Brat posłanki SLD oskarżony o przemyt narkotyków

Artur Pusz, brat posłanki SLD z Poznania Sylwii, został oskarżony o przemyt znacznej ilości narkotyków i sterydów oraz handel nimi.

Anonim

Kategorie

Odsłony

5113
wp.pl/PAP 2001-12-03

Brat posłanki SLD oskarżony o przemyt narkotyków

Artur Pusz, brat posłanki SLD z Poznania Sylwii, został oskarżony przez prokuraturę o przemyt znacznej ilości narkotyków i sterydów oraz handel nimi. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Prokuratura oskarżyła również żonę Artura - Monikę P. oraz Damiana K. Według prokuratury, pomagali oni w organizacji handlu i przemycie narkotyków.
W akcie oskarżenia napisano, że Artur P. od lipca ubiegłego roku do stycznia tego roku kilkakrotnie organizował przerzut środków psychotropowych i sterydów z Tajlandii i Turcji do Polski.
Prokuratura zarzuca Arturowi P., że w tym okresie brał również udział w obrocie narkotykami i sterydami. Miał sprzedać 29 tys. tabletek efedryny - substancji mogącej służyć do produkcji amfetaminy, 150 tys. tabletek diazepamu - środka psychotropowego, 200 gram konopi indyjskich, 60 gram amfetaminy i 13 gram kokainy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wolny dom, przed imprezą

 

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Miła atmosfera, pozytywne nastawienie z mojej strony, piękny lasek i najlepsi towarzysze

Przygotowania:

Razem z 2 osobami utworzyliśmy małą ekipę do tripu z pigułkami (ona G, on K i ja).

Któregoś dnia umówiliśmy się że weźmiemy owe cukiereczki, które niestety albo stety mi pozostały z holandii, z której wróciłem. Miałem TYLKO 2  zielone heinekeny (które szczerze mógłbym brać codziennie) i 1 niebieską WB, która była dla mnie bardzo słaba bo pamiętam,  że musiałem wziąć 1.5 by poczuć cząstkę działania jak w heinekenie ale mniejsza :P 

Generalnie na całą zabawę umówiliśmy się po lekcjach :D

Zabawa... AKCJA? 

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Kiepski Set i genialny Setting - szczegóły w raporcie.

T+00
Będąc u mnie w domu zażywam narkotyk. W przeciwieństwie do swojego NBOMOWE'go brata wydaje się on nie paraliżować języka. A może tylko nie zwróciłem na to uwagi?

Wraz z trzema osobami opuszczamy mój dom, każdy w innym stanie świadomości.
D. - pod wpływem marihuany i nieznacznej dawki alkoholu
W. - pod wpływem gamma-butyrolaktonu
B. - pod wpływem 6-APB

  • Dekstrometorfan

randomness