Bułgaria: Rozbito gang przemytników kokainy

Aresztowano pięciu członków międzynarodowego gangu

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

1702
W Bułgarii aresztowano pięciu członków międzynarodowego gangu przemytników narkotyków w następstwie skonfiskowania znacznej ilości kokainy w Ameryce Łacińskiej - poinformowano dzisiaj w Sofii.

Wicedyrektor Krajowej Służby do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością Wenelin Welikow nie powiedział, kiedy dokładnie dokonano aresztowań ani nie podał tożsamości zatrzymanych. Ujawnił jedynie, że niektórzy z nich to Bułgarzy.

- Bułgarscy członkowie siatki zajmowali się tranzytem narkotyku - powiedział.

Bułgarska jednostka antynarkotykowa działała we współpracy z amerykańskim urzędem do walki z narkotykami (DEA) i służbami innych krajów przez rok - poinformował Welikow.

W ubiegłym tygodniu w Boliwii policja przechwyciła pięć ton kokainy i aresztowała 24 członków międzynarodowego gangu narkohandlarzy.

Większość kokainy miała zostać przetransportowana do Bułgarii i poddana obróbce w Płowdiwie w środkowej Bułgarii.

Bułgaria to jedno z wejść dla narkotyków przeznaczonych na rynki Europy Zachodniej.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Pozytywne przeżycie

Świeże powietrze, ruiny kościoła

Start +00
Rozrabiam 50mg 2c-d w 500ml wody. Po pierwszym łyku już wiem, że użycie tak dużej ilości rozpuszczalnika było niewybaczalnym błędem. Eliksir jest straszliwie gorzki. Wykrzywia mi twarz i przyprawia mnie o mdłości.

Start +15.
Strasznie mi niedobrze. Musze się powstrzymywać, żeby nie zwymiotować przyjętej cieczy. Przez chwilę miałem wrażenie, że coś zaczynało się dziać, jednak było to bardzo subtelne uczucie.

  • Benzydamina

Nazwa: Benzydamina [Tantum Rosa]


Poziom doswiadczenia: pierwszy raz


Dawka, metoda zazycia: 3 saszetki (po póltora na typa); ekstrakcja za pomoca wody.


“Set & setting” : pola, 500 metrów od domciu, godzina 18:45


Osoby: 2 osoby tzn. ja i mój kumpel.

  • Gałka muszkatołowa

Set & Setting - A więc jest 28 sierpnia 2009, ciepły, lekko wietrzny dzień, od rana mam kaca po wczorajszym grillu, boli mnie lekko głowa, trochę podirytowany jestem.

Dawka/Metoda - 3 starte na pył gałki wsypane do jogurtu.

Wiek i doświadczenie - 19 lat (180cm, 90kg). Doświadczenie niemal zerowe. Alkohol (bardzo dużo, bardzo często), kilka razy kodeina (na pewno będzie więcej).

Czas trwania - Około 24h

Czas wchodzenia - 5h

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

nastawienie bardzo dobre ale set zmieniający się ciągle z pozytywnego na b. kiepski

wieczór zacząłem od świńskiego chlania w obskurnym- psychodelicznym barze w którym to nawet całkiem śmiesznie było po trzech piwach, jednak moja frustracja z powodu imprezowania wyłącznie z samym alkoholem narastała, dlatego jak na degenerata przystało, postarałem się o szczyptę czegoś zielonego na uśmierzenie mojej jakże to silnej chęci, cholera, nie ma nic gorszego niż ćpak bez paszy!

randomness