REKLAMA
4 kilogramy narkotyków w Bydgoszczy

Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2730
Toruńska policja zlikwidowała nielegalny magazyn narkotyków. W jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy środków. Zatrzymano jedną osobę. Ewa Grzelak z toruńskiej policji powiedziala, że w mieszkaniu znaleziono amfetaminę, tabletki ekstazy, marihuanę, a także wagi do ważenia narkotyków i foliowe torebki. Lokal wynajmował 33-letni mężczyzna. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań, na razie nie ujawnia szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że akcję poprzedziła ponad roczna praca policjantów. Wcześniej opolska policja poinforowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Mają 24, 27 i 37 lat. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono 6,5 kilograma marihuany oraz 24 tysiące złotych.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

zaginiony dziad... (niezweryfikowany)
ROczna praca !!!! no gratulacje- powinszowac ;] ;/
P-paranoi (niezweryfikowany)
W takim razie rozpracowanie jakiejkolwiek mafii zajmie im z pol wieku, a glowny boss i tak dawno umrze ze starosci :)
krzysztof (niezweryfikowany)
najwidoczniej tekst wkleił jakiś dyletant, co go nawet nie przeczytał... jak wół napisane jest "toruńska policja" a "bydgoskie przedmieście" to dzielnica torunia tak jak "krakowskie przedmieście" w warszawie :P
Anonim (niezweryfikowany)
phi... co to jest 4kg narkotykow??? smieszne
dst (niezweryfikowany)
1 rok 4kg :) 4kg to jest nic ! :-), jak mówił kolega u góry to im troche długo zejdzie z tym wyłapaniem dilerów, w sumie to sie nigdy nie skończy to jest ciągła walka. Może ktoś wreście zrozumie i już dadzą wolną ręke ( kto chce niech diluje i zarzywa) i nie będzie problemów.
sage (niezweryfikowany)
jasne,ze zejdzie. 4 kg to smioeszna ilosc, ale taka clopaki prace maja ze ze wszystki=ego sie ciesza:) I PROSZE USCISLIC - w TORUNIU. nie w Bydgoszczy. na bydgoskim przedmiesciu w Toruniu.
Śląski styl (niezweryfikowany)
4kg to sporo... zawiną 4kg trawki i puźniej u mnie w mieście przez 2 tygodnie nie ma co palić :D
Anonim (niezweryfikowany)
to samo w moim miescie, bladź. a moze wiecej tego znalezli i specjalnie podali do wiadomosci publicznej 4kg zeby sie reszta podzielic
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

  • 25C-NBOMe

pusty dom, dużo wolnego czasu, pozytywne jak zawsze nastawienie do tripa i te same oczekiwania

Moja przygoda z fenkami po starcie szybko nabrała tępa, bardzo mi się spodobały a na początku było tylko 25i-nbome, później postanowiłem próbowac reszty a narazie zatrzymałem się właśniena 25c-nbome i dziś będzie trip raport oraz kilka uwag co do 25i-nbome i 25c

09:50, sobota, rodzice wyjeżdżają do znajomych na prawie cały dzień więc cały dom jest tylko dla mnie, od razu wiem co robić przy takiej okazji i wyjmuję ostatni już blotter 1mg 25c-nbome schowany między pudełkami gier komputerowych na półce

  • Dekstrometorfan

substancja DXM - 65 kg, 20 tabletek tj. 300 mg.Miejsce: miejscowość nad Bałtykiem ... to mój pierwszy raz gdy biorę dxm wczesniej tylko by upewnić się, że nie jestem uczulony wziąłem 100 mg.


  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Zupełny przypadek poszlam do apteki w celu kupienia thiocodinu, w pobliżu 4 apteki w każdej kupowalam syrop juz raz w tygodniu nie chciałam czuć się podejrzana, pierwsza na myśl przyszła tamtum rosa. W internecie same złe opinie ale czemu nie przekonać się samemu? Dwie saszetki tamtum rosa dziękuje do widzenia.

Ważną sprawą jest że mieszkam w bursie więc możliwość przypalu 70%.