REKLAMA
Arizona: nie dla podpisów cyfrowych pod reformą marihuany

Pomimo globalnej pandemii COVID-19, urzędnicy z Arizony przyjmą wyłącznie osobiste podpisy pod petycjami, dotyczącymi projektu legalizacji marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Vapomaniak na podst. high Times
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

27

Pomimo globalnej pandemii COVID-19, urzędnicy z Arizony przyjmą wyłącznie osobiste podpisy pod petycjami, dotyczącymi projektu legalizacji marihuany.

 • Sąd Najwyższy w Arizonie odrzuca podpisy cyfrowe jako formę wyrażania poparcia odnośnie reformy o konopiach indyjskich.
 • Pomimo faktu, że kilka kampanii w Arizonie trwa nadal dzięki możliwości zbierania podpisów cyfrowych, Sąd Najwyższy w Arizonie nie zaakceptuje niczego innego niż podpisy osobiste.
 • Dzieje się tak pomimo pandemii COVID-19. Będzie to mieć wpływ na inicjatywę legalizacji marihuany w Arizonie 2020.

Zezwolenie na podpisy cyfrowe odrzucone przez sąd stosunkiem głosów 6-1

Gdyby decyzja była inna, zostałby użyty system o nazwie E-Qual. Taki, którego kandydaci do urzędów państwowych często używają do zbierania podpisów. Jedyną osobą, która głosowała za, była wiceprezes Ann Scott Timmer. Twierdziła, że ​​niektóre proponowane projekty byłyby skazane na porażkę, gdyby nie było możliwośći zbierania podpisów w formie cyfrowej.

Pandemia utrudnia zbieranie podpisów

Z powodu pandemii COVID-19 bardzo trudno będzie zrealizować niektóre projekty, takie jak inicjatywa legalizacji marihuany. Inicjatywy w Arizonie wymagają co najmniej 233 645 podpisów, aby zakwalifikować się do głosowania – jest to bardzo wysoka liczba, jeśli wziąć pod uwagę zastój gospodarki i wymóg dystansowania społecznego.

„Nie byłoby to trudne dla sądu, aby zapewnić wyborcom zarówno bezpieczeństwo, jak i ich konstytucyjne prawa. Niestety dzisiaj odmówił tego, pomimo natychmiastowej dostępności systemu zbierania podpisów elektronicznych E-Qual.” – oświadczyła inna grupa zbierająca podpisy – kampania Save Our Schools.

Co zakłada projekt legalizacji konopi indyjskich w Arizonie?

Jeśli inicjatywa głosowania nad legalizacją konopi indyjskich przejdzie, posiadanie i używanie rekreacyjnej marihuany dla dorosłych w wieku 21 lat lub starszych stanie się legalne. Osoby pełnoletnie mogłyby hodować nie więcej niż sześć roślin marihuany do użytku osobistego w domu, o ile rośliny te nie będą widoczne publicznie.

Umożliwiłoby to również osobom, które wcześniej otrzymały zarzuty lub były skazane za przestępstwa związane z konopiami, składanie petycji o usunięcie tych zapisów.

Chociaż byłby to ogromny krok naprzód dla Arizony, wielu obawia się teraz, że nie stanie się to rzeczywistością w świetle tej decyzji sądu. Aktywiści będą musieli wykazać się kreatywnością, aby dowiedzieć się, jak zbierać podpisy osobiste dla ich inicjatywy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (Acodin w tabsach)


poziom doswiadczenia uzytkownika: z dxm very first time, a ogólnie: THC, papier, koks, MDMA, Aviomarin


dawka: w rezultacie 30 tablet po 15mg (450mg czyli ok. 6,5 mg/kg) ale nie na raz


"set & setting": zaciekawienie, chcialem wejsc w II plateau do polowy, 18-tka siostry przyjaciela.

 • Bad trip
 • Dekstrometorfan
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Sertralina

Lub inaczej: Jak nie pisać TRów aka Jak doznać zespołu serotoninowego edit by vart

Dzień 1.

S&S:Wieczór,depresja,brak chęci do życia,zaśmiecony pokój B.

Dawka:1G Mieszanki ziołowej "Bobby Sence"+150mg Sernaliny.[sertraliny autorze? - przypis by mod]

Wiek: 18 lat,60kg wagi.

Doświadczenie: Kodenia,dxm,mj,mieszanki ziołowe,amfetamina,sernalina,mirtazapina.

 • Marihuana


Moje doświadczenie z ziołem zaczęło się stosunkowo niedawno. Pewnie do dzisiaj nie sięgnąłbym po nie gdyby nie pewna osoba... Ale zacznę od początku...


 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

set: wolne, kolejny dzień ujaranej zmuły przed TV z moim mężczyzną, ostatnio lekki dołek psychiczny setting: w chuj fajny las

Powietrze dzisiaj jakieś inne, bardziej niż zwykle chce się czuć je w płucach. Dopieszczamy jeszcze atmosferę nutą cytrusowego dymu i zgodnie wsiąkamy głębiej w kanapę.