4 kilogramy narkotyków w Bydgoszczy

Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2734
Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę. Ewa Grzelak z toruńskiej policji powiedziala, że w mieszkaniu znaleziono amfetaminę, tabletki ekstazy, marihuanę, a także wagi do ważenia narkotyków i foliowe torebki. Lokal wynajmował 33-letni mężczyzna. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań, na razie nie ujawnia szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że akcję poprzedziła ponad roczna praca policjantów. Wcześniej opolska policja poinforowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Mają 24, 27 i 37 lat. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono 6,5 kilograma marihuany oraz 24 tysiące złotych.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

zaginiony dziad... (niezweryfikowany)
ROczna praca !!!! no gratulacje- powinszowac ;] ;/
P-paranoi (niezweryfikowany)
W takim razie rozpracowanie jakiejkolwiek mafii zajmie im z pol wieku, a glowny boss i tak dawno umrze ze starosci :)
krzysztof (niezweryfikowany)
najwidoczniej tekst wkleił jakiś dyletant, co go nawet nie przeczytał... jak wół napisane jest "toruńska policja" a "bydgoskie przedmieście" to dzielnica torunia tak jak "krakowskie przedmieście" w warszawie :P
Anonim (niezweryfikowany)
phi... co to jest 4kg narkotykow??? smieszne
dst (niezweryfikowany)
1 rok 4kg :) 4kg to jest nic ! :-), jak mówił kolega u góry to im troche długo zejdzie z tym wyłapaniem dilerów, w sumie to sie nigdy nie skończy to jest ciągła walka. Może ktoś wreście zrozumie i już dadzą wolną ręke ( kto chce niech diluje i zarzywa) i nie będzie problemów.
sage (niezweryfikowany)
jasne,ze zejdzie. 4 kg to smioeszna ilosc, ale taka clopaki prace maja ze ze wszystki=ego sie ciesza:) I PROSZE USCISLIC - w TORUNIU. nie w Bydgoszczy. na bydgoskim przedmiesciu w Toruniu.
Śląski styl (niezweryfikowany)
4kg to sporo... zawiną 4kg trawki i puźniej u mnie w mieście przez 2 tygodnie nie ma co palić :D
Anonim (niezweryfikowany)
to samo w moim miescie, bladź. a moze wiecej tego znalezli i specjalnie podali do wiadomosci publicznej 4kg zeby sie reszta podzielic
Zajawki z NeuroGroove
 • Banisteriopsis caapi
 • DMT
 • LSD-25
 • Marihuana
 • Tripraport

Set: Podniecenie z powodu nadchodzącego nowego roku, pierwszy psychodeliczny sylwester w moim życiu. Dom i grupka znajomych. Setting: Pomimo kilku wpadek owego dnia pozytywnie. Oczekiwałem mocnego rżnięcia umysłu.

Witam w moim drugim raporcie, noworocznym!

Trzech nas było, na kwasie: (J)a, (M)ors i (R)ak.

Dwoje ich było, na winie: (S)okół i (P)apuga

I on jeden, na dropsie: (A)mbroży

 

Słowem wstępu:

R miało dzisiaj z nami nie być, ale kosmicznym zbiegiem okoliczności nie wrócił do siebie. Mieliśmy propozycję prywatnej imprezy psytrance, ale ja i M nie chcieliśmy nigdzie jechać, padło więc na dom, ewentualne wyjście na fajerwerki o 12. Jeśli ktoś nie ma ochoty czytać prologu - trip właściwy zaczyna się od 23:40.

 

Ahoj!

 

 • LSD-25
 • Przeżycie mistyczne

psytrance party & spokojna głowa

Zacznę od tego, że odkąd jestem użytkownikiem substancji psychoaktywnych branie psychodelików na imprezach uważałam za bezsensowne i dalej poniekąd tak uważam. Jednak chęć eksploracji umysłu skłoniła żeby sprawdzić to na własnej skórze. 

 • Marihuana
 • MDMA
 • Pozytywne przeżycie

Początkowo strach, lecz ciekawość wygrała.

Wstęp  (maksymalnie skrócony)

 • Grzyby halucynogenne

czesc, trip-report moze będzie dlugi ale stanu po grzybach krotko opisac sie nie da i kto jadł to wie o co chodzi =P, więc:

1 Nazwa substancji:


-grzybki psylocybki :P


nie wiem dokladnie jaki gatunek ale takie co to w srodkowej polsce rosną :D brązowe, nozka bardzo cienka (5-8cm) kapelusz ok (2-3cm)

2. Poziom Doswiadczenia


-ziele - duuuuzo :P


psychodeliki - wtedy to byl pierwszy raz ;)


nic pozatym... :)