Był kompletnie pijany. Na alkomacie zabrakło skali

Kompletnie pijany kierowca usiłował wyjechać ze stacji paliw w Renicach - przekazała zachodniopomorska policja. Mężczyznę powstrzymał 26-latek. Gdy policjanci zbadali stan trzeźwości 44-letniego kierowcy, okazało się, że na urządzeniu zabrakło skali.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.wp.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

65
>

Kompletnie pijany kierowca usiłował wyjechać ze stacji paliw w Renicach - przekazała zachodniopomorska policja. Mężczyznę powstrzymał 26-latek. Gdy policjanci zbadali stan trzeźwości 44-letniego kierowcy, okazało się, że na urządzeniu zabrakło skali.

W poniedziałek ok. godz. 17 oficer dyżurny myśliborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy, który został zatrzymany podczas próby wyjazdu z parkingu w Renicach - przekazały służby prasowe zachodniopomorskiej policji. Jak podano, mężczyznę zobaczył 26-latek, który podbiegł do samochodu i wyciągnął klucz ze stacyjki. Policję powiadomiła kobieta, która była świadkiem zajścia.

Na urządzeniu zabrakło skali

Gdy przybyli na miejsce policjanci badali stan trzeźwości 44-letniego kierowcy, okazało się, że na urządzeniu zabrakło skali - zakres badania to 6 promili.

Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Akcja "alkohol i narkotyki"

Podczas piątkowej akcji "Alkohol i Narkotyki" policjanci przebadali trzeźwość ponad 20 tys. kierowców w województwie lubelskim. Zatrzymali 114 kierujących po wcześniejszym spożyciu alkoholu i 22 kierowców bez uprawnień lub kierujących na sądowym zakazie - przekazała policja.

Mundurowi przeprowadzili blisko 70 badań na obecność narkotyków w organizmie kierowców. Wynik pozytywny dało badanie przeprowadzone u 23-letniego kierowcy hondy w powiecie ryckim.

Policja przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami kierującym samochodem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem podobnie działającego środka, grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Czex jak obiecalem tak tez przelewam namiastke moich doznan po

papierku marki Bart Simpson


Podzieliliśmy 2 kwadraciki na 4 rowne polowki. Delikatnie

pincetom i zyletką zeby go nie wytrzec. Na szczescie w sobote

wyszlo troche sloneczka i decyzja zapadla. ok 13.30 przyjelismy

po polowce w samochod i nad morze.Zostawilem zegarek w domu

chcialem sie zgubic w czasie i przestrzeni calkowicie. Do plazy

mam jakies 12 km. Dojechalismy do Uniescia k. Mielna. Brak

  • Muchomor czerwony

Muscimol: 5-(aminometylo)-3-izoksazolol - jest on głównym

alkaloidem muchomorów i odpowiada za większą część działania

psychoaktywnego muchomorów. Główne działanie muscimolu polega na

blokowaniu receptora GABA-A. Muscimol używany jest w badaniach

nad GABA jako jego najskuteczniejszy jego bloker. Dowiedziono, że

muscimol działa na kilka obszarów mózgu - korę mózgową, hipokamp

i móżdżek. Muscimol wpływa także na poziom neuroprzekaźników:

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tytoń

Nastawienie: Dobre, pozytywne Nastrój: W miarę neutralny Okoliczności: Ognisko kolegi, znałem tylko parę osób, nieciekawe towarzystwo. Otoczenie: Końcówka listopada a więc początki zimy, las nad sztucznym jeziorem, wieczór, ciemno, ogółem również nieciekaiwe.

Po szkole dostałem telefon od kolegi (N) że jest ognisko wieczorem, żebym wpadał, będzie fajnie i tak dalej. Postanowiłem się tam wybrać z moim z kolegą z klasy (K), znamy się już dosyć długo i często razem gdzieś chodzimy. Wieczorem K wpadł pod mój dom, po czym poszliśmy gdzieś kupić alko. Potem spotkaliśmy się z N i z paroma innymi kolegami i koleżankami, i oszliśmy już nad jeziorko. Było to dosyć daleko więc pokonanie tej trasy nam trochę zajęło.

randomness