REKLAMA
250 kg narkotyków w samochodzie... z frytkami

Niemal 250 kg amfetaminy i kokainy przejęli przed Bożym Narodzeniem celnicy w tunelu pod kanałem La Manche w holenderskim samochodzie chłodni wiozącym transport frytek do Wielkiej Brytanii.

Koka

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

1175

Niemal 250 kg amfetaminy i kokainy przejęli przed Bożym Narodzeniem celnicy w tunelu pod kanałem La Manche w holenderskim samochodzie chłodni wiozącym transport frytek do Wielkiej Brytanii - podały francuskie służby celne.

Kierowca narodowości brytyjskiej został przekazany policji - podała generalna dyrekcja celna. Wartość przejętych narkotyków - 206 kg amfetaminy i 43 kg kokainy - szacuje się w przeliczeniu na ok. 18 milionów zł.

Celnicy podali, że ilość amfetaminy, którą zarekwirowali jednorazowo, jest niemal dwukrotnie większa niż wszystko, co przejęli w ciągu całego roku (111 kg).

Do przejęcia doszło 22 grudnia, gdy prześwietlono samochód i odkryto, jak to określono, "podejrzaną strefę" w podłodze pojazdu. Po szczegółowym zbadaniu wykryto dwie komory o długości 2 metrów i szerokości 75 cm, w których były ukryte narkotyki.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Ogromne, 120m2 mieszkanie gdzieś w Poznaniu. Sobotni wieczór. Poprzedniego dnia sajtransowa impreza w klubie, dzisiaj wesoła gromada z różnych stron Polski robi poprawkę w warunkach domowych. Samopoczucie znakomite, cieszę się z możliwości przebywania w tak doborowym towarzystwie.

I. Wprowadzenie

Gdy tylko przekroczyliśmy próg mieszkania, od razu wiedziałem, że to będzie noc pełna przygód. Podekscytowany przemierzałem rozległe przestrzenie pokoi, wciąż znajdując drzwi do kolejnych pomieszczeń. W większości z nich rozstawione były głośniki, z których sączyły się już transy albo chillouty.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Set: urodziny syna / poranna wycieczka do odrealnionego miejsca Setting: Taras / wanna / łóżko

Set: dzień siódmych urodzin naszego syna, kwas wkręca się podczas gry w makao…

  • Szałwia Wieszcza

mieszkanie, pokój, przyciemnione światło, muzyczka (metal), godzina 20.

17.06.2008

  • Tramadol
  • Tripraport

Samotny wieczór, bojowe nastawienie do odmienienia mojego zdania na temat substancji, z którą nie miałem wcześniej zbyt ekscytujących przygód.

Nigdy nie przepadałem za żadnego rodzaju opioidami. Zawsze za to przepadałem za upierdoleniem się czymkolwiek co było pod ręką. Ba, nie znoszę po prostu być trzeżwy. Przyprawia mnie to o nieciekawe myśli i brak weny.