Australia: ukryte tunele, a w nich marihuana, metamfetamina, pytony, kastety i broń palna

Policja z australijskiego stanu Queensland aresztowała 59 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe po odkryciu pod miastem Toowoomba rozbudowanej sieci podziemnych tuneli, łączących liczne ukryte pomieszczenia.

Policja z australijskiego stanu Queensland aresztowała 59 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe po odkryciu pod miastem Toowoomba rozbudowanej sieci podziemnych tuneli, łączących liczne ukryte pomieszczenia.

Przeszukując posiadłości w regionie Darling Downs, funkcjonariusze odkryli 200 roślin konopi, kilogram marihuany, 20 gramów metamfetaminy, kilka trzymanych bez wymaganej licencji pytonów, nielegalną broń, kastety i noże.

Policjanci ujawnili również "wysokiej jakości rozbudowany system filtracji wody" oraz chemikalia i urządzenia wykorzystywane prawdopodobnie do produkcji metamfetaminy.

Mick Loveday, pełniący obowiązki starszego sierżanta, zasugerował, że to mieszkańcy Toowoomba naprowadzili policję na trop narkotykowego gangu.

W swoim oświadczeniu powiedział: "Informacje wykorzystane przez policję zostały uzyskane wskutek konsekwentnych wysiłków policji z Toowoomba, jak również dzięki czujności członków lokalnej społeczności i otrzymanym od nich powiadomieniom."

Aresztowani zostali łącznie oskarżeni o 180 przestępstw, począwszy od posiadania i produkcji niebezpiecznych narkotyków, przez posiadanie przyrządów używanych do ich palenia lub podawania w inny sposób, po nielegalne posiadanie broni.

Policja kontynuuje śledztwo, tymczasem wszystkie 59 osób stanie w przyszłym miesiącu przed sądem.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Wiosna, starzy przyjaciele i chec doswiadczenia dysocjacyjnego odklejenia.

Trip mial miejsce dobrych kilka lat temu, jeszcze w pamietnych czasach gimbazy. Pomyslalam jednak, ze warto powspominac.

Wybralam sie z przyjacielem (nazwijmy go K.) i przyjaciolka (S.). Wtedy jeszcze wszyscy troje mieszkalismy z rodzicami (teraz juz sie wlasciwie nie widujemy). Mielismy troche kombinowania, zeby wygospodarowac sobie cala noc na trip. Jednak wszystko dopielismy na ostatni guzik i wyruszylismy nad Jezioro Nyskie - miejsce docelowej cpalni.

  • Dekstrometorfan

Jakiś czas temu zdarzyła się okazja wypróbowania Acodinu, bo jechałem

do kumpla na działkę. Na peronie łyknąłem 20 tabletek. Po pewnym

czasie pojawiło się dziwne uczucie w nogach, ale myśle, że był to

raczej efekt placebo. Później doszło ledwo zauważalne swędzenie.

Zacząłem naprawdę coś czuć, gdy zasuwaliśmy ostro pod górę do chatki.

Minęła wtedy ok. 1 godzina od zażycia - czułem lekkie szumienie i

delikatny zawrót głowy.


Dopiero po upływie kolejnych 40 minut efekty zaczęły się nasilać i

  • Inne
  • Pierwszy raz

Brak zajęć, których niewykonanie skutkowałoby jakimiś konsekwencjami. Miałem trochę wolnego czasu, który mogłem wykorzystać na relaks.

+23.00 wtorek.
Biorę 2,2 mg etizolamu w postaci blottera. Chwilkę go potrzymałem na języku aby sprawdzić czy ma jakikolwiek smak i po jakimś czasie okazał się wykazywać delikatną gorycz. Wtedy go połknąłem.

+23.30
Chyba coś zaczęło działać. Czuję rozluźnienie. Robię projekt na komputerze. Praca jest jakaś przyjemniejsza niż zwykle.
W ustach pojawiła się delikatna suchość. Czuje, że jak substancja zacznie działać to będzie bardzo przyjemna.

+

  • AM-2201
  • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem.