Badanie pokazuje, że konsumenci mają pozytywne opinie na temat legalnej marihuany

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

zephyrnet.com
Platona
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

41

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.

Aby przeprowadzić badanie, naukowcy ze Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Waterloo w Kanadzie przeprowadzili ankietę wśród dorosłych konsumentów w stanach z legalną marihuaną i zapytali ich o ich opinie na temat rynku regulowanego. Badacze przebadali 5,530 respondentów zamieszkałych na Alasce, w Kalifornii, Kolorado, Nevada, Oregon i Waszyngton.

W badaniu zbadano postrzeganie jakości, ceny, wygody i bezpieczeństwa używania przez konsumentów oraz kupowanie konopi indyjskich z legalnych i nielegalnych źródeł w stanach USA z legalną sprzedażą detaliczną. W badaniu podjęto również próbę zbadania związków między używaniem konopi indyjskich, długością czasu od rozpoczęcia legalnej sprzedaży i postrzeganie legalnej marihuany.

Znacznie ponad połowa (59.2%) uczestników ankiety stwierdziła, że ​​w porównaniu z plikiem nielegalny dostawcakonopie były wygodniejsze w zakupie z licencjonowanego źródła, a 56.1% stwierdziło, że jest to bezpieczniejszy sposób zakupu konopi. Ponadto 37.6% konsumentów stwierdziło, że uważają, że jakość konopi oferowanych w licencjonowanych firmach jest lepsza niż to, co można kupić od nielicencjonowanych sprzedawców, chociaż ponad 30% respondentów stwierdziło, że legalna marihuana jest droższa. Mniej niż 15% respondentów w jakimkolwiek stanie stwierdziło, że legalne konopie były tańsze niż te kupowane z nielicencjonowanych źródeł. Badanie wykazało również, że 40.3% ankietowanych uważa, że ​​konopie kupione z legalnych źródeł są bezpieczniejsze w użyciu niż produkty nieobjęte regulacjami.

Lepiej z czasem

Badacze odkryli również, że postrzeganie przez konsumentów różniło się w zależności od długości czasu od rozpoczęcia legalnej sprzedaży konopi. Respondenci mieszkający na bardziej dojrzałych legalnych rynkach, które wcześniej zalegalizowały marihuanę, częściej postrzegali legalną marihuanę jako wyższą jakość. Badanie wykazało również, że konsumenci na dojrzałych rynkach rzadziej twierdzili, że legalna puszka jest droższa.

„Obecne ustalenia wskazują ogólnie na pozytywne postrzeganie legalnego rynku konopi. Większość respondentów, w tym osoby często konsumujące konopie indyjskie, postrzegało legalną marihuanę jako równą lub lepszą jakość i wygodę oraz jako bezpieczniejszą w zakupie i używaniu niż konopie z nielegalnych źródeł ”- napisali autorzy nowego badania.

Paul Armentano, zastępca dyrektora National Organization for the Reform of Marijuana Laws (NORML), zauważył w oświadczeniu na temat badań, że żadne państwo, które zatwierdziło lecznicze użycie marihuany lub konopi indyjskich do użytku przez dorosłych, nigdy nie uchyliło środków legalizacyjnych .

„Dane te po raz kolejny potwierdzają, że większość wyborców nie odczuwa„ wyrzutów sumienia ”po legalizacji marihuany”, powiedział. „W świadomości większości Amerykanów te prawa działają zgodnie z zamierzeniami wyborców i w sposób zgodny z ich oczekiwaniami”.

Wyniki badania są zgodne z w. przeprowadzone w kwietniu, które pokazały, że ponad połowa respondentów w stanach z legalną marihuaną uważa, że ​​legalizacja była ogólnie sukcesem.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Nastrój? Takowy jak zwykle. Otoczenie? Lord A i mój obszerny pokój, pełen kolorów.

Dawkowanie - dziś dawkuję 10tabl. / 30 min. Bo tak.

Wiek i doświadczenie - lat 18. Doświadczenie: marihuana, dxm, clonazepam, alkohol.

  • Gałka muszkatołowa

Mój pierwszy kontakt(i chyba ostatni) z gałką.16:15 Do szklanki wsypałem 4 paczki mielonej gałki Kamis w sumie 60g,

zalałem letnią wodą i po paru minutach zabrałem się do spożycia.


Poszło na 4 razy. Smak okrutny, popijałem herbatą. Później jeszcze zabijałem ten smak musztardą


Po 1,5h lekko zacząłem odczuwać efekty. Zaburzenia widzenia, pojawiały się jakieś niebieskie wędrujące łaty. Cały czas odbijał mi się smak gałki - ochyda, do tego jeszcze zaczął mnie boleć brzuch.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie w bloku.Sobotni ranek. Grudzień. Dużo czasu. Myśl o zapaleniu dla relaksu.

Z góry uprzedzam, że nikt nie uwierzy w to co jest poniżej napisane. W ogóle to nic w życiu ani nie piłem ani nie ćpałem ani nie jarałem. Wszystko sobie ubzdurałem i nic podobnego się nie wydarzyło, a nawet jeśli to dawno i nie prawda. A ja jestem tylko waszym wyobrażeniem i kto to widział żeby jaranie MJ dawało takie skutki. Więc jak macie zgłaszać itd. to darujcie sobie dalszą lekturę.

T+00: Wyciągam lufkę, zapalam świece, bo ma większy ogień od zapalniczki. Smaże szkiełko dokładnie z jednej strony, z drugiej, czekam aż wystygnie odwracam tyłem do przodu i ten sam zabieg.

  • Inhalanty

poziom doswiadczenia:


-marysia duuuzo razy :]


-hasz jak wyzej


-efedryna w zyciu zjadlem dwa opakowania czyli 40 tablet


-speed 4 moze 5 razy


-extaza jeden raz


-grzybki jeden raz


-gaz Ronson jedna 2 godzinna sesja :]

Cel zazycia :


-chec przezycia czegos niesamowitego :]


-badanie tajnikow mojego umyslu :]


-ciekawosc

randomness