Arizona: Samochód wyładowany marihuaną. Nie zgadniecie, ile wiózł

Kierowca z Arizony został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji podczas, gdy przewoził w swoim samochodzie 450 funtów marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

amerykapopolsku.com
AL
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

66

Kierowca z Arizony został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji podczas, gdy przewoził w swoim samochodzie 450 funtów marihuany.

“Stary, nie możesz mieć tylu zioła” – miał powiedzieć szeryf Mark Lamb – wynika z oświadczenia. Prawo w Arizonie pozwala na legalne posiadanie marihuany… oczywiście w ilości dużo mniejszej. Prawo, które weszło w tym stanie pod koniec roku zezwoliło na legalizację i opodatkowanie marihuany rekreacyjnej przeznaczonej dla dorosłych. Osoby powyżej 21. roku życia mogą posiadać jedną uncje (28 gramów).

Carmelo Juarez został zatrzymany 4 stycznia za przekroczenie prędkości. W trakcie kontroli policja znalazła 21 pokaźnych paczek z marihuaną o łącznej wadze 451 funtów- potwierdziło buro szeryfa powiatu Pinal.

Juarez został oskarżony o nielegalne posiadanie marihuany z zamiarem sprzedaży oraz jej transport. Został aresztowany i przebywa w więzieniu Pinal County.

Oceń treść:

Average: 8 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Jeśli zażywasz E po raz pierwszy, przeczytaj to!
Ten tekst nie ma na celu zachęcić do wzięcia Extasy, ale jeśli zamierzasz to uczynić, powinieneś wiedzieć o paru przydatnych rzeczach, które uczynią twoje doświadczenie przyjemniejszym i bezpiecznym.
Uściski, E!


Nasi rodzice znaleźli siebie,
my odnajdujemy się wzajemnie


Zdrowie
  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo pozytywne nastawienie. Wiele lokalizacji.

1200µg 25D-NBOME. 1200 mikrogramów substancji. Być może dawka ta skojarzy się komuś z nazwą zespołu psychodelic trans z Ibizy, narodzinami mistrza zen Dōgena Kigena lub śmiercią chińskiego filozofa - Zhu Xi. Bynajmniej nie wybrałem takiej ilości z powodu jej symbolicznego znaczenia. To raczej dawka wybrała mnie. Uściślając - mój kamrat podzielił blotter, w taki sposób, że tworzył on dwie różnej wielkości części.

  • Dekstrometorfan


No więc minęły 3 tygodnie od pierwszej 450... Sobota 6.12.2003


  • MDMA (Ecstasy)


Nazwa substancji biorącej udział w tej relacji: XTC + troche

alko
.

Poziomo doswiadczenia: doswiadczona(marihuana, amfetamina,

extasy - nie raz nie dwa :P)

Dawka: Mniejsza niz zwykle (ku memu zdziwieniu) - jedna

tabletka doustnie


"set & setting" Dobry humor ,piwko...Przystanek PKS gdzies na

zadupiu
...