REKLAMA
Banany z kokainą

Niespodzianka w skrzynce z bananami.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2079
Ze sporym zdziwieniem pracownik jednego z supermarketów niedaleko Brukseli znalazł w skrzyni bananów ponad 100 kilo kokainy. Wartość narkotyków przekracza 60 mln euro.

Po dostawie towaru magazynier chciał ustawić owoce tam, gdzie zwykle, ale zaintrygował go niezwykły ciężar skrzyni. Otworzył wieko i pod pierwszą warstwą bananów odkrył kokainę - podała w niedzielę telewizja RTL-TVI. Policja podała, że było tam w sumie 112 kg narkotyków.

Nie ujawniono, skąd pochodził ładunek bananów, gdzie miały trafić, ani skąd wzięły się w sklepie. Policja poinformowała jedynie, że do Belgii banany - i zapewne kokaina - dotarły przez port w Antwerpii.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pok (niezweryfikowany)
gupek
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

okoliczności: powrót po latach do domu, niedawne wyjście z psychiatryka nastawienie: raczej pozytywne, było mi wszystko jedno, kiedy i jak się to skończy

Słowem wstępu: wyszedłem właśnie z psychiatryka, gdzie byłem, bo hmm... bo podobno mogłem umrzeć, z raczej nieistotne jakich powodów i przez różne jednostki chorobowe mojego mózgu. Bywa i tak, nieważne. W każdym razie po 3 latach liceum w innym mieście i zdanej mimo wszystko na psychotropach maturze (nie wiem jak, nie pamiętam swojej matury) wróciłem wreszcie do domu próbować chociaż trochę posklejać życie do kupy.

  • 2C-P
  • Przeżycie mistyczne

Własny pokój, samotnie. Pozytywne nastawienie.

Pierwszy raz  z psychodelikiem klasycznym.

 

  • 2C-P
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, troche chodzenia po mieście + impreza u znajomych.

T+0 

Godzina 16:00 zarzucamy z kumplem po 12mg 2C-P. Po zarzuceniu postanawiamy pójść do sklepu po winko, co by poczekać aż się załaduje i coś w tym czasie porobić. (później mieliśmy iść na impreze).

T+1

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.