Amfetamina w myjni samochodowej

W jednej z myjni samochodowych na terenie Gdańska kryminalni zabezpieczyli ok. 890 porcji amfetaminy i zatrzymali czterech pracowników

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Gdańsku

Odsłony

480

Kryminalni w jednej z myjni samochodowych na terenie Gdańska zabezpieczyli ok. 890 porcji amfetaminy i zatrzymali czterech pracowników. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Sopotu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komisariatu mieszczącego się na Osowej ustalili, że na terenie jednej z myjni samochodowych w Gdańsku mogą być przechowywane narkotyki. Policjanci przeszukali pomieszczenia myjni i znaleźli ok. 890 porcji amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali czterech pracowników w wieku 22-25 lat. Cała czwórka została przewieziona do policyjnego aresztu. Przy jednym z zatrzymanych (25-letnim mieszkańcu Sopotu) funkcjonariusze znaleźli schowane w kieszeniach pojedyncze porcje środków odurzających. W trakcie przeszukania jego mieszkania, policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków. Zabezpieczone środki zostały przekazane do badań.

25-letni mieszkaniec Sopotu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Pozostali mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

pisało sie tutaj o różnych rodzajach fazy na MJ(wideo,teleport itp) to ja opisze moje fazowanie (zaznaczam że zioła sama natura-zero chemi) w ogóle na mnie MJ działa raczej z opóźnieniem(kilka minut) i pierwsze oznaki nadchoszącego sklepania to lekkie zaburzenia obrazu(coś strobopodobnego), i zaraz później zajebiste kolory i śmiech.

  • Etanol (alkohol)
  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ogromna ciekawość działania ze względu na dużo różnorodnych, sprzeciwiających się sobie nawzajem opinii na temat tripa po gałeczce, humorek niezły, lekki stres, ale raczej z podekscytowania nowym "psychodelikiem naturalnym". Miejscóweczka - mieszkanko, łóżko.

Niedziela, 9 czerwca 2013, godzina 00:32; 4 godzina trwania stanu otumanionej ekstazy i euforii po zażyciu gałki muszkatołowej, w ilości orzechów startych - 6 sztuk. Gałka przyjmowana (wypijana) była od godz. 16:55 do 17:26 dnia 8 czerwca, w sobotę. 

Recenzja poetyckiej fazy gałczanej z niby-marihuanowym tłem bez użycia THC.

Zjaraliście się kiedyś tak mocno, że byliście na krawędzi ogarnięcia świata i umysłu, o mało nie wpadając w przepaść przepalonej bani z czarnym tłem?

  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Po godzinie 18, głównie mieszkanie kumpla i miasto.

Bohaterowie: Ja(K.), moja dziewczyna (A.), nasz znajomy (Krz.)

Start godzina 18:

00:00 - Ja i A. wrzucamy po 35mg w kapsułce żelatynowej na jakiejś polnej ścieżce w drodze do mojego domu.

00:15 - Wchodzimy do mieszkania i nerwowo oczekujemy pierwszych efektów. Siadam na łóżku a A. otwiera facebook'a.

  • Marihuana

Pewnego pieknego wieczoru w ostatni dzien szkoly zaraz przed feriami

(godzina okolo 16, bylo ciemno) z kolegami postanowilismy troche

poswietowac. Troche sie balem bo bylem ostatnio mocno chory, antybiotyk

skonczylem brac 3 dni przed (nie pamietam co to bylo) i slyszalem ze

mieszanka antybiotyk + alkohol (najczesciej ) = nie wydolnosc serca,

lub tez brak przytomnosci.


Mimo to poszlismy w nasze ulubione miejsce, opuszczony dom dzialkowy ,