REKLAMA
4 kilogramy narkotyków w Bydgoszczy

Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2727
Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę. Ewa Grzelak z toruńskiej policji powiedziala, że w mieszkaniu znaleziono amfetaminę, tabletki ekstazy, marihuanę, a także wagi do ważenia narkotyków i foliowe torebki. Lokal wynajmował 33-letni mężczyzna. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań, na razie nie ujawnia szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że akcję poprzedziła ponad roczna praca policjantów. Wcześniej opolska policja poinforowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Mają 24, 27 i 37 lat. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono 6,5 kilograma marihuany oraz 24 tysiące złotych.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

zaginiony dziad... (niezweryfikowany)
ROczna praca !!!! no gratulacje- powinszowac ;] ;/
P-paranoi (niezweryfikowany)
W takim razie rozpracowanie jakiejkolwiek mafii zajmie im z pol wieku, a glowny boss i tak dawno umrze ze starosci :)
krzysztof (niezweryfikowany)
najwidoczniej tekst wkleił jakiś dyletant, co go nawet nie przeczytał... jak wół napisane jest "toruńska policja" a "bydgoskie przedmieście" to dzielnica torunia tak jak "krakowskie przedmieście" w warszawie :P
Anonim (niezweryfikowany)
phi... co to jest 4kg narkotykow??? smieszne
dst (niezweryfikowany)
1 rok 4kg :) 4kg to jest nic ! :-), jak mówił kolega u góry to im troche długo zejdzie z tym wyłapaniem dilerów, w sumie to sie nigdy nie skończy to jest ciągła walka. Może ktoś wreście zrozumie i już dadzą wolną ręke ( kto chce niech diluje i zarzywa) i nie będzie problemów.
sage (niezweryfikowany)
jasne,ze zejdzie. 4 kg to smioeszna ilosc, ale taka clopaki prace maja ze ze wszystki=ego sie ciesza:) I PROSZE USCISLIC - w TORUNIU. nie w Bydgoszczy. na bydgoskim przedmiesciu w Toruniu.
Śląski styl (niezweryfikowany)
4kg to sporo... zawiną 4kg trawki i puźniej u mnie w mieście przez 2 tygodnie nie ma co palić :D
Anonim (niezweryfikowany)
to samo w moim miescie, bladź. a moze wiecej tego znalezli i specjalnie podali do wiadomosci publicznej 4kg zeby sie reszta podzielic
randomness