REKLAMA
Bułgaria: Rozbito gang przemytników kokainy

Aresztowano pięciu członków międzynarodowego gangu

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

1702
W Bułgarii aresztowano pięciu członków międzynarodowego gangu przemytników narkotyków w następstwie skonfiskowania znacznej ilości kokainy w Ameryce Łacińskiej - poinformowano dzisiaj w Sofii.

Wicedyrektor Krajowej Służby do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością Wenelin Welikow nie powiedział, kiedy dokładnie dokonano aresztowań ani nie podał tożsamości zatrzymanych. Ujawnił jedynie, że niektórzy z nich to Bułgarzy.

- Bułgarscy członkowie siatki zajmowali się tranzytem narkotyku - powiedział.

Bułgarska jednostka antynarkotykowa działała we współpracy z amerykańskim urzędem do walki z narkotykami (DEA) i służbami innych krajów przez rok - poinformował Welikow.

W ubiegłym tygodniu w Boliwii policja przechwyciła pięć ton kokainy i aresztowała 24 członków międzynarodowego gangu narkohandlarzy.

Większość kokainy miała zostać przetransportowana do Bułgarii i poddana obróbce w Płowdiwie w środkowej Bułgarii.

Bułgaria to jedno z wejść dla narkotyków przeznaczonych na rynki Europy Zachodniej.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Set & Setting: kwiecień roku 2010, dość pochmurny dzień. Pozytywne nastawienie, wręcz entuzjastyczne, ogromna ciekawość przed nieznanym dotąd trip’em. Miejsce zażycia: dom, godzina 12.20. Osobą towarzyszącą i również zażywającą – dobry kumpel. Stawiane cele: doświadczyć halucynacji, spędzić ciekawie dzień.

Dawkowanie: po nieco stratnej ekstrakcji ~900mg wymieszane z deserem waniliowo-czekoladowym, to samo dla kumpla.

Wiek i doświadczenie: 17 lat, alkohol etylowy, acodin, thc.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Podjarka niesamowita, fascynacja, zaciesz, wysokie oczekiwania, pycha, zuchwałe podejście typu "Należy mi się to i to..." Czyli ogółem mocno przesadzona ambicja, za którą los potrafi ukarać.

ELESDI- Wreszcie Cię mam. Mam i zamierzam skonsumować. Po całych latach (właściwie to niecałym roku, bo o mocy kwaska się dowiedziałem niedawno stosunkowo) poszukiwań, po wielu staraniach, przez ciężar pracy i przez milion poświęceń... KWAS! Mam go. Wpadł mi w ręce.

A tak serio to znalazłem go w rynsztoku przypadkiem.

  • Benzydamina

Witam.

Dziś zarzuciłem 1 raz benzydaminke. jest ostatni weekend ferii zimowych 2003 (studenckich ) i właściwie pomyślałem : jest okazja ! i tak nosze się z tym od około miesiąca !


było nas w biznesie 3ch. kupiliśmy 4 paczki, wychodzi po 1,3(3) dla każdego.

wcześniej ćwiczyłem wytracanie soli z tantum żeby sprawdzić co i jak, wiec nie było problemu ze cos pójdzie nie tak.

PRESS ANY KEY TO CONTINUE ! :D

21.10

  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenie: w zeszłym roku raz po 40 surowych grzybków w obecności kolegi i drugi raz samotnie 70 suszonych. Pierwsza faza superpozytywna, natomiast druga mnie przerosła, miałem przez kilka miesięcy deprechę.


Najpierw chciałem się podzielić fantastyczną metodą na zarzucenie grzybów: bierzemy je do buzi i...żujemy przez 2-3 minuty, aż w ustach zostanie nam malutki sprasowany kawałeczek, który wypluwamy. Same korzyści:  • Faza wchodzi po około 20 minutach

randomness