REKLAMA
Badanie pokazuje, że konsumenci mają pozytywne opinie na temat legalnej marihuany

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

zephyrnet.com
Platona
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

26

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.

Aby przeprowadzić badanie, naukowcy ze Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Waterloo w Kanadzie przeprowadzili ankietę wśród dorosłych konsumentów w stanach z legalną marihuaną i zapytali ich o ich opinie na temat rynku regulowanego. Badacze przebadali 5,530 respondentów zamieszkałych na Alasce, w Kalifornii, Kolorado, Nevada, Oregon i Waszyngton.

W badaniu zbadano postrzeganie jakości, ceny, wygody i bezpieczeństwa używania przez konsumentów oraz kupowanie konopi indyjskich z legalnych i nielegalnych źródeł w stanach USA z legalną sprzedażą detaliczną. W badaniu podjęto również próbę zbadania związków między używaniem konopi indyjskich, długością czasu od rozpoczęcia legalnej sprzedaży i postrzeganie legalnej marihuany.

Znacznie ponad połowa (59.2%) uczestników ankiety stwierdziła, że ​​w porównaniu z plikiem nielegalny dostawcakonopie były wygodniejsze w zakupie z licencjonowanego źródła, a 56.1% stwierdziło, że jest to bezpieczniejszy sposób zakupu konopi. Ponadto 37.6% konsumentów stwierdziło, że uważają, że jakość konopi oferowanych w licencjonowanych firmach jest lepsza niż to, co można kupić od nielicencjonowanych sprzedawców, chociaż ponad 30% respondentów stwierdziło, że legalna marihuana jest droższa. Mniej niż 15% respondentów w jakimkolwiek stanie stwierdziło, że legalne konopie były tańsze niż te kupowane z nielicencjonowanych źródeł. Badanie wykazało również, że 40.3% ankietowanych uważa, że ​​konopie kupione z legalnych źródeł są bezpieczniejsze w użyciu niż produkty nieobjęte regulacjami.

Lepiej z czasem

Badacze odkryli również, że postrzeganie przez konsumentów różniło się w zależności od długości czasu od rozpoczęcia legalnej sprzedaży konopi. Respondenci mieszkający na bardziej dojrzałych legalnych rynkach, które wcześniej zalegalizowały marihuanę, częściej postrzegali legalną marihuanę jako wyższą jakość. Badanie wykazało również, że konsumenci na dojrzałych rynkach rzadziej twierdzili, że legalna puszka jest droższa.

„Obecne ustalenia wskazują ogólnie na pozytywne postrzeganie legalnego rynku konopi. Większość respondentów, w tym osoby często konsumujące konopie indyjskie, postrzegało legalną marihuanę jako równą lub lepszą jakość i wygodę oraz jako bezpieczniejszą w zakupie i używaniu niż konopie z nielegalnych źródeł ”- napisali autorzy nowego badania.

Paul Armentano, zastępca dyrektora National Organization for the Reform of Marijuana Laws (NORML), zauważył w oświadczeniu na temat badań, że żadne państwo, które zatwierdziło lecznicze użycie marihuany lub konopi indyjskich do użytku przez dorosłych, nigdy nie uchyliło środków legalizacyjnych .

„Dane te po raz kolejny potwierdzają, że większość wyborców nie odczuwa„ wyrzutów sumienia ”po legalizacji marihuany”, powiedział. „W świadomości większości Amerykanów te prawa działają zgodnie z zamierzeniami wyborców i w sposób zgodny z ich oczekiwaniami”.

Wyniki badania są zgodne z w. przeprowadzone w kwietniu, które pokazały, że ponad połowa respondentów w stanach z legalną marihuaną uważa, że ​​legalizacja była ogólnie sukcesem.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • Marihuana

ojej pisze juz do was wlasnie teraz podczas tripu na marii:)

robilem sobie dzis baze danych tj. moj projekt i po skonczonej robocie

zasiadlem do czytania neuro-groove.

Przyznam ze smialem sie bardzo z tych opisow szczegolnie

po-lekowych:))))

juz dawno sie tak nie usmialem.........  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Dobry nastrój, podekscytowanie. Dom kolegi.

 Jestem po mojej pierwszej podróży. Wspomnę od razu, że na początku trip miał odbyć się w lesie, ale nie wypalił przez parę czynników. To nie ma znaczenia, natomiast wybór miejsca padł na dom kumpla.

 Słowem wstępu: tego, co doświadczyłem przez 4h podróży, tak mocno skondensowanych odczuć wręcz szaleństwa, nie dostarczyła mi żadna inna substancja. Odkryłem też, że jestem bardzo podatny na psylocynę i psylocybinę, ponieważ przy pierwszych wejściach już czułem, że będzie ostro i było. Mój trip był bardzo kontrastowy - dobra/zła strona, ale o tym zaraz.

  • Szałwia Wieszcza

Nazwa substancji: Salvia Divinorum


Doświadczenie: Ziele (bardzo często), Hasz (kilka razy), Gałka (2 razy i nigdy więcej), kiedyś alkohol (nie za często)


Dawka i sposób uzycia: 2 duże liście, metoda "kulki"


Set & setting: Łąka, letnie popołudnie (15 - 18 godz), dwie osoby. Oczekiwaliśmy mocnych doznań, ale przynajmniej ja byłem jakoś szczególnie nieprzekonany.
randomness