2.5 mln USD w narkotykach przejętych na Greenpoincie

450 funtów marihuany, grzyby, "wodne PCP" ...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
"wodne PCP"? Egzotycznie.

Grafika

Odsłony

290

Aresztowanie 36-letniego Phillipa Fenga i 35-letniego Victora Bae'a było wynikiem śledztwa i wspólnego dochodzenia z agentami federalnym, którzy rozpracowywali gang przemytników narkotyków sprowadzanych z Zachodniego Wybrzeża na Brooklyn i sprzedawanychna ulicach Nowego Jorku.

Detektywi obserwowali podejrzanych i kilka dni temu zauważyli jak z budynku ABF Freight przy 414 Maspeth Avenue wyciągają wielki kontener i ładują go do ciężarówki.
Następnie ruszyli do „dziupli” przy 234 Java Street na Greenpoincie.

Ale nie dojechali, bo w końcu policja wkroczyła do akcji. Okazało, że w kontenerze było 300 funtów marihuany. Dzień po tej akcji stróże prawa zdobyli nakaz przeszukania pomieszczeń greenpoinckiej dziupli.

Tam znaleźli dodatkowe 150 funtów marihuany oraz 1100 przygotowanych do dystrybucji kapsułek zawierających poza marihuaną również grzyby halucynogenne oraz wodne PCP. Dodatkowo znaleziono tam 100 tys. dolarów w gotówce oraz broń. Wartość przejętych narkotyków to co najmniej 2.5 miliona dolarów. Roczne obroty handlarzy oceniono na 10 milionów dolarów.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


  • Gałka muszkatołowa

Nazwa Substancji: Galka muszkatowa, Kofeina.

Doswiadczenie: thc az za duzo, alk z umiarem, kawa i herbata, galka pare razy w malych dawkach.Set & Setting: Stan umyslu pozytywny, jestem po dlugiej przerwie jesli chodzi o jakie kolwiek substancje psychoaktywne, moj dom.


  • 5-MeO-MiPT
  • Pierwszy raz

Otoczenie: Ciemny pokój z włączonym filmem. Umysł: Pozytywne nastawienie psychiczne , chęć przeżycia szalonej psychodelicznej jazdy. Pierwszy raz z tryptaminami.

Wzrost : 182cm    Waga : 85kg

 

To co przeżyłem pod wpływem tej substancji to częściowo masakra , piszę ten trip report by ostrzec o skutkach tej substancji tych którzy zamierzają to brać. Ogólnie dawka substancji którą wziąłem jest uznawana jako psychodeliczny hardcore.

 

  • Szałwia Wieszcza

To była moja 3 próba i jak dotąd najbardziej udana :) Salvia pochodziła z

botanic-art (tak tak, z tej majowej promocji, dzięki Black za infosa :),

nabiłem równowartość 3 lufek drobno pokruszonych liści do bongosa i nie

odrywając zapalniczki od stuffu sciagnąłem 4 duże buchy, długo

przetrzymując dym w płucach.


randomness