Był kompletnie pijany. Na alkomacie zabrakło skali

Kompletnie pijany kierowca usiłował wyjechać ze stacji paliw w Renicach - przekazała zachodniopomorska policja. Mężczyznę powstrzymał 26-latek. Gdy policjanci zbadali stan trzeźwości 44-letniego kierowcy, okazało się, że na urządzeniu zabrakło skali.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.wp.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

62
>

Kompletnie pijany kierowca usiłował wyjechać ze stacji paliw w Renicach - przekazała zachodniopomorska policja. Mężczyznę powstrzymał 26-latek. Gdy policjanci zbadali stan trzeźwości 44-letniego kierowcy, okazało się, że na urządzeniu zabrakło skali.

W poniedziałek ok. godz. 17 oficer dyżurny myśliborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy, który został zatrzymany podczas próby wyjazdu z parkingu w Renicach - przekazały służby prasowe zachodniopomorskiej policji. Jak podano, mężczyznę zobaczył 26-latek, który podbiegł do samochodu i wyciągnął klucz ze stacyjki. Policję powiadomiła kobieta, która była świadkiem zajścia.

Na urządzeniu zabrakło skali

Gdy przybyli na miejsce policjanci badali stan trzeźwości 44-letniego kierowcy, okazało się, że na urządzeniu zabrakło skali - zakres badania to 6 promili.

Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Akcja "alkohol i narkotyki"

Podczas piątkowej akcji "Alkohol i Narkotyki" policjanci przebadali trzeźwość ponad 20 tys. kierowców w województwie lubelskim. Zatrzymali 114 kierujących po wcześniejszym spożyciu alkoholu i 22 kierowców bez uprawnień lub kierujących na sądowym zakazie - przekazała policja.

Mundurowi przeprowadzili blisko 70 badań na obecność narkotyków w organizmie kierowców. Wynik pozytywny dało badanie przeprowadzone u 23-letniego kierowcy hondy w powiecie ryckim.

Policja przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami kierującym samochodem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem podobnie działającego środka, grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

  • Mefedron

Autor: Nikoś

Set & Setting: samopoczucie dobre,małe zdenerwowanie, ponieważ za około 1,5 godziny miałem iść do domu.

Dawka: około 150 mg

Doświadczenie: alkohol, MJ, Amfetamina, Mefedron

19.30 Zaaplikowałem mefe, z początku nic nie czułem więc pomyślałem, że feta jest jednak lepsza.

19.45 Nagle poczułem dziwne uczucie i nogi zaczęły mi się wykręcać a w głowie czułem wielką euforię, z początku nie mogłem jej opanować.

  • Etanol (alkohol)


nazwa substancji: Tussipect - 15 tabletek

Alkohol - piątek wieczór, kto by to zsumował

Marihuana - podobnie


poziom doświadczenia: marihuana - 1.5 roku codziennego palenia (ze sporadycznymi kilkudniowymi przerwami) wcześniej okazjonalnie raz lub dwa razy w miesiącu, amfetamina - ok. 5 razy w całym moim 21-letnim życiu, extasy - trochę więcej niż amfetamina ale dużo mniej niż baka, alkohol - różne postacie i dawki (za dużo by się trzeba rozpisywać)

  • Dekstrometorfan

Humor średni, może niezbyt szczęśliwy byłem wtedy ale pomysł by potripować chodził za mną już od dłuższego czasu, piątkowy wieczór wydał się być odpowiedni. Miałem gdzieś wyjść, ale jednak zdecydowałem się na pokój, muzykę i przyjaciela D.

Witam :)

EXP: THC, alkohol, DXM(~10 razy, różne dawki), mefedron, kilka dopalaczy.

S&S: Humor średni, może niezbyt szczęśliwy byłem wtedy ale pomysł by potripować chodził za mną już od dłuższego czasu, piątkowy wieczór wydał się być odpowiedni. Miałem gdzieś wyjść, ale jednak zdecydowałem się na pokój, muzykę i przyjaciela D.

Dawkowanie: 18lat - 70kg\450mg Bromowodorku Dekstrometorfanu.

Gwoli wstępu:

randomness