REKLAMA
"Blokersi" pod okiem policji

Policja powołała specjalny zespół do spraw "blokersów", który sprawdzi miejsca, gdzie młodzież pije alkohol i zażywa narkotyki.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP (mp)

Odsłony

8700
W Komendzie Miejskiej Policji w Opolu powstał specjalny zespół do spraw "blokersów" - młodych ludzi, na zachowanie których skarżą się mieszkańcy opolskich osiedli.

"Zdecydowaliśmy się pilotażowo na powołanie tego zespołu. Chcemy sprawdzić, czy sygnały od mieszkańców są prawdziwe, oraz zadbać o bezpieczeństwo nieletnich" - powiedział zastępca komendanta miejskiego policji w Opolu mł. insp. Jerzy Illich.

Policjanci będą pojawiali się wieczorami i nocą w miejscach, gdzie według informacji mieszkańców młodzież zakłóca porządek, pije alkohol i zażywa narkotyki.

W skład zespołu wchodzą cywilni policjanci ze służb operacyjnych i dochodzeniowych oraz dzielnicowy i funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Członkowie zespołu będą, oprócz służby w nim, wykonywać swe normalne obowiązki.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

spiwor (niezweryfikowany)
Społeczniaki-największe zagrożenie. Przeszkadza im, że oni nie mogą-sztywniaki?
Blokers ZWM Opole (niezweryfikowany)
Buahahahhaaaaaa
Krzysiek / Mali... (niezweryfikowany)
Chyba sie ostro nudza, mogliby sie zajac banda zlodziei z ratusza ;p <br> <br>w kazdym razie ktos kto to wymyslil tez musial byc ostro nacpany, ze to teraz wymyslil jak jest CIEPLO... buahaha.. <br> <br>ja wychodze plener i patrole mam w d... <br>
Cyprian (niezweryfikowany)
tak , to wlasnie spoleczniaki sa najgorsze , bo policja robi to co powiedza oni , jebac dewoty - ktorym sie nudzi...
policmajster (niezweryfikowany)
tak powinno byc w calej polsce!!!!! wszystkich blokersow do wiezienia trza zamknac, wtedy to nikt nie bedzie zazywal narkotnikow i pil alkoholi po bramach!!! POLICJANTY do dzela!!! trzymam kciuki abysta jak najwiecej narkomanow polapali!!!
chcwd (niezweryfikowany)
Policja powoBuje patrole a i tak niczego nie zrobia jak bedziemy chcieli pic to i tak bedziemy nic nam nie przeszkodzi. Wazne jest to abysmy mieli co robic na codzien oprocz tego picia.Policja zaduzo nie pozmoze bo ja ze swoimi znajomymi pilam kiedys w piwnicy w bloku gdzie mieszkal policjant i przypuszczam ze dobrze o tym wiedzial i co zrobil?? NIC!! To trzeba jak najszybciej zaczac naprawiac to nasze spoleczenstwo i nic nie pomoga grozby i zakazy!!!To jeszcze bardziej nas zacheca do dzialania przeciw panstwu!!!
Mgr Anty Blokers (niezweryfikowany)
Blokersi sa slabi chodza w dresikach kradna fony , walki i kase. Walic blokersow. Blokersi pija wode i wala fete. Jak dla mnie to policja moze ich rozjebac zwisa mi to. Blokersi nawet zawodowki nie koncza takie wyzutki spoleczenstwa. Niech nikt nie myli blokersa z normalnym czlowiekiem mieszkajacym poprostu w bloku na jakims blokowisku.
sghdth (niezweryfikowany)
&quot;funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego &quot; - czy to nie brzmi idiotycznie?
detal (niezweryfikowany)
..Blokersi?ci co pol dnia pod klatka?serio idz to powiedz tym dziadkom...
Asiullka (niezweryfikowany)
Policja powoBuje patrole a i tak niczego nie zrobia jak bedziemy chcieli pic to i tak bedziemy nic nam nie przeszkodzi. Wazne jest to abysmy mieli co robic na codzien oprocz tego picia.Policja zaduzo nie pozmoze bo ja ze swoimi znajomymi pilam kiedys w piwnicy w bloku gdzie mieszkal policjant i przypuszczam ze dobrze o tym wiedzial i co zrobil?? NIC!! To trzeba jak najszybciej zaczac naprawiac to nasze spoleczenstwo i nic nie pomoga grozby i zakazy!!!To jeszcze bardziej nas zacheca do dzialania przeciw panstwu!!!
Szydera (niezweryfikowany)
Slabi ale pierdolisz. załamka
halo (niezweryfikowany)
dobra, jak dla mnie to układ jest taki, <br>nie lubię blokersów, hipa-hopa i innych takich popłuczyn, nie dażę blokersów szacunkiem, nie, nie podoba mi się to, że oni też jarają zioło, bo stawia mnie to w niekorzystnym świetle. ALE jeśli policja ma teraz nagle ładować się w życia tych ludzi, gdzie nic już nie zmieni, bo się nie da, to jedyne co mi się chce powiedzieć to: spieprzać dziady! nie chciało wam się pomóc wcześniej, to wracajcie do siebie, na komendę, teraz już nic nie zdziałacie. demoralizacja nieodwracalna, i nawet zioło nie pomoże, ole,
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie, gotowy na senne przygody.

 Synaptolepis Kirkii inaczej Uvuma-Omhlope to sproszkowany niebieskawo-biały afrykański korzeń wpływający na sny. Bez zapachowy, w smaku całkowicie neutralny, po rozpuszczeniu w wodzie wychodzi zawiesina podobna do wody z mąką.

  • Marihuana

To było jakoś w czerwcu. Toruń. Kolejne piwo z sokiem malinowym, w gorącym, południowym słońcu, rozkosznie zniekształcało myśli i obrazy. Powoli zbliżaliśmy się do dość obszernego lasu pod Toruniem, z zamiarem zebrania w nim jagód. Wzięliśmy nawet ze sobą gliniane miseczki kocura, ale i tak jedliśmy na poczekaniu. Przeszliśmy kawałek tego lasu, Mruku, Kocur, Słoniu, Dominik, no i ja. Dominik, naturalnie nawet tutaj przytaszczył ten swój idiotyczny aparat. Miał taki zwyczaj podrywania dziewczyn i doprawdy ujmuje mnie jego wiara w to, że tu także może się przytrafić okazja.

  • Powoje

Wiek: 18

Waga: 65kg

Doświadczenie: Alkohol, Marihuana, Haszysz, Mieszanki ziołowe(kilka razy i nigdy wiecej), Salvia Divinorum (1 raz)

Substancja: Ipomoea violacea "mexico", ok. 6-7g

Set & Settings: niedzielny wieczór, mój pokój, w nim na biurku komputer z dobrym nagłośnieniem :-D, stos książek, wygodny fotel i ja. Nastrój w porządku, od beztroski dzieliło mnie tylko przeczytanie streszczenia lektury, jednakże w głowie mojej zrodził się pomysł wypróbowania nasion wilca.