REKLAMA
4 kilogramy narkotyków w Bydgoszczy

Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2733
Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę. Ewa Grzelak z toruńskiej policji powiedziala, że w mieszkaniu znaleziono amfetaminę, tabletki ekstazy, marihuanę, a także wagi do ważenia narkotyków i foliowe torebki. Lokal wynajmował 33-letni mężczyzna. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań, na razie nie ujawnia szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że akcję poprzedziła ponad roczna praca policjantów. Wcześniej opolska policja poinforowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Mają 24, 27 i 37 lat. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono 6,5 kilograma marihuany oraz 24 tysiące złotych.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

zaginiony dziad... (niezweryfikowany)
ROczna praca !!!! no gratulacje- powinszowac ;] ;/
P-paranoi (niezweryfikowany)
W takim razie rozpracowanie jakiejkolwiek mafii zajmie im z pol wieku, a glowny boss i tak dawno umrze ze starosci :)
krzysztof (niezweryfikowany)
najwidoczniej tekst wkleił jakiś dyletant, co go nawet nie przeczytał... jak wół napisane jest "toruńska policja" a "bydgoskie przedmieście" to dzielnica torunia tak jak "krakowskie przedmieście" w warszawie :P
Anonim (niezweryfikowany)
phi... co to jest 4kg narkotykow??? smieszne
dst (niezweryfikowany)
1 rok 4kg :) 4kg to jest nic ! :-), jak mówił kolega u góry to im troche długo zejdzie z tym wyłapaniem dilerów, w sumie to sie nigdy nie skończy to jest ciągła walka. Może ktoś wreście zrozumie i już dadzą wolną ręke ( kto chce niech diluje i zarzywa) i nie będzie problemów.
sage (niezweryfikowany)
jasne,ze zejdzie. 4 kg to smioeszna ilosc, ale taka clopaki prace maja ze ze wszystki=ego sie ciesza:) I PROSZE USCISLIC - w TORUNIU. nie w Bydgoszczy. na bydgoskim przedmiesciu w Toruniu.
Śląski styl (niezweryfikowany)
4kg to sporo... zawiną 4kg trawki i puźniej u mnie w mieście przez 2 tygodnie nie ma co palić :D
Anonim (niezweryfikowany)
to samo w moim miescie, bladź. a moze wiecej tego znalezli i specjalnie podali do wiadomosci publicznej 4kg zeby sie reszta podzielic
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, oczekiwanie doświadczenia silnego, psychodelicznego stanu. W moim mieszkaniu, przez jakiś czas w towarzystwie przyjaciółki.

TR trochę długi, poza tym mój pierwszy, więc zapewne bardzo niedoskonały. ;) Mimo to zapraszam do lektury.

 

 Wiek: 16, waga: 58 kg.

 

Bardzo ucieszona, czekałam na K. która miała przyjść do mnie ze swoim opakowaniem Acodinu. Miał to być nasz drugi raz, więc w sumie nie bałyśmy się. Ja jednak chciałam mocniejszych wrażeń niż ostatnio - wtedy wzięłyśmy po 15 tabletek. Tym razem planowałam wszamanie 20. Trochę obawiałam się większej dawki, sama nie wiem, czemu.

  • Banisteriopsis caapi
  • Przeżycie mistyczne

Samotnie na gralni. Spontaniczna decyzja. Samopoczucie bardzo dobre, zluzowany piwkiem i buszkami z przepału po Gandzi.

Witam. Opowiem wam o mojej randce. O spotkaniu, które zmieniło mój światopogląd. O randce z cudowną Changą. Zaczynamy.

 

  • AM-2201
  • Bad trip
  • Odrzucone TR

Jechałam z X , on to pali nałogowo i spytał się czy palę z nim, ja na to że czemu nie i że tak chcę , a on że maks 2 buchy a ja pomyślałam że co to 2 buchy , tak więc ... miejsce: miasto, przystanek, dużo ludzi

Zaczynamy ...

Jako, że X skręcił jointa i rozpalił, byłam już mega podjarana i chciałam zobaczyć jak to będzie ... biorę 1 bucha słabego i zaraz drugiego. Czuję, że coś dzieje się w środku mnie patrzę na X i widzę jak pali a zaraz podaje mi ..  pomyślałam skoro daje czemu nie... wzięłam kolejne 2 i tutaj już poczułam coś nie tak ... próbowałam odwrócić uwagę od mojego stanu i skapiałam uwage na wszystkim dookoła.. X dopalił i ruszyliśmy (wszystko działo się na przystanku). 

  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenie: w zeszłym roku raz po 40 surowych grzybków w obecności kolegi i drugi raz samotnie 70 suszonych. Pierwsza faza superpozytywna, natomiast druga mnie przerosła, miałem przez kilka miesięcy deprechę.


Najpierw chciałem się podzielić fantastyczną metodą na zarzucenie grzybów: bierzemy je do buzi i...żujemy przez 2-3 minuty, aż w ustach zostanie nam malutki sprasowany kawałeczek, który wypluwamy. Same korzyści:  • Faza wchodzi po około 20 minutach