Amfetamina nie trafi do klientów. Jest u policjantów ze Szwederowa

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa zabezpieczyli przy nim i w jego samochodzie amfetaminę, z której można by było zrobić, o zgrozo, PONAD 40 PORCJI tego narkotyku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bydgoszcz.eska.pl
Sylwia Sitka-Czerniak

Odsłony

209

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi bydgoszczaninowi za przestępstwa narkotykowe. Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa zabezpieczyli przy nim i w jego samochodzie amfetaminę, z której można by było zrobić ponad 40 porcji tego narkotyku. Dodatkowo podejrzany będzie odpowiadać za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może być zamieszany w przestępczość narkotykową. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że podejrzewany przewozi narkotyki w samochodzie. Co więcej, łamie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj (23.08.2017) po południu funkcjonariusze przystąpili do realizacji i namierzyli go na jednej z ulic w centrum miasta. 31-latek został zatrzymany do kontroli, gdy parkował auto. W trakcie sprawdzania zachowywał się bardzo nerwowo. Nie bez powodu.

Policjanci w bagażniku bmw znaleźli pudełko, w którym znajdowała się elektroniczna waga oraz foliowe zawiniątka z białym proszkiem. Ta sama substancja została również znaleziona w jego spodniach. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to amfetamina. 31-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu zakazanymi środkami psychoaktywnymi. Dodatkowo będzie też odpowiadać za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-I

Od 9 rano wyglądałem listonosza, a od 10.30 juz nawet siedziałem na krzesełku przed domem. Siedziałem tam i siedziałem i juz miałem iść i nagle przyjeżdża koleś, myślałem ze do warsztatu bo taki zwykły koleś, ale miał Notes. I szukał mnie. no i to była do mnie przesyłka :).


  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Plan był prosty, raczej nic nie odbiegało drastycznie od tego co testowałem kilka razy w przeszłości. Mianowicie 675mg DXM, rozłożone na 3 równe dawki po 225mg, a także jakaś lufka filis, bądź dwie.
Zimowy ponury dzionek czwartego kwietnia, ni to wyjść na miasto bo pizga, ni polatać w plenerze. Zostało mieszkanie. Mieszkanie, które od prawie dwóch dekad jest ze mną przez większość mojego życia, które

  • Marihuana


Byliśmy w swych domach, każdy z nas w swoim. Pierwsza godzina była jeszcze do zniesienia było zabawnie i odczuwało się jeszcze wkręty. Jednak ta przyjemność nie mogła trwać wiecznie. To by było za dobre a jednak i w tym musi być coś za karę. I nastaje ta chwila na którą już byliśmy przygotowani, niemal jak w zegarku punktualnie ją wyliczyliśmy. Zmuła.

  • Marihuana


Nazwa substancji : Canabis indica


poziom doświadczenia użytkownika : srednio, raz na tydzien,dwa tyg od 1 roku

"set & setting" : nie palilem miesiac czasu, wczesniej raz na tydzien to bylo minimum , srednio 2-3 razy na tydzien , obiecalem sobie ze nie bede palic do piatku , zlamalem przysiege i zapalilem w poniedzialek ( 4 dni przed obiecana data)Wszytsko zaczelo sie tak :