Badanie pokazuje, że konsumenci mają pozytywne opinie na temat legalnej marihuany

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

zephyrnet.com
Platona
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

53

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.

Aby przeprowadzić badanie, naukowcy ze Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Waterloo w Kanadzie przeprowadzili ankietę wśród dorosłych konsumentów w stanach z legalną marihuaną i zapytali ich o ich opinie na temat rynku regulowanego. Badacze przebadali 5,530 respondentów zamieszkałych na Alasce, w Kalifornii, Kolorado, Nevada, Oregon i Waszyngton.

W badaniu zbadano postrzeganie jakości, ceny, wygody i bezpieczeństwa używania przez konsumentów oraz kupowanie konopi indyjskich z legalnych i nielegalnych źródeł w stanach USA z legalną sprzedażą detaliczną. W badaniu podjęto również próbę zbadania związków między używaniem konopi indyjskich, długością czasu od rozpoczęcia legalnej sprzedaży i postrzeganie legalnej marihuany.

Znacznie ponad połowa (59.2%) uczestników ankiety stwierdziła, że ​​w porównaniu z plikiem nielegalny dostawcakonopie były wygodniejsze w zakupie z licencjonowanego źródła, a 56.1% stwierdziło, że jest to bezpieczniejszy sposób zakupu konopi. Ponadto 37.6% konsumentów stwierdziło, że uważają, że jakość konopi oferowanych w licencjonowanych firmach jest lepsza niż to, co można kupić od nielicencjonowanych sprzedawców, chociaż ponad 30% respondentów stwierdziło, że legalna marihuana jest droższa. Mniej niż 15% respondentów w jakimkolwiek stanie stwierdziło, że legalne konopie były tańsze niż te kupowane z nielicencjonowanych źródeł. Badanie wykazało również, że 40.3% ankietowanych uważa, że ​​konopie kupione z legalnych źródeł są bezpieczniejsze w użyciu niż produkty nieobjęte regulacjami.

Lepiej z czasem

Badacze odkryli również, że postrzeganie przez konsumentów różniło się w zależności od długości czasu od rozpoczęcia legalnej sprzedaży konopi. Respondenci mieszkający na bardziej dojrzałych legalnych rynkach, które wcześniej zalegalizowały marihuanę, częściej postrzegali legalną marihuanę jako wyższą jakość. Badanie wykazało również, że konsumenci na dojrzałych rynkach rzadziej twierdzili, że legalna puszka jest droższa.

„Obecne ustalenia wskazują ogólnie na pozytywne postrzeganie legalnego rynku konopi. Większość respondentów, w tym osoby często konsumujące konopie indyjskie, postrzegało legalną marihuanę jako równą lub lepszą jakość i wygodę oraz jako bezpieczniejszą w zakupie i używaniu niż konopie z nielegalnych źródeł ”- napisali autorzy nowego badania.

Paul Armentano, zastępca dyrektora National Organization for the Reform of Marijuana Laws (NORML), zauważył w oświadczeniu na temat badań, że żadne państwo, które zatwierdziło lecznicze użycie marihuany lub konopi indyjskich do użytku przez dorosłych, nigdy nie uchyliło środków legalizacyjnych .

„Dane te po raz kolejny potwierdzają, że większość wyborców nie odczuwa„ wyrzutów sumienia ”po legalizacji marihuany”, powiedział. „W świadomości większości Amerykanów te prawa działają zgodnie z zamierzeniami wyborców i w sposób zgodny z ich oczekiwaniami”.

Wyniki badania są zgodne z w. przeprowadzone w kwietniu, które pokazały, że ponad połowa respondentów w stanach z legalną marihuaną uważa, że ​​legalizacja była ogólnie sukcesem.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT

Wiek: 20 lat, ~65kg masy.

Substancja: ~25mg 4-ACO-DMT doustnie.

Doświadczenie: etanol, nikotyna, kofeina, konopie, syntetyczne kanabinoidy, XTC, mefedron, LSD, 2C-E, 4-HO-DIPT, 4-ACO-DMT (20mg).

S&S: Ładny wrześniowy dzionek, słonko świeci.Drugi trip z 4-ACO-DMT. Tym razem 25mg, znaczna różnica w stosunku do 20mg. Efekty bardzo silne, godne polecenia.

  • LSD-25
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo pozytywne nastawienie. Idealny klimat i towarzystwo.

  • Dekstrometorfan

Wreszcze po jakims czasie zdecydowalem sie na dxm. Po szkole poszedlem do

apteki i nabylem Acodin w tabletkach (5,55zl). Zero problemow z recepta:)

Aptekarka miala tylko drobne problemy z drobnymi w kasie;) _Kuracje_

zaczalem dopiero wieczorem. O 21:20 zaladowalem 15 tabletek czyli 225 mg, co

w przeliczeniu daje 3,57 mg/kg. Chcialem zaladowac wszystko, ale wolalem nie

ryzykowac - nastepnego dnia mialem klasowke z matmy. Po 20 minutach

doladowalem jeszcze 5 i poziom podniosl sie do 4,76 mg/kg. Odpalilem gierke

  • MDMA (Ecstasy)

1. Extasy


Sprawdzone wcześniej piguły.

2. Poziom Doświadczenia - było już troche tego...

3. Dawka 1,5 pixy popite tonikiem :-)

4. Set&Settings


Byłem bardzo zmęczony, dwa dni w trasie bez snu.


Chciałem jak zawsze super się pobawić i wyluzować.

5. Efekty: