

Nick Allen

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Lorazepam

Nazwa specyfiku: Lorafen 2mg [sa tez 1 mg], substancja: Lorazepanum

Poziom doswiadczenia: ten lek jadlem pierwszy raz. Mialem kontakt z:

alkoholem [wiele razy], nikotyna [wiele razy], marihuana [wiele razy],

amfetamina [4x], Klonozepanum [przez tydzien], SD [raz] oraz z galka

muszkatalowa [raz].

Dawka oraz metoda zaaplikowania: jedna tabletka [2mg], doustnie.

  • Dekstrometorfan

Wiek : 18

Doświadczenie : marihuana, haszysz, kodeina, tramadol, diazepam

Set&Settings : Na początku chciałem w sylwestra zwyczajnie zapalić zioło, jednak niestety było niedostępne, więc poszedłem do apteki po Acodin. Zacząłem jeść tabletki w domu. Nastawienie było chyba niezbyt dobre, gdyż trochę się bałem, z uwagi na możliwość przedawkowania (prawdopodobnie wpłynęło to znacząco na tripa)

Dawka : 450mg / waga 75kg czyli równo 6mg/kg masy ciała

  • Marihuana

Po przeczytaniu raportu https://neurogroove.info/comment/9607#comment-9607 postanowiłem sam przeprowadzić eksperyment. Jako, że marihunaen on dłuższego czasu nie jaram (rok ponad) to myślę, że wynik jest jak najbardziej prawdziwy.

  • 4-HO-MET

A więc zgodnie z wpojoną mi w liceum zasadą która okazuje się niezłym kwasem dobrym zwyczajem jest zacząć od szczegółu po czym przejść do ogółu.

Od kilku dni miałem pewien problem. Nie mogłem się porządnie wypróżnić. Fajnie się zaczyna trip report, nie? Ale to niech sobie tam tkwi w podświadomości bo zabieram Cię drogi czytelniku na wycieczkę! ;) Oczywiście w odpowiednim momencie z tej podświadomości problemik zostanie wyciągnięty ale o tym później.

Jedziemy!

randomness