Austria: Uchodźca zainwestował zasiłek w narkotyki

Afgańczyk starający się o azyl w Austrii wykorzystywał świadczenia przyznawane imigrantom na podróże do Afganistanu, gdzie tworzył "sieć narkotykową" - twierdzi austriacka prokuratura.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
arb
Komentarz [H]yperreala: 
Nie wiemy a propos czego tyczyć ma się końcowa wzmianka o opium, z zagranicznych źródeł wynika, że chodziło o 18 kg ziela konopi.

Odsłony

300

Afgańczyk starający się o azyl w Austrii wykorzystywał świadczenia przyznawane imigrantom na podróże do Afganistanu, gdzie tworzył "sieć narkotykową" - twierdzi austriacka prokuratura. Mężczyzna został aresztowany.

Kiedy miasto Wels zmniejszyło świadczenia dla osób ubiegających się o azyl, mężczyzna przeniósł się do Wiednia, gdzie świadczenia pozostały na poziomie 914 euro - twierdzi prokuratura.

Prokuratura nie poinformowała jaką ilość narkotyków miał zakupić mężczyzna w Afganistanie, ale potwierdziła, że jest to ilość "znacząca". Śledczy twierdzą, że chodzi o więcej niż 18 kilogramów (o takiej ilości narkotyku informowały media).

Śledczy ustalili, że mężczyzna kilkukrotnie, w ostatnim czasie, latał do Kabulu - tłumaczył, że udaje się tam na urlop. Nie przeszkadzało mu to, że składając wniosek o azyl w Austrii twierdził, że ucieka przed wojną w Afganistanie.

Oprócz niedoszłego uchodźcy [? -red. H} aresztowano jeszcze trzech innych Afgańczyków.

Afganistan jest obecnie największym producentem opium na świecie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Czas i miejsce: noc w domu (zazwyczaj); oczekiwania: chęć milszego spędzania czasu w samotności, ucieczka od codzienności i problemów.

Opiszę sposób, w jaki marihuana odmieniła moje życie oraz doświadczenia, uczucia i wyciągnięte wnioski z ostatnich kilku miesięcy, które spędziłem w towarzystwie tej rośliny.

Zacznę od opisu mojej przykładowej fazy:

Najbardziej lubię palić w samotności na chacie, w osobistej strefie komfortu. Po zapaleniu kładę się wygodnie, a na słuchawkach puszczam muzykę elektroniczną (słucham takiej tylko po paleniu). Zamykam oczy i od tej pory wszystko przestaje mieć znaczenie.

  • 2C-D
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie, spokój, branie w domu, trip w lesie.

 

  • LSD-25

LSD... moje trudne dzieckoWydawca dziękuje Bebemu za inspirację i pomoc
Tytuł oryginału:


LSD - mein Sorgenkind.


Die Entdeckung einer "Wunderdroge"  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Trochę zmęczenia, trochę nudy, trochę ekscytacji.

Nocna konsumpcja czerwonego diabła.

randomness