Bułgaria: Rozbito gang przemytników kokainy

Aresztowano pięciu członków międzynarodowego gangu

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

1702
W Bułgarii aresztowano pięciu członków międzynarodowego gangu przemytników narkotyków w następstwie skonfiskowania znacznej ilości kokainy w Ameryce Łacińskiej - poinformowano dzisiaj w Sofii.

Wicedyrektor Krajowej Służby do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością Wenelin Welikow nie powiedział, kiedy dokładnie dokonano aresztowań ani nie podał tożsamości zatrzymanych. Ujawnił jedynie, że niektórzy z nich to Bułgarzy.

- Bułgarscy członkowie siatki zajmowali się tranzytem narkotyku - powiedział.

Bułgarska jednostka antynarkotykowa działała we współpracy z amerykańskim urzędem do walki z narkotykami (DEA) i służbami innych krajów przez rok - poinformował Welikow.

W ubiegłym tygodniu w Boliwii policja przechwyciła pięć ton kokainy i aresztowała 24 członków międzynarodowego gangu narkohandlarzy.

Większość kokainy miała zostać przetransportowana do Bułgarii i poddana obróbce w Płowdiwie w środkowej Bułgarii.

Bułgaria to jedno z wejść dla narkotyków przeznaczonych na rynki Europy Zachodniej.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Zdecydowałem się, ze względu na problemy w domu, samo jednak nastawienie było pozytywne, z drugiej strony bałem się jakichś efektów ubocznych typu halucynacje.

Całość zaczęła się 30 kwietnia ubiegłego roku. Chociaż w sumie trochę wcześniej, bo 29 dnia tego miesiąca dostałem propozycję. Zaczęło się od wagarów i graniu u kolegi w fife. Był tam też jeszcze jeden, który zaproponował mi "palitko". Gorliwie odmawiałem, jednak kolejnego dnia po dostaniu ostrej reprymendy od matki zadzwoniłem z pytaniem: "Aktualna propozycja?". On odpowiedział, że tak, dogadaliśmy się w kwestii pieniężnej (która wyniosła mnie aż 15zł) i umówiliśmy się w znanym nam obu miejscu.

  • 3 4-DMMC
  • Problemy zdrowotne

Często po skończonym tripie z fajną substancją mam ochotę podzielić się swoimi przemyśleniami, na JEJ temat z innymi. Wtedy piszę trip raporty, które potem trafiają albo do moich przyjaciół albo do internetu. Tym razem ten tekst ma inny charakter:
1. Informacyjny.
2. Pokazujący niebezpieczeństwo wynikające z zażywania 3,4 DMMC.

Start.

  • Tramadol

Zawsze lubiłem eksperymentować z odmiennymi stanami świadomości

dlatego też wielka była moja radość kiedy w lekarstwach zostawionych

przez babcie Mariannę, która była uprzejma zejść niedawno z tego

pięknego świata znalazłem TRAMAL. Jest to lek przeciwbólowy ale z

tych mocniejszych (tylko na receptę).

Odczekałem kilka dni i w jeden z tych mroźnych wieczorów

zarzuciłem próbnie 2 x 50 mg wolałem nie ryzykować więcej bo na

opakowaniu zamiast dawkowania było napisane: ściśle wg wskazań

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Średni nastrój, lekkie poczucie samotności, szybkie tętno, brak odprężenia. Rodzice w domu, ale godzina zbyt późna by podejrzewać, że wstaną. Pierwsze samotne palenie, niepewność i ciekawość.

Nie sądziłam, że sklejenie swoich rozdziabanych myśli w zwięzłą kulę informacji będzie takie trudne. Zastanawiam się czy powinnam najpierw napisać jakiś wstęp. Może od razu przejść do rzeczy?