Australia: ukryte tunele, a w nich marihuana, metamfetamina, pytony, kastety i broń palna

Policja z australijskiego stanu Queensland aresztowała 59 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe po odkryciu pod miastem Toowoomba rozbudowanej sieci podziemnych tuneli, łączących liczne ukryte pomieszczenia.

Policja z australijskiego stanu Queensland aresztowała 59 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe po odkryciu pod miastem Toowoomba rozbudowanej sieci podziemnych tuneli, łączących liczne ukryte pomieszczenia.

Przeszukując posiadłości w regionie Darling Downs, funkcjonariusze odkryli 200 roślin konopi, kilogram marihuany, 20 gramów metamfetaminy, kilka trzymanych bez wymaganej licencji pytonów, nielegalną broń, kastety i noże.

Policjanci ujawnili również "wysokiej jakości rozbudowany system filtracji wody" oraz chemikalia i urządzenia wykorzystywane prawdopodobnie do produkcji metamfetaminy.

Mick Loveday, pełniący obowiązki starszego sierżanta, zasugerował, że to mieszkańcy Toowoomba naprowadzili policję na trop narkotykowego gangu.

W swoim oświadczeniu powiedział: "Informacje wykorzystane przez policję zostały uzyskane wskutek konsekwentnych wysiłków policji z Toowoomba, jak również dzięki czujności członków lokalnej społeczności i otrzymanym od nich powiadomieniom."

Aresztowani zostali łącznie oskarżeni o 180 przestępstw, począwszy od posiadania i produkcji niebezpiecznych narkotyków, przez posiadanie przyrządów używanych do ich palenia lub podawania w inny sposób, po nielegalne posiadanie broni.

Policja kontynuuje śledztwo, tymczasem wszystkie 59 osób stanie w przyszłym miesiącu przed sądem.

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Z narkotykami mam już do czynienia od dłuższego czasu – zioło, feta, tabsy...jednak zawsze korciło mnie, żeby spróbować czegoś mocniejszego – najlepiej z opiatów – jak morfina czy heroina. Kiedy tylko okazało się że kumpel ma butelkę morfiny pozostałą po nieżyjącej już babce nie zastanawiałam się dłużej. Tego dnia wybrałyśmy się wraz z koleżankami do niego koło godziny 12, ponieważ jego ojca nie było wtedy już w domu. Po drodze zaopatrzyłyśmy się w pięciomililitrowe strzykawki.

  • Dekstrometorfan
  • DPT

Set & Setting : Pokój własny, łazienka

Substancja : 450mg DXM oralnie + 200mg DPT donosowo

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM (maks. 900mg), THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wzgórze, 12-13 sierpień - noc spadających perseidów

Pierwszy raz z opoidami. Najśmieszniejsze jest to, że mieliśmy oglądać gwiazdy, a nie pamiętam szczerze żadnej.

 

17:00

Zapaliłem papierosa i spojrzałem na moich znajomych (powiedzmy, że będą to A, K, R) z ironicznym smutkiem w oczach, po chwili gałki oczne zostany zwrócone w stronę zarzącego się ogniska, a później na A - "Ej no, kołujemy się na coś czy nie?" - odpowiedziałem, że na mieście jest syf, a zapasy K się skończyły. Po chwili otworzyłem swojego browara jak moi rówieśnicy i spoglądałem w niebo.

17:15

  • Marihuana

Opowieść o człowieku, który jadł haszysz...i wtedy podjęła , "Tej nocy , panie mój, chciałabym Tobie opowiedzieć

historię którą usłyszałam. Tę i inne o ludziach oszalałych z żądzy których

serca miłość napełniła chorobą. "O nie" powiedział władca " Wolę

posłuchać bajek które uradują moje serce i odpędzą troski". "Z

przyjemnością" odrzekła Szecherezada.


randomness