REKLAMA
2.5 mln USD w narkotykach przejętych na Greenpoincie

450 funtów marihuany, grzyby, "wodne PCP" ...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
"wodne PCP"? Egzotycznie.

Grafika

Odsłony

289

Aresztowanie 36-letniego Phillipa Fenga i 35-letniego Victora Bae'a było wynikiem śledztwa i wspólnego dochodzenia z agentami federalnym, którzy rozpracowywali gang przemytników narkotyków sprowadzanych z Zachodniego Wybrzeża na Brooklyn i sprzedawanychna ulicach Nowego Jorku.

Detektywi obserwowali podejrzanych i kilka dni temu zauważyli jak z budynku ABF Freight przy 414 Maspeth Avenue wyciągają wielki kontener i ładują go do ciężarówki.
Następnie ruszyli do „dziupli” przy 234 Java Street na Greenpoincie.

Ale nie dojechali, bo w końcu policja wkroczyła do akcji. Okazało, że w kontenerze było 300 funtów marihuany. Dzień po tej akcji stróże prawa zdobyli nakaz przeszukania pomieszczeń greenpoinckiej dziupli.

Tam znaleźli dodatkowe 150 funtów marihuany oraz 1100 przygotowanych do dystrybucji kapsułek zawierających poza marihuaną również grzyby halucynogenne oraz wodne PCP. Dodatkowo znaleziono tam 100 tys. dolarów w gotówce oraz broń. Wartość przejętych narkotyków to co najmniej 2.5 miliona dolarów. Roczne obroty handlarzy oceniono na 10 milionów dolarów.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

doświadczenie: różne draszki po troszeczku - lsd, mdma, 2ci, gbl, griby, ghb, dxm, thc, c2h5oh ...

set+setting: wymarzony
  • 2C-Imotto:

było smaszno a jaszmije smukwijne

świdrokrętnie na zegwniku wężały

peliczaple stały smutcholijne

a zbłąkinie rykoświstąkały
W moim posiadaniu znajduje sie 300mg 2c-i w eleganckiej dilerce.

Rozpuszczam to w butelce wody zdatnej do użycia dla niemowląt.
Dzień pierwszy


  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Metoksetamina
  • Problemy zdrowotne

Wieczór, pokój, nastrój wyrównany.

Data tripa: 10.04.2014
 Od początku wybór poszedł na metodę podania domięśniowego. Wszystko wymieszałam razem i rozpuściłam w 3,5 ml wody. Zwykle nie mam problemu z wejściem do mięśnia, tutaj nie chciałam ewentualnie marnować materiału podając go podskórnie. Dlatego też zanim poszedł strzał upewniałam się. Zdawało mi się, że weszłam w mięsień, do tej pory w sumie nie jestem pewna jak w końcu było. Bliżej jest wersji tego, że poszło IV, co jak wiadomo = duże zaskoczenie, bo szybsze wejście i zdecydowanie mocniejsze.

  • Tramadol

Substancja: tramadol


Sposób zażycia: dożylnie


Doświadczenie w opioidach: kodeina, tramadol, fentanyl, opium, loperamid
Postanowilismy załadowac w trzy osoby. Ja, mój stary, dobry kumpel i trzeci, który już używał tramadolu w ten sposób. Do odkażania wszystkich rzeczy niezbędnych przy przygotowaniu iniekcji używalismy wódki marki Absolwent. Najpierw załadowal sobie kumpel z doświadczeniem w iniekcjach dożylnych. Następnie, idąc za przykładem, wstrzykiwałem ja.


randomness