REKLAMA
4 kilogramy narkotyków w Bydgoszczy

Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2733
Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę. Ewa Grzelak z toruńskiej policji powiedziala, że w mieszkaniu znaleziono amfetaminę, tabletki ekstazy, marihuanę, a także wagi do ważenia narkotyków i foliowe torebki. Lokal wynajmował 33-letni mężczyzna. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań, na razie nie ujawnia szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że akcję poprzedziła ponad roczna praca policjantów. Wcześniej opolska policja poinforowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Mają 24, 27 i 37 lat. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono 6,5 kilograma marihuany oraz 24 tysiące złotych.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

zaginiony dziad... (niezweryfikowany)
ROczna praca !!!! no gratulacje- powinszowac ;] ;/
P-paranoi (niezweryfikowany)
W takim razie rozpracowanie jakiejkolwiek mafii zajmie im z pol wieku, a glowny boss i tak dawno umrze ze starosci :)
krzysztof (niezweryfikowany)
najwidoczniej tekst wkleił jakiś dyletant, co go nawet nie przeczytał... jak wół napisane jest "toruńska policja" a "bydgoskie przedmieście" to dzielnica torunia tak jak "krakowskie przedmieście" w warszawie :P
Anonim (niezweryfikowany)
phi... co to jest 4kg narkotykow??? smieszne
dst (niezweryfikowany)
1 rok 4kg :) 4kg to jest nic ! :-), jak mówił kolega u góry to im troche długo zejdzie z tym wyłapaniem dilerów, w sumie to sie nigdy nie skończy to jest ciągła walka. Może ktoś wreście zrozumie i już dadzą wolną ręke ( kto chce niech diluje i zarzywa) i nie będzie problemów.
sage (niezweryfikowany)
jasne,ze zejdzie. 4 kg to smioeszna ilosc, ale taka clopaki prace maja ze ze wszystki=ego sie ciesza:) I PROSZE USCISLIC - w TORUNIU. nie w Bydgoszczy. na bydgoskim przedmiesciu w Toruniu.
Śląski styl (niezweryfikowany)
4kg to sporo... zawiną 4kg trawki i puźniej u mnie w mieście przez 2 tygodnie nie ma co palić :D
Anonim (niezweryfikowany)
to samo w moim miescie, bladź. a moze wiecej tego znalezli i specjalnie podali do wiadomosci publicznej 4kg zeby sie reszta podzielic
Zajawki z NeuroGroove
  • Klonazepam
  • Kodeina
  • Marihuana
  • Miks

Nastawienie: bardzo pozytywe. Po ciężkim, acz wyjątkowo udanym tygodniu w pracy (udało mi się zarobić więcej $ niż szacowałem i to sporo więcej), w towarzystwie dziewczyny, która akurat była w posiadaniu w/w substancji psychoaktywnych. Ah, jak cudowny zbieg okoliczności- akurat gdy miałem ochotę celebrować, wpadła (nazwijmy ją: Anka) z klonami i ziołem. Kodę kupiłem w aptece za rogiem. Gdzie? : u mnie w domu

Ważę 70 kg, przy 175 cm wzrostu.Postanowiłem się klasycznie "naćpać", motywacja tej jazdy była z założenia skutkowa - byłem bardziej nastawiony na mocne uwalenie, aniżeli na konkretną substancję.

Dokładnej rozpiski czasowej nie pamiętam, bo było ostro.

Pamiętam, że napierw przyjąłem podjęzykowo 2 mg klonazepamu, następnie zrobiłem roztwór z Antidolu w postaci 300 mg kodeiny, które wypiłem ok 20 min po klonie (="T")

  • Bad trip
  • LSD-25

 

Psychoanalityczna reasumpcja podświadomości czyli bad trip i jego interpretacja

 

Czas: noc z 13 na 14 lutego 2012 roku

Materiał: LSD 180 µg

Przebieg:

Start ~ 23:30

Wejście ~ 01:10

Koniec ~ 05:30

 

  • Amfetamina


Hmmmm... skoro wszyscy pisza to i ja tezzzzz...

Aha, sorrki z gory za wszelkie potkniecia itede ale troszki mi

sie łapki trzęsą...

Ale to nie moja wina tylko fety :D

  • Kodeina

Postanowilem dodac moj trip-report ze wzgledu na zaledwie 3 reporty w tym dziale.


nazwa subst. - kodeina (200 mg)


doswiadczenie - THC , alk, feta, grzyby, xtc
sposób zazycia - doustnie


doswiadczenie z ta substancja - zadne (moj pierwszy raz)